Samsung C6625 s Windows Mobile - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Karm 5. 2. 2010 11:47

ad. KODI: chápu dopbře že máš problém s instalací? Normálně stáhnu slovník pro MIDP 2.0, nahraju přes active sync do telefonu (JAR soubor), ve správci souborů kliknu, nainstaluje se, pak před java emulátor ve start-zábava spustím. Problém je že mi nejde nic zadávat do hledání :(
Karm
Junior

Odeslat příspěvekod Petr H.. 5. 2. 2010 13:11

Nejde zadat nic v Javě...? A co když na to okno klikneš středovou klávesou dvakrát? Mě to tak ve Javě funguje všude stejně (Opera Mini, Oskarek...).
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janinus 6. 2. 2010 11:26

KODI moc nefunguje, nejde zadat slovo, ktere chci prelozit. Funguje pouze prepinani z AJ > CJ a naopak, a listovani slovnikem sipkou (nebo jak nazvat ten ovladaci prvek pod displejem).
Janinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Janinus 6. 2. 2010 14:15

Nevite, prosim, o nejakem prolizeco ODF pro wm standard?
Janinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brenus 6. 2. 2010 15:18

kodi funguje je to trochu pomalejsi ale jdeto kdyz ho zapnete tak kratce zmacknete tlacitko sym (je v spodni rade klaves treti zleva )vyjede tabulka s nastavenim typu psani xt9 abc 123 ..atd vyberte abc a potvrte ted uz muzete psat ale kazde pismenko musite dele drzet nez se objevy .
Brenus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Janinus 7. 2. 2010 09:53

To Brenus:
Dele drzet pismenka jsem nezkousel. Diky za tip, vyzkousim. Bral jsem to podle opery mini, ktera reaguje normalne
Janinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomishcze 8. 2. 2010 11:33

Tak vážení 8-) a máme tu další problém s tímto jinak skvělým telefonkem - povedlo se už někomu vypnout statickou navigaci u GPS? Pokud srovnám navigování se Samsungem a např. s miem A701 (s vypnutou stat. navigací), samsung drží při pomalém pohybu šipku na místě = statická navigace je asi zaplá.

Zkusil jsem program APLSIRF, NoniGPSPlot, SirfTech M-M Sirf... ani u jednoho se mi nepovedlo přepnout do Sirf módu a statickou navigaci vypnout. Dle pana googla mobil obsahuje GPS Chip SIRF ATLAS III... Máte nějaký nápad, co s tím? ;-)
tomishcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kecup.0007 8. 2. 2010 15:23

2 tomishcze: nemyslim ze je staticka navigace zapnuta ... je fakt ze jsem zkousel TomToma, Sygic i Garmin a sipka na cestach neposkakovala, coz by skutecne mohlo znamenat ze je aktivovana.

Na druhou stranu jsem s C6625 odlovil nekolik kesek, konkretne pod GCzII a Handy Geocaching a nemel jsem zadny problem, rychlost kolem 2km/h bez problemu zpracovana, sipka me vzdy navedla presne.

Dokonce jsem s C6625 odlovil jednu WHERIGO kes, navigace perfektni, u kazde stage jsem se bez problemu dostal na 0 (na rozdil od nekterych kolegu s PDAcky kterym 0 point lital +- 15m).

Muj nazor je, ze statika je vypla a moderni silnicni navigace uz si umi odchylku pri rychlosti pod 5km/h korigovat samy. Korespondovalo by to se zkusenosti kterou mam s PDA MIO P560 - vypnu statiku pres M-M Sirf, kesuji pod Beeline ale zaroven muzu pouzivat bez problemu TomToma.
kecup.0007
Junior

Odeslat příspěvekod tomishcze 9. 2. 2010 10:19

Je fakt, ze ten gps prijmac je opravdu docela citlivej, ale s tou statickou navigaci fakt nevim. Navigacni aplikace (sygic) si drzi polohu na silnici, ikdyz existuje odchylka mimo (umelo to uz igo, vezl jsem se vlakem, ale navigace litala po cestach vlevo vpravo od koleji :-D ). S GCzII jsem ted lovil o vikendu a stalo se mi, ze me trosicku povodila, nez jsem nasel, hlavne dlouho drzi (spatny) smer, coz mi u mia s vyplou SN nedelalo, sipka sice litala do vsem smeru, ale po par krocich se hned otocila. No, budu muset zkouset. Hlavne zadna aplikace typu m-m sifr na ten Sifr Atlas neplati...
tomishcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klouda01 9. 2. 2010 23:08

Nevíte někdo jak u Win mobile na tomto Samsungu docílit něčeho jako ctrl+c/v na pc nebo klavesa s tužtičkou na Symbianu. Díky moc
klouda01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vodopadek 10. 2. 2010 11:48

koukni treba sem: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?article=1113476 dole je info o programku vito copy/paste melo by to delat presne to co potrebujes ;-) ale nevim nezkousel jsem zda to na samsungu chodi korektne..
Qtek 8310, pak htc diamond - umřel displej:-(( nokia 6220c a novy samsung C6625+8GB Patriot class 4 - PRODANO, momentalne Samsung Galagy Spica - 16GB, rom 2.1 JD1 - vymazlenej telefunek :-)
vodopadek
Junior

Odeslat příspěvekod borsuk 10. 2. 2010 14:06

Poradite nekdo co s timto? Od doby zakoupeni Samsungu se potykam s touto hlaskou, vyskoci na mne nepravidelne pri navratu na homescreen po jakekoliv praci v systemu s cimkoliv, hard reset jsem provadel cca 10x, dela to i na cistem systemu, privadi mne to k nepricetnosti... :-\
Obrázek

To klouda: zde http://handheld.softpedia.com/progDownl ... 28478.html je funkcni link na stazeni toho copy paste, jezto odkaz u popisu toho programku zde na MM vede nekde do prcic...
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janinus 12. 2. 2010 09:59

borsuk píše:Poradite nekdo co s timto? Od doby zakoupeni Samsungu se potykam s touto hlaskou, vyskoci na mne nepravidelne pri navratu na homescreen po jakekoliv praci v systemu s cimkoliv, hard reset jsem provadel cca 10x, dela to i na cistem systemu, privadi mne to k nepricetnosti... :-\
Obrázek

To klouda: zde http://handheld.softpedia.com/progDownl ... 28478.html je funkcni link na stazeni toho copy paste, jezto odkaz u popisu toho programku zde na MM vede nekde do prcic...

Da se VITO CopyPaste nejak nainstalovat pres GNU/linux? .cab by byl lepsi :-(
Janinus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 12. 2. 2010 12:00

Ten program sa neinštaluje, len sa nakopíruje do zariadenia a spustí.
Samsung Galaxy Note 9
peter34
Junior

Odeslat příspěvekod Janinus 12. 2. 2010 13:00

peter34 píše:Ten program sa neinštaluje, len sa nakopíruje do zariadenia a spustí.

Jo, aha... Diky.
Samsung C6625 je moje prvni WM zarizeni, pred tim to byl Symbian. Ale uz po nejakych 14 dnech muzu prohlasit, ze Symbian uz nikdy (byt mi vadi nejake ty vcelku nepodstatne drobnosti, jako napr. telefonni seznam, ktery ma, dle meho nazoru, Symbian lepsi.)
Janinus
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka