Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jizzy 31. 12. 2009 22:37

Zdravim
Potreboval bych jeste porait s tim ze kdyz si dam misto ulozeni na pametovou kartu tak to po chvily me to da zase misto ulozeni do telefonu,mate nekdo taky takovy problem?
jizzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creative18 31. 12. 2009 22:42

S tímto zkušenost nemám. Jednou jsem to nastavil na paměťovku a od té doby se příchozí data ukládají na paměťovku. Jediné, co mě napadá je, že bych zkusil vyměnit FW. Ale zkus se zeptat GRAMIKa, to je zdejší "expert". A bacha ať tě nenařkne, že roztahuješ fórum, a že tvůj dotaz sem nepatří. :D :D ;-)
Naposledy upravil Kniter dne 31. 12. 2009 22:56, celkově upraveno 1
Důvod: odstránená citácia
creative18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigg.I 31. 12. 2009 23:44

TO jizzy - telefon maš od Vodafona? já jo a dělá mi to - uděla to po kazdym pripojeni/odpojeni telefonu k PC, ale telefon nepripojuju tak často a zvyk sem si.... je to proste firmwarema... kazdej ma svy chyby
Main Device - Nokia 808 PureView White
Standby Device - Blackberry Z10
Equipment - Nokia DC 19 White
- Nokia CC 3046
- Nokia HH 23
Bigg.I
Junior

Odeslat příspěvekod jizzy 1. 1. 2010 01:54

jo mám ho od vodafone,ale tohle je docela velká chyba :)

creative18 píše:S tímto zkušenost nemám. Jednou jsem to nastavil na paměťovku a od té doby se příchozí data ukládají na paměťovku. Jediné, co mě napadá je, že bych zkusil vyměnit FW. Ale zkus se zeptat GRAMIKa, to je zdejší "expert". A bacha ať tě nenařkne, že roztahuješ fórum, a že tvůj dotaz sem nepatří. :D :D ;-)

Jasný třeba až se probudí tak se sem mrkne a něco sem napíše :)
Naposledy upravil Kniter dne 6. 1. 2010 15:56, celkově upraveno 1
Důvod: príspevky zlúčené, edituj!
jizzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2718281828459 1. 1. 2010 03:25

123456789ego píše:Ahoj potrebuju poradit s youtube.
normalne mi stranka funguje proste vsechno ale nejde mi video spustit pise mi to chyba pripojeni nebo ja uz nevim neco takovyho nevite co stim ?

Nejspíš jsi použil ke konfiguraci internetu konfigurační sms, nastav to ručně. http://www.cz.o2.com/techzona/koncova_z ... honeId=603
nevšímejte si těchto příspěvků, psal je člověk co původnímu majiteli tento nick ukradl
jméno=heslo
2718281828459
Junior

Odeslat příspěvekod jar66 1. 1. 2010 10:35

pro paja1

Ahoj,chtěl jsem se tě zeptat jestli nemáš problém při telefonování,konkrétně při ukončování hovoru. Kupoval jsem 4 kusy rodině k vánocům( u vodafonu) a když tam dám twist kartu,tak mi asi po 1 -2 mnutě hovoru tel.vytuhne( nejde ukončit hovor). Firmware mám ten co uvádíš ty . Dík

Mě to dělalo taky,teď po další opravě se zdá,že je to dobrý.Dali mi tam fw S5230XPIK5.
Všem mnoho úspěchů v novém roce 2010.
jar66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BartRen 1. 1. 2010 11:12

Všechny zdravím a přeji do nového roku jen to nej. Prosím o radu. Dceři jsem koupil na vánoce S5230, má ale jeden problém. Kdykoliv si spustí foťák má vždy úložiště nastavené na paměť telefonu. Už jsme to zkoušeli všelijak, ale při vypnutí a opětovném zapnutí fotoaparátu je tam vždy místo paměťové karty paměť telefonu. Pokud měl někdo tento problém a podařil se mu ho vyřešit prosím ještě jednou o pomoc. Děkuji.
BartRen
Junior

Odeslat příspěvekod pája1 1. 1. 2010 12:07

jar66 píše:pro paja1

Ahoj,chtěl jsem se tě zeptat jestli nemáš problém při telefonování,konkrétně při ukončování hovoru. Kupoval jsem 4 kusy rodině k vánocům( u vodafonu) a když tam dám twist kartu,tak mi asi po 1 -2 mnutě hovoru tel.vytuhne( nejde ukončit hovor). Firmware mám ten co uvádíš ty . Dík

Mě to dělalo taky,teď po další opravě se zdá,že je to dobrý.Dali mi tam fw S5230XPIK5.
Všem mnoho úspěchů v novém roce 2010.

Tak to by bylo super.Je tam po přehrání firmware i nějaká konkrétní změna? Jede tam i java? Tel. jsi kupoval u vodafonu? Díky
pája1
Junior

Odeslat příspěvekod gramik 1. 1. 2010 14:23

creative18 píše:to gramik
zdar, seš asi ubožáček, co??? ;-) Nepruď tady s takovejma volovinama a nenavážej se do ostatních. Telefon už v sobě má zvláštní talčtko pro "zpět" (to je to tlačítko, které tě štve). Samsung to tak už vymyslel, a tak, jako předpokládám já, bys měl předpokládat i ty, že tuto funkci nebude dublovat ještě jedno zpět v menu. Ale konec konců ses mohl na to zeptat dříve, než sis mobil koupil. "Pozdě bycha honit." 8-P Teď asi budeš chtít s citací mého "příspěvku" napsat, jakej jsem blbec apod. Tak nás toho laskavě ušetři. ;-) Happy new year. :-D

Jakej si blbec psat nebudu, to uz si dokazal tim, ze pises ubozacek:)A kdyby si premyslel tak víš, že u jiných typu to SAMSUNG uz udelal..volovina?to mi nepride, volovina mi příde motat se do ciziho rozhovoru kecama, ktery nevedou k reseni a opet tu zbytecne plejtvat místo. Az vymyslis reseni tak to sem napis, do ty doby radsi mlc a mackej si tlacitka na klavesnici, kdyz mas dotykovej display.
gramik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 123456789ego 1. 1. 2010 14:42

2718281828459 píše:
123456789ego píše:Ahoj potrebuju poradit s youtube.
normalne mi stranka funguje proste vsechno ale nejde mi video spustit pise mi to chyba pripojeni nebo ja uz nevim neco takovyho nevite co stim ?

Nejspíš jsi použil ke konfiguraci internetu konfigurační sms, nastav to ručně. http://www.cz.o2.com/techzona/koncova_z ... honeId=603

ale ja nemam o2 mam vodafone
a u vodafone je v baleni takova karticka kde je napsany za na tomto mobilu je uz vse nastavene mms, intrenet apod.
123456789ego
Junior

Odeslat příspěvekod carymaryfuk 1. 1. 2010 15:41

1) Když koupím tyto SD karty:

Kód: Vybrat vše
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=54958
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=65200

Půjdou v pohodě? Nevím jestli mohu pořídit SDHC.

2) Určitě je zde plno lidí z Prahy, mohl by mi někdo poradit, kde koupit pouzdro, obal na mobil?
Nějaký krám, kde mají pořádný výběr.

Díky
carymaryfuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigg.I 1. 1. 2010 16:22

jo pujdou ja mam taky kingstonku (SDHC) 8 GB a jde v pohodě
Main Device - Nokia 808 PureView White
Standby Device - Blackberry Z10
Equipment - Nokia DC 19 White
- Nokia CC 3046
- Nokia HH 23
Bigg.I
Junior

Odeslat příspěvekod ludva12 1. 1. 2010 16:24

Gramik:
S tim ubozackem mel creative18 pravdu. A ted me napada: co je forum? :hm aha verejna diskuze na nejake tema, co? Hmm, asi to tak bude. Takze si myslim, ze se nepletl do ciziho hovoru. Nicmene mi pripadate jako baby na trhu. :-D S tim novym FW pro tlacitko zpet na displayi je to blbost, uz se s tim smir a taky si mackej tlacitko, kdyz mas dotykovej display, nebo si kup LG. :-D
Creative18:
Uz na Gramika radsi nereaguj, aby jsi zbytecne nezaplacaval forum. Jste akorát pro smích. :-D
ludva12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sergeii 1. 1. 2010 17:31

mě taky dělá to,že když si nastavim na fotáku ukládání na kartu a pak připojim mobil k pc , přepne se to na telefon,ale pouze v případě že telefon připojim jako Velkokapacitní úložiště... bla bla , de asi o to,že telefon se pak chová jak když v sobě žádnou kartu nemá,tudiž to nastaví všecko na telefon,když totiž mobila připojim přes PC studio,nic se nepřenastaví ;)
Sergeii
Junior

Odeslat příspěvekod gramik 1. 1. 2010 17:33

ludva12 píše:Gramik:
S tim ubozackem mel creative18 pravdu. A ted me napada: co je forum? :hm aha verejna diskuze na nejake tema, co? Hmm, asi to tak bude. Takze si myslim, ze se nepletl do ciziho hovoru. Nicmene mi pripadate jako baby na trhu. :-D S tim novym FW pro tlacitko zpet na displayi je to blbost, uz se s tim smir a taky si mackej tlacitko, kdyz mas dotykovej display, nebo si kup LG. :-D
Creative18:
Uz na Gramika radsi nereaguj, aby jsi zbytecne nezaplacaval forum. Jste akorát pro smích. :-D

Jenze to forum ma nejaky tema na ktery se tu mluvi a ne se pridavat do diskuze s tim ze je nekdo ubozacek a podobny keci..jen jsem se ptal jestli neco existuje a nazory typu LG atd me nezajima. Neexistuje, fajn dik za odpoved.
gramik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka