Samsung S8000 Jet - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Daweman 24. 7. 2009 09:08

Tak jak jsem cetl clanky a premyslel tak je pro me Jet jasna volba ... akorat nevim kde to koupit abych nemel pripadny problemy pri reklamaci ... jak jsem tak koukal tak asi 7shopu kde to maj tesne pod 8500 jsou hodne spatny takze nejlip a nejlevnejc vypada mobildick za 9200
Daweman
Junior

Odeslat příspěvekod Pupu 24. 7. 2009 09:51

Stalo se, mozna by mohl prispet i kdokoliv, kdo ma nejakeho modernejsiho Samsunga bez OS, mohla by to byt stejne. Pritelkyne ma prastarou Z230 a tam to nejde :(
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 24. 7. 2009 10:02

To vypada jako sedivka, ja to zatim vidim na koupi v CZC, tento obchod ma u me 100% duveru pri reklamacich (resp. poslani do servisu)
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daweman 24. 7. 2009 10:29

Tak ja cetl recenze na heurece a vypada to spatne ... zatim nejlip vypada
levnetelefony.cz nebo to koupit rovnou v alze ci v electroworldu ... v CZC neprodavaj samsungy
Daweman
Junior

Odeslat příspěvekod Pupu 24. 7. 2009 13:21

Kdybych to nevedel, tak bych to nepsal: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66819
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daweman 24. 7. 2009 17:58

Ok ok ja to hledal pre MT a ne pres PDAcka ;-)
Daweman
Junior

Odeslat příspěvekod p.zap 24. 7. 2009 18:58

Bohuzel nejde ;-)
p.zap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chaarliiee92 24. 7. 2009 22:06

Lidi, nevíte jestli tento foun má 3D uživatelské rozhraní jako to má LG arena? Co byste si radsi vybrali? Lg arena nebo Samsung jet?
chaarliiee92
Junior

Odeslat příspěvekod Pupu 26. 7. 2009 09:07

p.zap píše:Bohuzel nejde ;-)


To se vaze k cemu?
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pupu 26. 7. 2009 09:10

chaarliiee92 píše:Lidi, nevíte jestli tento foun má 3D uživatelské rozhraní jako to má LG arena? Co byste si radsi vybrali? Lg arena nebo Samsung jet?


Ja mel Arenu take v hledacku, ale jednak se mi nelibi a pak me hlavne odradily zkusenosti lidi s resetovanim a padanim telefonu. Nevim, jestli to uz nejaky novy FW odstranil, ale Jet je pro me lepsi volba.
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pawer 27. 7. 2009 09:50

Už delší dobu si chci koupit nový telefon. Mám teď Nokii E51. Telefon je to skvělý, rychlý, ale odrazuje mě na něm malý display, 2,5 jack a naprosto otřesný foťák. A přesně tyhle funkce jsem chtěl i po dalším telefonu...

I zabrousil jsem do Nokie, protože jeden čas to byly fakt dobrý telefony, navíc tam mám kamaráda, takže sleva by byla jistá... Nicméně jsem zkoušel všechny nové telefony, které tam vystavují a hluboce jsem se zklamal...

Nové telefony jsou sice nové telefony a mohlo by se zdát, že jejich funkce a kvalita, alespoň podle popisu na webu nebo specifikací, to budou telefony, který by nám mohly vyhovovat...

Opak je bohužel pravdou a fakt jsem z toho nešťastný. Vyzkoušel jsem jich asi 10 v cenách od 8000 do 18000 a každý telefon měl nějakou mouchu. Buď byl extrémně pomalý (Nokia N85 8M), nebo měl šílený foťák, špatnou klávesnici, nebo neměl blesk, či jen 15ti snímkové nahrávání videa, popř. jen 2,5 jack. Žádný z nich mě nikterak neuchvátil.

Jednoznačně můžu říct, že na každym telefonu, ale opravdu na každym, je něco špatně, něco tam chybí, něco tam Nokiáci zase *****...

Jediné, co se mi na Nokiích líbí, že to má poměrně logické menu a dá se tam nastavit vícemnéně vše, co mě napadne...

Nelenil jsem a podíval se na hodnocení zde na webu a zjistil jsem, že nejlépe hodnocené telefony jsou Samsungy. I tedy vydal jsem se do Samsungu telefony vyzkoušet...

Vzal jsem do ruky starou Omnii, ale hned jsem ji vrátil zpět, protože mě upozornili na dva nové telefony. Na i8000 Omnia II a na tento JET S8000... Pohrál jsem si s oběma telefony, vyzkoušel jsem rychlost, foťák a funkce a musím říci, že se mi zdá nejlepší ten JET. Foťák, video, rychost menu, psaní sms, základní výbava, prohlížení fotek atp., je skvělé... Jako jediná nevýhoda se mi zdá, že to nemá operační systém.. ale kdo má v dnešní době čas si hrát s telefonem nějak víc, než normálně, tedy normální aplikace na Javu asi budou stačit...

Co se týče velikosti, je skvělý do ruky, ani ne malý ani velký. Ten HD je prostě kancelářská krabice...

Co jsem se dočetl, mělo by to umět S60 (možná se ale mýlím)

Chtěl jsem se ale zeptat, jestli někdo nevíte, jaké aplikace na to shánět, popř. jestli neexistuje nějaké forum přímo pro tento telefon...

ICQ a další takové vychytávky by měly existovat na Javu, určitě vycházejí nové a nové verze, poslední Javové ICQ mi docela vyhovovalo... Bylo jednoduché, přehledné...

Ale poraďte, aplikace a operační systém je asi jediné, co mě navíc ještě zajímá, co jsem na netu prakticky nenašel...

Hezký den .,
...simply pawer...
Pawer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pupu 27. 7. 2009 12:17

Dobry den, jestli jste me JEta v ruce, mohl byste mi, plz, odpovedet na moji drive polozenou otazku?
Ja nevim jak konkretne u JETa, ale na par starsich Samsung telefonech, co jsem mel v ruce nesla JAVA nahrat jinak nez pres net, pres BT ani pres kabel to nejelo. Dale nevim jak to ma Samsung v planu s podporou TouchWiz2 gadgetu a dalsich aplikaci, ktere by snad mely jit stahnout/koupit.
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chaarliiee92 27. 7. 2009 12:52

Pupu
Na starších telefonech konkrétně D900i, který jsem používal, tak to šlo i přes určité programy a ne jen přes wap. Bylo zapotřebí softick, java uploader, jad maker. Nevím však jestli tento postup bude fungovat na jetovi
chaarliiee92
Junior

Odeslat příspěvekod Pawer 27. 7. 2009 13:24

Na tuto otázku nemohu odpovědět, měl jsem to jen chvilku, abych vyzkoušel nový typ diplseje a celkové ovládání Samsungu... Ale jsem pro tento model rozhodnutý, koupím ho a pak můžu napsat pár poznatků. Můj obdiv ale stále patří Omnii II, na kterou čekám, jak na smilování zboží.. Pokud přijde do prodeje do měsíce, koupím spíš Omnii, ale ještě uvidím. Jinak na eBay je už na prodej, v přepočtu asi za 12500. Tak uvidíme... :-)

Ale jinak ten telefon musím pochválit, ale jak říkám, prozatím jsem do něho více nepronikl...
...simply pawer...
Pawer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pupu 27. 7. 2009 14:52

Diky obema panum za prispevky. Ja jsem aktualne totalne nahodan a nemuzu se rozhodnout mezi Jetem a HTC Hero. Vim, ze kazdy predstavuje neco jineho, takze primo srovnani je tezke. Nepocitam s tim, ze bych do telefonu moc vrtal a hral si s nim, ale potesila by mne snadna rozsiritelnost o dasli apps, coz Hero splnuje na jednicku. U Jetu se bojim, ze vse zacina a konci na podpore Samsungu, jestli bude nekde neco ke stazeni dodavat nebo ne. JInak k tomu postupu co nahravani Javy jinak nez pres wap bych snad jen dodal, ze je fajn, ze to jde i jinak, ale ten postup vypada dost slozite, nechci u toho stravit Vanoce :D
X10 black
Pupu
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků