Samsung S8300 Ultra Touch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alfonz28 27. 8. 2009 11:52

Ahojte, aky typ touch screenu ma S8300? Da sa tam tukat aj nechtami? alebo len bruskom prstu (ako iPhone, HTC Hero a pod...) ?

Dik
alfonz28
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfonz28 27. 8. 2009 12:03

pls, aky typ touchscreenu ma s8300 ? da sa tam aj dlhsimi nechtami tuknut? alebo len bruskami prstov...
alfonz28
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MotoBob 27. 8. 2009 12:56

Displej reaguje na tlak (na promáčknutí), takže lze ťukat vším na co zatlačíte :)
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonyk1 28. 8. 2009 12:19

Ovládání jde pouze prsty, co popisuješ nehrozí.
Siemens S6 power > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Siemens C55 > Siemens CF62 > Sony Ericsson D750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Samsung S8300 > iPhone 3G - Sony Ericsson Satio > Nokia N8
sonyk1
Junior

Odeslat příspěvekod Strejda2 31. 8. 2009 20:40

To není navigace, jenom ti to ukáže přibližnou polohu. Připojíš se k Googlu a stahneš příslušnou mapu oblasti kde se nacházíš. jde tam údajně i najít trasu ale nezkoušel jsem to.
Strejda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Strejda2 31. 8. 2009 20:45

To je blbost, je to kapacitní displej, takže pouze bříškem prstu. Stylus na tom nefunguje.
Strejda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petulka. 1. 9. 2009 06:20

Nevíte někdo, jestli jde nějakým způsobem změnit tón zprávy...? Mobil mám zatím jeden den, ale ještě jsem na to nepřišla (a začínám pochybovat, že to jde)...díky
Petulka.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MotoBob 1. 9. 2009 09:06

Pardon, já myslel že je odporový ...
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malachai 1. 9. 2009 09:17

Zdravím, nějakou dobu již sleduji tohle forum a neodolal jsem napsat nějaké postřehy.
Co se týká navigace, tak v nastavení se dá zjistit aktuální GPS poloha, ale pokud používáte Google maps tak má GPS smůlu protože poloha je hledaná pomocí vysílačů sítě a je velice přibližná. Sice se objevuje hláška že se čeká na nalezení satelitů (GPS), ale tuším nikdy se to nijak nezpřesnilo. Telefon mám od operátora O2 a mám asi nějakou aplikaci špatně nastavenou na WAP protože z posledního vyučtování jsem nebyl zrovna nadšen. Právě tuším že aplikace Google maps stahuje data přes WAP a nikde jsem nenašel nastavení kde by šlo vybrat.
Co se týká Java aplikací tak jsem zatím stáhl pouze Jimm pře připojovací kabel. Jde o program ICQ v mobilu. Šlape to v pohodě i když opět nevím jestli jsem připojen přes internet nebo přes WAP i když v nastavení mám nastavené HTTP.
Problém mám asi jako každý z baterii. Poslouchání hudby není problém, ale zdá se mi že především serfování na internetu žere baterii velice rychle. Mobil při používání vydrží max 1 den :-( , doufám že bude baterie k sehnání v republice co nejdříve.
Tak se mějte ...
malachai
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod steeta 2. 9. 2009 16:04

ahoj, dnes si přítelkyně pořídila tento telefon, píše přes T9. a chtěl bych se optat jak lze tu T9 nastavit aby nepoužívala háčky a čárky. Předtím měla U600 a to sice taky doplňovaly diakritiku ale už to odeslalo jen holý text bez diakritiky.. Tento telefon se tváří (podle odečtení počtu znaků), že to chce opravdu odeslat včetně diakritiky.. Neví prosím někdo jak používat českou T9 bez diakritiky prosím? Díky
steeta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misacka 6. 9. 2009 22:57

Petulka. píše:Nevíte někdo, jestli jde nějakým způsobem změnit tón zprávy...? Mobil mám zatím jeden den, ale ještě jsem na to nepřišla (a začínám pochybovat, že to jde)...díky



změnit tón zprávy jde, taky mi to chvíli trvalo, ale přišel jsem na to, tak změň ten profil a pak vpravo nahoře klikni na příchozí a zadej tam nové zprávy
misacka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vito.123 11. 9. 2009 07:57

Zdravím,mám takový problém. Když si pustím video a chci to přetočit dopředu ím,že prstem pošunu tu červenou tečku,tak při puštění se mi to zase vrátí do původní polohy. Dřív se mi to normálně přetočilo dopředu. Myslíte někdo,že je to nastavením,nebo spíš důvod k reklamaci? Kolega má taky tenhle mobil a mu to přetáčení normálně funguje. Díky moc,za radu.
Vito.123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petulka27 31. 3. 2010 18:50

mela bychdotaz ohledne ZOBRAZOVANI PRICHOZICH SMS,do dneska mi vzdycky ukazovalo na displeji kdo me pise a ze mam zmeskany hovor,nebo sms,ted ale nic,jde to nekde nastavit|????diky moc za pomoc
petulka27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lissienn 28. 4. 2010 10:05

rozchodil někdo z vás připojení na exchange server pro synchronizaci mailů, kontaktů a kalendáře? Mě se to nepovedlo, protože mi nejde do telefonu dát bezpečnostní certifikát pro ověření (.cer) - telefion hlásí neznámý soubor. Ví si někdo rady? Jinak je to super telefon, ale pokud by toto nešlo rozchodit, tak je to fatální vada :(
Díky
Lissienn
Junior

Odeslat příspěvekod Paffel 19. 5. 2010 22:15

Dlouho se to tady nepohnulo a tak bych to rád trošku rozhýbal třeba tímto dotazem: dám, nastavení-paměť-podrobnosti-fotoaparát a zvolím paměťová karta-uložím. Druhý den fotím a fota se ukládají opět do paměti telefonu. Takže znova přenastavit na pam. kartu a takhle pořád dokola. Čím to je, co dělám špatně, že se nastavení pořád vrací k paměti founu? Samsunga mezitím nevypínám ani nevyndávám baterku, prostě nic co by na toto mohlo mít nějaký zásadní vliv. Skoro bych řekl, že si dělá tak trochu co chce a je třeba mu ukázat kdo je tady pánem! :pozor Jenže já nevím jak! Poradí mi nějaký zkušenější uživatel? :-[ Předem děkuji
Paffel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků