Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Masaa 27. 11. 2009 22:53

Kdepak,to mam uz zasebou.Pri instalu jsem daval kompatibilitu na Visty sp2,instal probehl uplne OK....jen to proste blbne pri Phonebooku jinde ne :-/
Edit:Tak jsem preinstalil New_PC_Studio_1.4.0.IK1 (ktery je z netu) na verzi co jsem mel v krabici a upgradnul na 1.2.1.IH2_6 a zda se to byt OK.Jen je tam par veci trochu jinak nez s te verze 1.4.0.IK1.Nejak se mi neukazuje ikona Seznamu v telefonu(ve studiu) jen seznam s karty ikdyz je synchro.
Onkyo TX-895|Jamo D 600 5.1|HTPC-Corsair Air 540|Sony KDL-60W605
PC:
Amd Fx-8370| Radeon R9 290X|SSD Samsung 850 Evo|Asus Crosshar Formula Z|Kingstone 1866Mhz 16Gb|Corsair Air 540
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod pája1 28. 11. 2009 09:10

Potřebuji spojit obrázky do jednoho,atˇ si můžu vytvořit wallpaper. Poradíte mi někdo v jakém programu to mám provést? Děkuji
pája1
Junior

Odeslat příspěvekod Karel01 28. 11. 2009 09:35

pája1 píše:Potřebuji spojit obrázky do jednoho,atˇ si můžu vytvořit wallpaper. Poradíte mi někdo v jakém programu to mám provést? Děkuji

XnView je zdarma, vybrat Nástroje - Panorama
Karel01
Junior

Odeslat příspěvekod Masaa 28. 11. 2009 11:01

Tady je par hotovych wallpaperu kdyby nekdo chtel.Muze nekdo vyzkouset tuto verzi pc-studio-1.4.0.ik1 ?Je to nejnovejsi verze stazena ze Samsung stranek,u teto mi blnbe ten Phonebook

Edit:Takze vyzkousen Mobiledit! ,beha naprosto skvele.Zadny pady v programu a ma lepsi prehled a vice fukci.Takze prechazim na tento program,kdyby nekomu take blbnulo Pc studio tak tento program vrele dopoorucuju ...
PC:
Amd Fx-8370| Radeon R9 290X|SSD Samsung 850 Evo|Asus Crosshar Formula Z|Kingstone 1866Mhz 16Gb|Corsair Air 540
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod bigboban 28. 11. 2009 17:55

Koupil jsem si Samsunga S5230 star u Vodafouna. Jsem už pár let zvyklý na úzkou spolupráci mobilu a PC. V PC mám bluetooth adaptér a Nokia PC suite. Stačí mít Nokii poblíž PC a v PC suite mohu psát, číst sms, vidím kdo volá, můžu importovat exportovat kontakty.

To samé jsem čekal od Samsungu ale jsem ne zklamaný ale přímo znechucený. :-/

Aktuálně nabízený Samsung new PC suite 1 nefunguje ve Windows 7. Zjevně nejsem jediný jsou toho všude plná fóra. Na windows 7 jsem nerozchodil ani BT spojení ani kabel.

Zkoušel jsem i (starší??) verzi 7 co vypadá jak klon Nokia PC suite ale ani tam spojení nefunguje. >:-(

Zkoušel jsem ještě to samé na XP. Tam už soft tak nějak funguje (aspoň vytáhnu fotky z mobila) ale import kontaktů skončil opět nezámou chybou (něco jako 0xfffff). >:-(

No nakonec jsem chtěl napsat přes web na podporu, ale hledání jim nefunguje, stránka s FAQ je prázdná, odkaz na kontakt tam pro jistotu není. >:-(

No ale abych jen nenadával tak konečně k dotazu - je tu někdo, komu chodí v pohodě spojení s Windows 7 x64?? Ať už po kabelu nebo po BT i když BT je pro mě priorita.
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod eevans 28. 11. 2009 17:58

Dobrý den,
mám Samsung S5230 Star, potřeboval bych poradit, jestli bude spolupracovat přes BT s Evolve TouchTraxx GPS Bluetooth přijímač. Na mobil musím asi nainstalovat nějakou java aplikaci ​- poradí mi někdo? Předem děkuji
eevans
Junior

Odeslat příspěvekod Masaa 28. 11. 2009 19:59

bigboban píše:Koupil jsem si Samsunga S5230 star u Vodafouna. Jsem už pár let zvyklý na úzkou spolupráci mobilu a PC. V PC mám bluetooth adaptér a Nokia PC suite. Stačí mít Nokii poblíž PC a v PC suite mohu psát, číst sms, vidím kdo volá, můžu importovat exportovat kontakty.

To samé jsem čekal od Samsungu ale jsem ne zklamaný ale přímo znechucený. :-/

Aktuálně nabízený Samsung new PC suite 1 nefunguje ve Windows 7. Zjevně nejsem jediný jsou toho všude plná fóra. Na windows 7 jsem nerozchodil ani BT spojení ani kabel.

Zkoušel jsem i (starší??) verzi 7 co vypadá jak klon Nokia PC suite ale ani tam spojení nefunguje. >:-(

Zkoušel jsem ještě to samé na XP. Tam už soft tak nějak funguje (aspoň vytáhnu fotky z mobila) ale import kontaktů skončil opět nezámou chybou (něco jako 0xfffff). >:-(

No nakonec jsem chtěl napsat přes web na podporu, ale hledání jim nefunguje, stránka s FAQ je prázdná, odkaz na kontakt tam pro jistotu není. >:-(

No ale abych jen nenadával tak konečně k dotazu - je tu někdo, komu chodí v pohodě spojení s Windows 7 x64?? Ať už po kabelu nebo po BT i když BT je pro mě priorita.

Tak ja mel ten samej problem,sice mi vse slapalo az na editaci kontaktu v Phonbooku pres Pc studio.Ted mam Mobiledit!,vse OK zatim.... jeste nevim jak zobrazit slozky na karte,ale zbytek maka a s vetsim komfortem.Edit kontaku,videa,fotek atd....I pres BT vse chodi jak ma :tleskani
PC:
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod bigboban 28. 11. 2009 20:57

Bohužel ani Mobiledit mi nefunguje. Samsunga mi to přes BT najde, zadám párovací kód, napíše to něco jako "párování OK" ale pak už jen "žádný telefon není detekován" a šmitec.

Já bych sázel na ty Windows 7 x64. Spousta výrobců SW na tenhle systém a hlavně na 64b variantu pěkně kašle. >:-(

Zkusím zavolat do Samsungu, schválně co z nich vyrazím.. :-\
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 28. 11. 2009 20:59

Mně to třeba funguje spolehlivě s verzí 1.4.0 IK1.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Masaa 28. 11. 2009 21:02

Honza20 píše:Mně to třeba funguje spolehlivě s verzí 1.4.0 IK1.

Ja mam taky Wi7 x64,ale tahle verze mi nesla pri kontaktech...to by me zajimalo co je za problem.....Tobe slape,me s jednou chybou a kolegovi "bigboban "to nejde vubec....

Edit: btw..bigboban:jakou verzi Mobiledit mas???
PC:
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod sugarukral 28. 11. 2009 21:11

Dobrý den chtěl sem se zeptat na tyto věci : jde přetáčet video?
:jak je to stím vracením telefonů o vodafonu do 30 dní?
: a opravdu nebudu potřebovat tzv:špilku např: na psaní sms ?
sugarukral
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Masaa 28. 11. 2009 22:06

sugarukral píše:Dobrý den chtěl sem se zeptat na tyto věci : jde přetáčet video?
:jak je to stím vracením telefonů o vodafonu do 30 dní?
: a opravdu nebudu potřebovat tzv:špilku např: na psaní sms ?
Pokud vim,tak muzes vratit do 30 dnu,ale neposkozeny,tzn.ani skrabanec :) a co se tyce psani sms,mam ho sice druhy den:ale o 100% se mi pise lip bez tuzky
PC:
Masaa
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 28. 11. 2009 22:27

Nenasel jsem tu, jestli vyhledavani v telefonnim seznamu hleda v poli jmeno i prijmeni, nebo jen v jednom z nich. Abych se vyjadril presne...pokud mam razeni podle prijmeni, najde mi kontakt Novak Jan jen po zadani Novak, nebo i Jan?
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod petr.satka 28. 11. 2009 23:12

Policak
Těžko říct jestli je to tím, že mám pomíchané kontakty z telefonu a SIM, ale hledá mi to jenom podle jména. Takže když mám v kontakt v telefonu uložený jako jméno: Jan, příjmení: Novák. Tak ho to najde jenom po zadání J..... Při zadání N.... se bude tvářit, že žádného Nováka nezná. Když bych ho měl na SIM jako Novák Jan (sim má jen jednu kolonku), tak ho najdu podle N.... Pokud by byl kontakt na SIM uložený jako Jan Novák, tak se bude vyhledávat podle J....

Mimochodem, to vyhledávání jsem použil teď poprvé. Nemám moc kontaktů a docela rychle se mi vyhledává pomocí toho šoupátka na boku.
petr.satka
Junior

Odeslat příspěvekod farac 28. 11. 2009 23:31

Mam win 7 x32 a jede mi New PC Studio dobře ale to je určitě tím že ten program je výhradně určeny jen pro 32 bitové systemy když tak pozmente Kompabilitu u vašeho PC studia na jiny system
farac
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka