Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Alena K 29. 11. 2009 23:31

Hraje perfektně. Koupila jsem si samsungová sluchátka i s redukcí za 300 Kč. 1100 kč bych za to teda taky nedala.
Alena K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr99 29. 11. 2009 23:40

jo?a kde jsi koupila redukci?takze hraje fakt dobre?je tam nejaky ekvalizer?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod pája1 30. 11. 2009 07:25

Tak jsem dětem převedl film v PC studiu ( mp4),ale v telefonu nesedí zvuk.Stalo se to taky někomu?
pája1
Junior

Odeslat příspěvekod bigboban 30. 11. 2009 07:45

Takže jsem skoro celý víkend trápil sebe, PC i Samsunga. Výsledek je pro mě tragický - v mobilu jsou bugy, ale ty bych přežil. Ale SW do PC je totální tragédie! :grr:

• Na českém webu je nějaký starý soft ze srpna, ten ve Windows 7 nefunguje vůbec, proboha 4 měsíce nejsou schopní tam dát novou verzi?! :grr: Nakonec jsem stáhnul verzi od Němců a Rusů těm novou kupodivu dali i když lepší o moc není viz dále..
  • Zkoušel jsem soft na 3 PC - Windows 7 s bt donglem, XP notebook se zabudovaným bt a XP PC s bluetooth donglem. Na všech chodila Nokia naprosto v pohodě ale samsung všude nějak blbne :-/
  • Spojení přes bt funguje podivně. Když vůbec mobil najdu tak to hází různé chyby - "nepodařilo se změnit režim", "pokus o připojení neregistrovaného zařízení" (nepamatuju si exaktně ale něco v tom smyslu)
  • Pokud už mobil spojím po příštím spuštění aplikace musím znovu dávat vyhledání zařízení, nespojí se to samo od sebe :grr:
  • Pokud jsem připojen a přijde mi SMS nenaskočí žádný popup >:-(
  • SMS musím ručně stáhnou z mobila a mohu je jen číst a ne mazat!! >:-( >:-(
  • Import tel. seznamu ze souboru skončil neznámou chybou 0xffffff, nakonec jsem musel kontakty do mobila dostat přes ZYB
  • Pokud jsem připojen z PC nelze se v mobilu dostat do zpráv. Proč? Když to stejně není online napojené a musím zprávy stahovat ručně tak proč to takhle prudí? :-\

Závěrem musím říct, že mobil je celkem OK až na pár chyb které si mohli odpustit, ale SW pro PC je nepoužitelný šmejd plný bugů, nesmyslů a podivného chování! Po přechodu od Nokie musím říct že Samsung napsal SW za který se může akorát stydět.

Už před mnoha lety jsem tenkrát u Siemensů používal skvělý soft na ovládání mobilu, posledních pár let jsem používal Nokia PC suite. Vždy to fungovalo spolehlivě, mohl jsem pracovat s tel. seznamem, psát, číst, mazat zprávy. Samsung to bohužel ani po těch letech naprosto nezvládá. :grr: :grr:
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod Masaa 30. 11. 2009 08:37

Ono si asi nevyberes,Pc studio mi taky hazi chybi sice jen v kontaktech.Zkousel jsem MobilEdit!,opet v kontaktech pri zadani predvolby +420 u nekterych kontaktu proste to slo a u nekterych dlouho nic a telefon najednou ODPOJEN.Hlavne tam jsem se nedostal na kartu.S tim samym problemem se potykam v Mobil Master,ale jen v nekterych pripadech proc??Zatim nejlepsi program s kterym jsem zkousel Samsunga,neni tak graficky vpredu jako MobilEdit!,ale funguje tam vetsina sprava telefonu :roll:
Naposledy upravil myšpulín dne 30. 11. 2009 08:44, celkově upraveno 1
Důvod: celý poslední příspěvek necituj !!!
Onkyo TX-895|Jamo D 600 5.1|HTPC-Corsair Air 540|Sony KDL-60W605
PC:
Amd Fx-8370| Radeon R9 290X|SSD Samsung 850 Evo|Asus Crosshar Formula Z|Kingstone 1866Mhz 16Gb|Corsair Air 540
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod olala 30. 11. 2009 09:15

Zdravím,

rád bych poprosil o radu.

Podařilo se mi pustit PC studio, ale potom jsem možná něco pokazil a teď mi nejde ]:-<

Kliknu na ikonku PC Studio, otevře se, poté kliknu na Spustit aplikace PC studio a sekne se to a napíše to, že Program bude ukončen kvůli chybě NPSMain. Několikrát jsem to odinstaloval a nainstaloval, ale bohužel bez výsledku.

Předem mockrát díky za jakoukoliv radu.
olala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Masaa 30. 11. 2009 10:08

olala píše:Zdravím,

rád bych poprosil o radu.

Podařilo se mi pustit PC studio, ale potom jsem možná něco pokazil a teď mi nejde ]:-<

Kliknu na ikonku PC Studio, otevře se, poté kliknu na Spustit aplikace PC studio a sekne se to a napíše to, že Program bude ukončen kvůli chybě NPSMain. Několikrát jsem to odinstaloval a nainstaloval, ale bohužel bez výsledku.

Předem mockrát díky za jakoukoliv radu.
Zkousel si vycisit registry??Obcas tam zustavaj veci po nódinstalovani,pak zkusit stahnout jinou verzi
PC:
Amd Fx-8370| Radeon R9 290X|SSD Samsung 850 Evo|Asus Crosshar Formula Z|Kingstone 1866Mhz 16Gb|Corsair Air 540
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod bigboban 30. 11. 2009 10:26

Masaa píše:Ono si asi nevyberes

Vyberu! Samsunga pošlu do věčných lovišť (prodám) a koupím si pořádně odladěný mobil s odladěným softem (Nokii). :grr:

Ať vyberu jakoukoliv "hloupou" Nokii v ceně podobné Samsungu star tak mám téměř jistotu že fw bude mnohem spolehlivější a navíc můžu použít Nokia PC suite což je proti tomu Samsungáckému šmejdu úplně úžasný soft. Vše co jsem popisoval jako problém u Samsungu tak u Nokie funguje, nikdy nebyl problém s bt, kabelem, s Windows 7, práce s SMS a seznamem je příkladná..
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod olala 30. 11. 2009 10:27

registry ? Moc neumím s Pc, kde je najdu ?
Díky
olala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olala 30. 11. 2009 11:29

Tak buším do toho a nic.
Můžete mi na to poradit nějaký jiný program na stáhnutí ?
olala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sugarukral 30. 11. 2009 15:54

kdyz ho budes prodavat tak sem se chtel zeptat kdy? mozna by byl zajem
sugarukral
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Masaa 30. 11. 2009 16:13

olala píše:Tak buším do toho a nic.
Můžete mi na to poradit nějaký jiný program na stáhnutí ?
treba Ccleaner
To je jeden z mnoha na cisteni registru ;-),jako spravce pro mobil dalsi varianta MobilEdit!,Mobil Master
PC:
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod hombre_71 30. 11. 2009 17:22

Koupil jsem jej manželce u vodafonu (za ty prachy, no nekup to :-)), ale chtěl bych se nějak zbavit těch přednastavených věcí, ona má totiž T-Mobile :-( , neví někdo jak na to ? Pomohlo by tovární nastavení ?
hombre_71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wowhekr 30. 11. 2009 18:08

Jak to tu bylo s tou redukci, tak to je napr. tahle - http://www.mobily-navigace.cz/?Mode=Sti&StiId=20622 ?? Jinak ja mam celkem dobre sluchatka, tak bych chtel aby to hralo dobre !! A jeste bych se chtel zeptat v jakem maximalnim rozliseni tenhle mobil prehraje video - u me nokie 6300 me dost vadi tech 176x144 a to fakt dost - na to se proste neda divat !! Jinak diky za odpovedi, moc !!
wowhekr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2718281828459 30. 11. 2009 18:46

1)Zajímalo by mě jak jak s tím dotykovým displayem fungují java aplikace? S jakými aplikacemi jsou problémy?
2) je omezená velikost spouštěných java aplikaci? funguje třeba slovník s 2,5MB (http://www.kodi.cz/cz/version-2-10-1-3-0.xhtml)
3) Zkoušel někdo z vás novou beta verzi opery mini 5? Jaké má problémy?
4) jak funguje klávesnice u java aplikací? Překrývá část té aplikace? nepřekáží? kolik kliknutí se potřebuje třeba na napsání třeba 3-místného čísla? můžete zkusit otestovat aplikaci midp-calc.sourceforge.net/Calc.html ???

Fórum jsem prohledal a odpovědi jsem nenašel.
nevšímejte si těchto příspěvků, psal je člověk co původnímu majiteli tento nick ukradl
jméno=heslo
2718281828459
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka