Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kniga 20. 12. 2009 12:21

Bigg to mam a to je desne malinke, na vysku :( a i kdyz dam prizpusobid miobil tak nic moc...
kniga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.svijany 20. 12. 2009 12:28

Cau
Mam v planu si tento telefon poridit k jeziskovi...muzete mi ho doporucit nebo si mam koupit treba Corbyho?

predem diky za odpoved
SAMSUNG Galaxy S II
petr.svijany
Junior

Odeslat příspěvekod .Den 20. 12. 2009 13:17

Je nejaky -postrehnutelny- rozdil mezi pametovymi kartami Class 2, 4 a 6, prip. mezi jednotlivymi vyrobci? Muzu koupit bud 4GB takeMS Class 6, 4GB Kingston Class 4, nebo 4GB A-Data Class 6... O tom prvnim jsem nikdy neslysel, ale podle ohlasu funguje v pohode, je nejlevnejsi a teoreticky rychlejsi nez Kingston. A-Data alespon znam. Sice jsou to jenom 3 stovky, ale nerad bych koupil spatne...
.Den
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cooziik 20. 12. 2009 14:09

mam problem...prevadel jsem video do .mp4 v programu super..velikost jsem nastavil jak je tu napsano...po prevodu jsem video dal do mobilu ale hral mi jen zvuk...
Cooziik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.svijany 20. 12. 2009 14:21

prosim reknete mi jak ste s nim spokojeni
SAMSUNG Galaxy S II
petr.svijany
Junior

Odeslat příspěvekod Cooziik 20. 12. 2009 14:22

mam ho asi 3 mesice a sem apsolutne spokojenej ;-) ...do corbyho bych nesel..
Cooziik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.svijany 20. 12. 2009 14:26

a co java aplikace, funguji vpoho? cetl sem ze se musi instalovat jenom pres PC
SAMSUNG Galaxy S II
petr.svijany
Junior

Odeslat příspěvekod 2718281828459 20. 12. 2009 14:27

.Den píše:Je nejaky -postrehnutelny- rozdil mezi pametovymi kartami Class 2, 4 a 6, prip. mezi jednotlivymi vyrobci? Muzu koupit bud 4GB takeMS Class 6, 4GB Kingston Class 4, nebo 4GB A-Data Class 6... O tom prvnim jsem nikdy neslysel, ale podle ohlasu funguje v pohode, je nejlevnejsi a teoreticky rychlejsi nez Kingston. A-Data alespon znam. Sice jsou to jenom 3 stovky, ale nerad bych koupil spatne...


Mám kartu 4GB class 6 od Kingmax a 4GB class 4 od Kingston. Porovnával jsem rychlost jakou na to jdou nahrávat velké soubory a na tu první to šlo 11MB/s a na druhou 13MB/s. Závěr - myslím, že je jedno jakou si vybereš.
Tady je jedna skvělá čtečka na microSD karty http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70587
nevšímejte si těchto příspěvků, psal je člověk co původnímu majiteli tento nick ukradl
jméno=heslo
2718281828459
Junior

Odeslat příspěvekod Cooziik 20. 12. 2009 14:29

jen pres PC? to nevim..zalezi na fw..me nejdriv java nesla ale pak jsem si preinstaloval fw a funguje vse..ale java de vyresit i jinak nez reinstalem..
Cooziik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr.svijany 20. 12. 2009 14:33

ok :-) ....zitra si pujdu udelat radost
SAMSUNG Galaxy S II
petr.svijany
Junior

Odeslat příspěvekod .Den 20. 12. 2009 14:40

2718281828459 píše:
.Den píše:Je nejaky -postrehnutelny- rozdil mezi pametovymi kartami Class 2, 4 a 6, prip. mezi jednotlivymi vyrobci? Muzu koupit bud 4GB takeMS Class 6, 4GB Kingston Class 4, nebo 4GB A-Data Class 6... O tom prvnim jsem nikdy neslysel, ale podle ohlasu funguje v pohode, je nejlevnejsi a teoreticky rychlejsi nez Kingston. A-Data alespon znam. Sice jsou to jenom 3 stovky, ale nerad bych koupil spatne...


Mám kartu 4GB class 6 od Kingmax a 4GB class 4 od Kingston. Porovnával jsem rychlost jakou na to jdou nahrávat velké soubory a na tu první to šlo 11MB/s a na druhou 13MB/s. Závěr - myslím, že je jedno jakou si vybereš.
Tady je jedna skvělá čtečka na microSD karty http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70587

Dekuju. Jen jsem se nevyjadril dost presne... Myslel jsem spis postrehnutelny rozdil v telefonu, nez v PC. Jestli se da zpozorovat rozdil rychlosti (u telefonu tedy predevsim cteni), nebo v nem je to uplne jedno.
.Den
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janusik 20. 12. 2009 16:47

ahoj, tym, co mate mobil od vodafonu a idu vaqm instalovat hry, tak ako to prebieha? ako na kazdom inom telefone, napriklad na nokii? dam do mobilu, nainstalujem a hram? niekde som totiz citala, ze treba mat k aplikaciam dva subory, jar aj jad a ja mam vsetko len v jar, tak ci mi to pojde.

a mate tam niekto nainstalovany slovnik? ako sa tam daju pisat slovicka? je tam pod nim nejaka mala klavesnica?
janusik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_78 20. 12. 2009 16:58

janusik píše:ahoj, tym, co mate mobil od vodafonu a idu vaqm instalovat hry, tak ako to prebieha? ako na kazdom inom telefone, napriklad na nokii? dam do mobilu, nainstalujem a hram? niekde som totiz citala, ze treba mat k aplikaciam dva subory, jar aj jad a ja mam vsetko len v jar, tak ci mi to pojde.

a mate tam niekto nainstalovany slovnik? ako sa tam daju pisat slovicka? je tam pod nim nejaka mala klavesnica?


Mám anglický a německý slovník CODi a slovíčka zadávám tak, že kliknu do políčka pro slovíčko a objeví se klávesnice (normální nebo QWERTY) na které se píšou třeba SMS.
Petr_78
Junior

Odeslat příspěvekod Bigg.I 20. 12. 2009 17:33

TO kniga.... tak na vyšku to bude maly to je jasny =D ale proč na to čučet na vyšku když možeš telefon otočit na šiřku :D :D
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 20. 12. 2009 18:53

Teď jsem si dával do mobilu nějaké pozadí a celkem mě naštvalo to, že když je na kartě a dám nastavit jako pozadí, tak chce udělat výřez. Ale když jsou v mobilu, tak je to v pořádku. Dá se s tím něco udělat?

Existuje nějaký java program na čtení knih? Vím, že telefon podporuje doc a pdf, ale je problém se zoomem.

A existujou už nějaký jiná schemata? Nějak jsem nic nenašel.

:-)
Psycho vlk Wolf
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků