Samsung S8000 Jet - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod barberry 16. 3. 2010 15:31

to vodny: tak na touch2 bych se vykaslal .. ten displej je strasnej, malej a celkove ten telefon nestoji zanic .. pokud neco s wm tak si priplat a kup si touch diamond 2 .. jinak ti vrele doporocuji jeta ... beha pekne nic se neseka a zadny problem .. znam lidi co meli s touch2 jenom problemy .. s tattoo nevim nemam s androidy zkusenosti .. pokud ale chces neco bez problemu tak bych se vyhnul os ... jet splnuje uplne vsechno co si myslim budes potrebovat ...
uz jenom rozdil v displejich u touch2 a jet je nebe a dudy .. s tim ze jet je to nebe .. holt amoled a rozliseni 480X800 je preci jenom to co je dneska vrchol ... ;-)
Sony Ericsson phones > HTC touch Diamond2 > HTC touch HD > Samsung OMNIA II
barberry
Junior

Odeslat příspěvekod jaccub 16. 3. 2010 15:57

Prave jsem rozsiril rady majitelu S8000, a jelikoz nyni u sebe nemam navod, rad bych se zaptalna jednu prkotinu. na prvni obrazovku jsem si vytahl asi minion widgetu a nyni nevim jak se toho zbavit, dekuji
-2b, -1000,-
jaccub
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vrťko 16. 3. 2010 16:02

jaccub: musis ich popretahovat spät do tej bocnej listy. Tuknes na widget, drzis, posunies ho do listy na boku a pustis
Vrťko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaccub 16. 3. 2010 16:48

Vrťko:diky za info, uz s tim muzu hybat, ale jeste nemam ten spravny grig na to abych to tam dal opet zpet:)
-2b, -1000,-
jaccub
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sibelius81 16. 3. 2010 18:47

jaccub,

kalibrace dispeje proběhla?:-P
Mobil: LG G2 32GB
TV: Samsung UE40ES7000
Foto: Panasonic G5
sibelius81
Junior

Odeslat příspěvekod Vodny 16. 3. 2010 18:54

barberry píše:to vodny: tak na touch2 bych se vykaslal .. ten displej je strasnej, malej a celkove ten telefon nestoji zanic .. pokud neco s wm tak si priplat a kup si touch diamond 2 .. jinak ti vrele doporocuji jeta ... beha pekne nic se neseka a zadny problem .. znam lidi co meli s touch2 jenom problemy .. s tattoo nevim nemam s androidy zkusenosti .. pokud ale chces neco bez problemu tak bych se vyhnul os ... jet splnuje uplne vsechno co si myslim budes potrebovat ...
uz jenom rozdil v displejich u touch2 a jet je nebe a dudy .. s tim ze jet je to nebe .. holt amoled a rozliseni 480X800 je preci jenom to co je dneska vrchol ... ;-)


A co říkáte na Samsung OmniaPro B7610 s vysouvací klávesnicí? Můžu ho mít za 6300 Kč, za tu cenu to vypadá jako dobrý telefon.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barberry 16. 3. 2010 19:26

jj omnia pro taky neni spatna .. pokud vyuzijes klavesnici a hodne pises sms nebo maily .. tak urcite doporucuji :) ja tu klavesnici tolik nevyuziji takze jsem spokojeny s omniiII ... jinak omnia pro bezi na wm takze to chce se pak s tim trochu seznamit :) jinak za tu cenu je to supr a sel bych do toho :)
Sony Ericsson phones > HTC touch Diamond2 > HTC touch HD > Samsung OMNIA II
barberry
Junior

Odeslat příspěvekod steweirving 16. 3. 2010 21:44

Mám dotaz, nějakým záhadným způsobem jsem zapomněl, jak se přidávají kontakty do widgetu jak je tam těch 5 nejoblíbenějších kontaktů..4 tam mám ale pátej tam nemůžu dostat..díky za pomoc
we live in the era of smartphones and stupid people
steweirving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xpetrp 16. 3. 2010 22:57

Zdravím.

Mám doma na testování Samsung STAR a za tu cenu je to povedený telefon. Pošilhávám však po JETu. Při porovnání obou mobilů na Mobilmánii je STAR (ano STAR) o 16% lepší v telefonování, o 7% lepší v SMS a o 30% (!?) v organizaci a kalendáři.
Tak to nechápu. Přitom oproti STARu má JET prostředí TouchWiz 2.0.

Tak proč má JET horší hodnocení?

Ještě 2 otázky pro ty co JETíka máte:
1. Má JET v kalendáři náhled poznámky ke určitému dni?
2. Dá se zvětšovat písmo v došlé SMS jako u STARu?

Moc díky za info.
xpetrp
xpetrp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 3nv1r0 17. 3. 2010 09:54

xpetrp:

1. Popravdě netuším, určitě ti odpoví někdo jinej :-[
2. Ano, dá, tlačítky pro změnu hlasitosti.
Naposledy upravil 3nv1r0 dne 17. 3. 2010 11:42, celkově upraveno 1
3nv1r0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 17. 3. 2010 09:59

xpetrp
Toho jejich hodnocení si nevšímej,to je prostě blbost.Ty telefony jsou si v tomhle absolutně identické.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MotoBob 17. 3. 2010 17:33

3nv1r0 píše:xpetrp:

2. Ano, dá, tlačítky pro změnu hlasitosti.


To jsem vůbec nevěděl :D ... mazec!
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xpetrp 17. 3. 2010 18:25

Dneska jsem si asi 5 minut hrál na prodejně s JETem a náhled na poznámku v kalendáři ke dni to nemělo. Pokud se to nedá někde nastavit.

Asi i přesto do něj půjdu.

Jinak moc díky.
xpetrp
xpetrp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladissek 17. 3. 2010 18:59

fotky a video pořízené Samsungem Wave.... http://www.mobilmania.cz/clanky/samsung ... fault.aspx
ladissek
Junior

Odeslat příspěvekod 3nv1r0 17. 3. 2010 19:07

Jinak dneska jsem si všiml další celkem chytré featurky - pokud máte na mobilu aktivní stopky (čas běží), tak se displej navzdory nastavení nezhasne úplně (pouze pohasne) a nezamkne se ;) to abyste měli přehled o čase a mohli rychle zareagovat, pokud potřebujete čas stopnout...
3nv1r0
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků