Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod syberius 14. 6. 2010 19:52

marcyas píše:chci se zeptat, když mi někdo posílá soubor přes Bluetooth, tak se to přeruší a nejde to...přitom já posílám soubory úplně v pohodě. Začlo to až tedkon

Problém bude v tom, že budeš mít asi plnou paměť telefonu.I když máš nastaveno ukládání na kartu, tak telefon nejprve stahuje soubor do své paměti a až teprve když celý stažený ho zapíše na kartu.Uvolni dostatek paměti v telefonu a uvidíš že to půjde.
syberius
Junior

Odeslat příspěvekod marcyas 14. 6. 2010 20:30

syberius: děkuju moc...už mi to jede
marcyas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smoldo56 14. 6. 2010 23:56

Mohol by mi niekto vysvetlit čo znamená ked sa mi pri inštaláci hry zobrazí "nedostatok vnútornej pamäte" prípadne ako to obísť, dik.
smoldo56
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 6. 2010 03:39

Zdarec není zde někdo z Opavy či blízkého okolí, kdo umí flashnout nový firware či nějaké téma do mého Staru? Díky za odpověď. Do samostatného instalování se nepouštím, protože jsem přes tyto věci antitalent :-))
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod yamaha461 15. 6. 2010 14:50

ahoj muže dát někdo tohle do češtiny..dík :hm fumguje to na MXEIL2 na XEII4 to nešlo
http://www.edisk.cz/stahni/40160/Aqwoah ... .74MB.html

-- 15. 6. 2010 14:55 --
Přílohy
81fac830cb71.jpg
thema
yamaha461
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Endli 16. 6. 2010 16:32

Čaute,s tímto telefonem mám problém,že po zapnutí po vyhledávání sítě mi napíše hlášku "žádné služby" a signál klesne na nulu. Zkoušel jsem v něm různé SIM karty od T-Mobile a u všech telefon udělá to,že když dám ruční vyhledání sítí, tak se zobrazí T-Mobile, Vodafone i O2.
Vodafone a O2 mají ikonu, že jsou zamčené. Když vyberu T-Mobile, opět hláška "žádné služby". Jinak v telefonu můžu dělat vše.
Nevíte, čím by to mohlo být?
Endli
Junior

Odeslat příspěvekod syberius 17. 6. 2010 20:16

Phate1991 píše:Zdravím mohl by mi někdo poradit jak mám aktivovat zaplaty u tohoto patche
http://240x400.net.ru/load/dlja_pk/temy ... 5-1-0-5877
hodil jsem to i do google translator ale nechápu to.

Dík za radu

Je to jednoduchý.Předpokladem je že máš firmware IL2.Patch dáš do telefonu stejným způsobem jako se dává nový firmware akorát se nic nezaškrtává (full download apod.).Aktivaci jednotlivých patchů udělaš tak, že při zapínání telefonu držíš stisknuté zamykací tlačítko dokud se ti neobjeví menu.Nahoru dolu se pohybuje tlačítkem pro zvýšení a snížení hlasitosti, výběr se provádí tlačítkem foťáku.Označíš patche, které chceš aktivovat a stiskneš zamykací tlačítko.Tím se vše uloží.Na druhou stránku s patchi se dostaneš prostředním tlačítkem,levým tlačítkem se dostaneš zpět.Až budeš mít vše uložené, provedeš restart.!!Pozor, hlavní patch (první položka) musí zústat vždy zaškrtlý!!
syberius
Junior

Odeslat příspěvekod jurkovasek 18. 6. 2010 16:58

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či exzistuje navigácia pre samsung S5230 čo je zadarmo? Najlepšie keby to bola turistická (pre geocaching).
jurkovasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cmelik007 19. 6. 2010 20:41

Ahoj všem, už ten dotaz tady zazněl ale ještě jsem na něj nenašel odpověď. Jde o to že když přehrávám video a používám bezdrátová sluchátka tak zvuk jde pouze z repráku mobilu.Neví někdo co s tím??? A jestli je probrém v mobilu nebo sluchátkách?
cmelik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fukfa453 20. 6. 2010 16:11

Zdravím.Koupil jsem přítelkyňi tento mobil a mám takový malý problémek.Neustále si stěžuje,že pokud jí někdo volá..a má ho uloženýho normálně pod jménem tak se ukáže pouze jeho číslo..né jméno.Zkoušel jsem různá nastavení a kopírování sem a tam a opravdu.Pokud mi někdo řekne své číslo..já ho uložím..tak se mi pak objeví beze jména.Vypozoroval jsem že všechny čísla musím ukládat se začínajícím číslem ´+420.Pak šlape všechno bez problémů.No nevím nevím,takhle by to přece nemělo být.Musí být přece jedno pokud číslo uložím né v mezinárodním formátu.Máte stím také někdo problém a jak to řešíte?
fukfa453
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejobergruber 20. 6. 2010 17:58

Já si všehny čísla ukládám s +420, takže žádný problém nemám ;-)
ondrejobergruber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod s5230user 21. 6. 2010 13:22

Vyzera to byt zase vec firmwaru. Ja mam cisla aj tak aj tak.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 21. 6. 2010 14:19

jurkovasek píše:Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či exzistuje navigácia pre samsung S5230 čo je zadarmo? Najlepšie keby to bola turistická (pre geocaching).

Musíš dokoupit GPS Bluetooth modul a pak se dá využít Trekbuddy
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Motorola One Vision
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod Oldrich71 21. 6. 2010 16:14

Chtel jsem se optat ve kterem programu nebo v cem se upravuje gadget na menu a pozadi kdyz je to treba rusky a ja chci ikony atd prepsat do cestiny tak jak je to zde na foru - zkratka si udelat cestinu.Diky

Tak jsem stahl vse potrebne co jste poradily a je to dobre vsem dekuji za rady.
Take jsem koukal ze je novy MultiLoader v5.62 zkousel ho nekdo?Je stejny jako ten predchozi nebo ma neco navic?
Naposledy upravil Oldrich71 dne 22. 6. 2010 06:11, celkově upraveno 2
Oldrich71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod syberius 21. 6. 2010 17:54

Musíš použít program Sothink SWF decompiler pro převod SWF souboru do formátu FLA, který potom lze upravovat v programu Adobe flash, nebo Macromedia flash.
syberius
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka