Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 13. 8. 2009 15:23

Dreamery: Jsem rád, že se nakonec někdo toho porátlu o HDčku chopil, nicméně přes formulář jsem ti zaslal nějakou připomínku.
Jinak pokud chceš, budu ti tam dělat moda.
Mr.Katana
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gotch 13. 8. 2009 15:49

Musím pochválit autora nového webu o i8910hd, super stránka, tak doufám že se tam časem postupně všichni přesunou a budou diskutovat tam :) PS: Buďme rádi, že máme samsunga, dneska jsem měl v ruce N97čku a ten odporový displej je něco hrozného pfuj...
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod smith22 13. 8. 2009 15:58

Dreamery píše:kdyby někdo chtěl navštívit nový portál o SAMSUNG i8910 HD tak je na adrese :

http://www.8910.cz


Paráda.......web vypadá pěkně a doufám že se to tam i pořádně rozjede.

A velká pochvala za design webu
Naposledy upravil smith22 dne 13. 8. 2009 18:47, celkově upraveno 1
smith22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Katana 13. 8. 2009 16:11

jj, taky se mi ten upravený líbí, teď je to pěkné. Jen je škoda, že to nefunguje ve FF2... Sice jsem dostal odpověď, že optimalizace pro tento prohlížeč nebude, ale myslím, že je to na rozdíl od IE6 ještě přeci jen hodně zastoupený prohlížeč a funkčnost tohoto webu pro něj by si tedy zasloužil.
To forum mi ale bohužel připadá stále trochu nepřehledné, i když ty světlé barvy tomu pomohly, ale pořád mi to spíš přijde jako nějaká lite verze kvalitního fóra :o/
Mr.Katana
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zikpik 13. 8. 2009 16:15

jsmelepsi.cz píše:Kdyz uz existuje web 8910.cz, tak by bylo nejlepsi tam hodit i prislusenstvi na tento telefon, tedy presneji me jde hlavne o pouzdra, ale i tech je na trhu malo a ja jsem si zadny jeste nevybral :oops:


http://www.pdair.com
Dancall 2711 (1996) ---> x ---> Samsung i8910 HD
zikpik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamery 13. 8. 2009 16:32

je tam na to tema ve foru..doporucuji ebay..v tematu jsou tipy

http://8910.cz/forum/5-samsung-i8910-hd-pisluenstvi/12-pouzdra-z-ebay
Dreamery
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamery 13. 8. 2009 16:36

diky za pochvalu..delal jsem to pro vsechny, protoze tady to uz je opravdu neprehledne.. casem nahazim nejake navody jak flashovat a dalsi podstatne veci, aby to bylo vse na jednom miste. Jinak kdo by chtel napsat nejaky clanek staci me to napr. ve wordu a poslat na info@8910.cz a hned to uverejnim..

ad forum: asi by bylo phpbb3 lepsi :-) ja vim :-)))

jeste jednou diky a doufam, ze nove stranky pomuzou vyladit nase "milacky"
Dreamery
Junior

Odeslat příspěvekod kanec13 13. 8. 2009 17:39

Mam problem sa mi dosral mobil furt sa zapina a vipina nevem co mam robit sak ho mam 2 tyzdne poradte mozem mat virus? prosim poradte
kanec13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dreamery 13. 8. 2009 18:19

virus urcite ne..ja byt tebou tak zazalohuju vse v telefonu a uvedu telefon do tovarniho nastaveni..kody najdes na 8910.cz
Dreamery
Junior

Odeslat příspěvekod kanec13 13. 8. 2009 18:56

Lenze on sa ani nezapne len napise samsung i8910 nieco sa nacitava a zrazu sa vypne ked ho dam na usb mod tak sa to stale opakuje fakt neviem co mam robit uz
kanec13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smax(CZ) 13. 8. 2009 19:24

zikpik píše:Total Recall (od Killer Mobile) - app. pro nahrávání hovorů nefunguje. Při spuštění se sekne nebo co a ani volající ani volaný nic neslyší. A ani se nic nenahrává.
Call Recorder (od Smartphoneware) taky nefunguje, ten zase při startu jenom problikne, jako že by chtěl nahrávat, ale nenahrává a v logu je sice záznam (jako u předchozí app.), ale nahráno 0s.
Jinak do doby, jež bude nový CZ FW, hodlám tlf. podrobovat těžkým zátěžovým SW zkouškám, takže kdyby někoho zajímalo, jak je to s aplikacemi, tak jsem k dispozici... nemá cenu tady psát o všech co telefonem projdou (a nemám na to čas), ale na případné dotazy odpovím. (snad)

Taky uvítám i připomínky a protichůdné názory, pokud někomu něco z toho, co píšu bude fungovat jinak, než mě :-))

P.S.: Jo a s Java aplikacemi za mnou nechoďte :-D


A nechces to davat sem http://www.symbianforum.cz/viewforum.php?f=32 ??
Zaloz novy tema a davej to tam. Tady je to moc neprehledny a za par tydnu uz to nokdo nenajde.
Nebo to sem davej a tam taky(jestli se ti chce), bude to pro spoustu lidi uzitecny.

Edit : a nebo sem http://www.8910.cz/ taky to vypada moc pekne :tleskani :tleskani
Naposledy upravil smax(CZ) dne 13. 8. 2009 20:01, celkově upraveno 1
smax(CZ)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bobess2 13. 8. 2009 19:34

tak jsem dneska zkoušel nahrávat video v HD kvalitě a při přehrávání se mi seká... jak to odstranit???
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamery 13. 8. 2009 19:50

již zítra bude vypsána soutěž na http://www.8910.czo pouzdro na SAMSUNG i891O HD ..
budou se sbírat body (již teď možné) ..

např.:
za napsání článku 30 bodů
za registraci 10 bodů
za přečtení článku 3 body
za přihlášení 1 bod

atd..atd.. podrobnosti zítra v článku ;-)
Dreamery
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamery 13. 8. 2009 19:54

pokud ti nejde ani zapnout tak to je blbe..tak jedine flashnout..pokud nezvladnes sam tam autoriz. servis..tezko rict co jsi s tim delal :
Dreamery
Junior

Odeslat příspěvekod Hudson_Hawk 13. 8. 2009 20:04

Omlouvám se, že pokládám tak lamerský požadavek, nejsem líný číst 200 stran (ikdyž je fakt, že se mi do toho nějak extra nechce :D, četl jsem už o 5800XM, s8000jet, N97) a už tohle nějak nestíhám, ale zatím se mi zdá i8910 best, zítra bych si ho možná koupil, proto se chci zeptat, jestli by mi sem někdo, kdo je v obraze nenapsal důvody proč ho nechtít (důvodů proč ho chtít je totiž hafo :D) chtěl bych na něm samozřejmě sledovat i filmy, popřípadě připojit na TV, zvládá to .avi v nejvyšším rozlišení? (předpokládám po dohrání přehrávače) Za odpovědi děkuji
Hudson_Hawk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků