Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Petr_78 7. 11. 2009 23:55

rbk-5 píše:zdravim, prepacte mi ale neviem to tu nikde najst a neviem najst ani na nete...dokaze tento telefon prehliadat pdf subory ? staci odpoved ano/nie...prosim nepiste mi aky som ze si to nedokazem najst na internete a ze su tu toho plne stranky...mne staci len odpoved a/n...vdaka

Ano, umí. ;-)
Petr_78
Junior

Odeslat příspěvekod Dan.slavia 8. 11. 2009 01:04

zdravim vsechny, S5230 mam od Vodafonu a jak uz tu nekdo psal nejde mi Youtube...navod ktery nepsal jeden uzivatel mi nepomohl. mohl by mi, prosím nekdo upřesnit jakym zpusobem zprovoznit videa na telefonu z
Vodafonu? Dekuju predem
Dan.slavia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Newman81 8. 11. 2009 11:33

Dan.slavia: to jsem byl asi já. A furt mi to nejde....
Newman81
Junior

Odeslat příspěvekod Dan.slavia 8. 11. 2009 13:46

takze s tím jako delat nic nejde kdyz mam internet od vodafonu? :-/
Dan.slavia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gt-qweer 8. 11. 2009 13:46

dobrej den nevim jestli to tu bylo zmineno ale nenasel jsem to, chtelbych se zeptat jestli na tom to telefonu (s5230) de zmenit muj motiv (schema) v telefonu jsou jen dve to cerveny a zeleny chtelbych tam naky jiny a zadny sem nenasel a ni nic o tom ze by to slo zmenit, tak jestli ste se o to nekdo uz zajimal tak kdyztak napiste jestli to tedy de predem dik za odpoved.
Gt-qweer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monculkaaa 8. 11. 2009 13:55

Ahoj, potřebovala bych s necim poradit. shanim nejaky anglicko cesky a cesko anglicky slovnik, ale nic jsem nenasla nebo mi to nefungovalo. zkousela jsem format jar a jad,ale ani jeden mi nefungoval. poradite mi prosim nekdo?
monculkaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Newman81 8. 11. 2009 14:29

Dan.slavia píše:takze s tím jako delat nic nejde kdyz mam internet od vodafonu? :-/

Ptal jsem se přímo u Vodafonu a nikdo nevěděl. Ani tady mi nikdo neporadil, tak jsem na to rezignoval, můžu žít i bez toho...
Newman81
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_78 8. 11. 2009 14:53

monculkaaa píše:Ahoj, potřebovala bych s necim poradit. shanim nejaky anglicko cesky a cesko anglicky slovnik, ale nic jsem nenasla nebo mi to nefungovalo. zkousela jsem format jar a jad,ale ani jeden mi nefungoval. poradite mi prosim nekdo?

Zadej do vyhledávacíhi políčka "KODI" a hned najdeš to co hledáš ;-)
Mám v mobilu anglickej a německej slovník a spokojenost.
Petr_78
Junior

Odeslat příspěvekod monculkaaa 8. 11. 2009 15:08

ja si prave stahla ten kodi a kdyz jsem to pak chtela otevrit tak mi to furt psalo, ze je to nepodporovany format.
monculkaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomsoyer 8. 11. 2009 18:02

Dan.slavia píše:zdravim vsechny, S5230 mam od Vodafonu a jak uz tu nekdo psal nejde mi Youtube...navod ktery nepsal jeden uzivatel mi nepomohl. mohl by mi, prosím nekdo upřesnit jakym zpusobem zprovoznit videa na telefonu z
Vodafonu? Dekuju predem

Mám také internet od vadafone a youtube chodí bez problémů zkontroluj toto:
"vytrženo z citací o tomto problému a moje odpověď"

nastavení - nastavení aplikací - nastavení přehrávače medií (nebo tak nějak) - nastavení datového proudu, tam se podívat jesli používá ten vodafouňáckej LIve. Jinak nevim, čím by to mohlo být.

"To byla prvni vec ktera me napadla...mam tam nastaveny Vodafone profil (Vodafone Live!)"

A to je ta chyba - vodafone Live - je profil, který optimalizuje (upravuje) stránky tak aby měli co nejmenší náročnost na přenos dat a byly optimalizované pro mobily i velikostí.
Je potřeba tam nastavit profil Vodafone Internet, který zobrazuje stránky tak jak jsou, to samé platí i pro prohlížeč.
Po přenastavení na Vodafone Internet - Youtube šlape jak má!
CMD-X1000->N3110->N5110->AOT301->N5510->SET100->SMT50->N8310->AOT535->SET610->SEZ600->Si.SX1->N3230->N6630->Sh.GX29->SSGH-E370->S.SGH-P310->NE61->LG-KU990->IP3G->S.U800->MV6->S5230
tomsoyer
Junior

Odeslat příspěvekod upman 8. 11. 2009 18:20

Zdravim zkusenejsi a mistni guru,

manzelce jsem poridil tohoto krasavce asi jiz pred 2-mi mesici, spokojenost, ale stve ji jedna podstatna vec: kdyz zmackne tlacitko zamek na boku telefonu, telefon se sice zamkne, ale zustane aktivane tlacitko na leve strane telefonu - hlasitost. To by bylo v poradku, kdyby se ale pod nim neskryvala funkce o maskovane volani.

Takze, jakmile se telefon zasune do tesneho pouzdra, ac je zamceny, stejne se omylem aktivuje tlacitko hlasitosti a ejhle - telefon provede predstirany hovor.

Da se tato funkce nejak vypnout?

Diky za odpoved
upman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza20 8. 11. 2009 18:37

upman
V nastavení aplikací a ve volbě volat se to pak dá vypnout.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nestee 8. 11. 2009 18:40

Petr_78 píše:
Remiel píše:nestee jinak nez prehranim fw to nevyresis. mel jsem naprosto stejny problem. tahle verze je sux. pokud jsi z prahy napis mi na pm klidne ti to udelam. je to prace na par minut.

Tuhle verzi FW mám (origo od Vodafone) a nemám žádné probémy..... ;-)

Před přeinstalací firmware jsem se rozhodla zjistit, jak je to se zárukou a prej kdyz je na oficialnich strankach samsungu uveden postup a je mozno si firmware stahnou od nich, tak se zarucni podminky neporusi jinak ano :hm Takze jsem se radsi poprve rozhodla reklamovat, protoze nikde na oficialnich strankach jsem nic nenasla a vidime za jak dlouho se u vodafonu reklamace vyridi a jak to dopadne. No snad to bude rychle
nestee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza20 8. 11. 2009 18:48

nestee
Oni to sice píší,ale bohužel skutečnost je taková,že to prostě nejde.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Pokročilý

Odeslat příspěvekod syberius 8. 11. 2009 19:03

Honza20 píše:upman
V nastavení aplikací a ve volbě volat se to pak dá vypnout.

O tom že by se to dalo úplně vypnout teda nevím.Jediné co tam lze je změnit dobu za jakou se falešný hovor spustí.
syberius
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka