Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Davemaniac 25. 6. 2009 20:25

Nevolali tento tyden nekomu z cesky-mobil.cz? Cekal jsem ze se ozvou, ale nic, pritom mi rikali, ze cekaji dalsi kusy tento tyden.... jezis ja to snad nikde nekoupim
Davemaniac
Junior

Odeslat příspěvekod vojtakawa 25. 6. 2009 20:42

the-rock píše:to Sepulnation: krasny proslov a vyjadreni ;-) :lol:
Chtel jsem se zeptat, uz jsi zkousel ten firmware? Pokud jo, jaky mas poznatky? Ted stahuju jeste novejsi nez ten ruskej.. :arrow: POLAND(XEO) (Generic Unbranded)
* Phone : I8910XXIE7 / CSC : I8910XEOIE2 / BB : I8910XXIEB

Tak uvidim, co se z toho vyklube..ale mam prazdnou baterku a ted jedu ne veceri, takze se dnes k tomu jeste nedostanu..

Tak co nahrál už si to někdo? Nějaká změna? Já se na to chystám za 30 minut taky :-)
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 25. 6. 2009 20:43

to vojtakawa: myslis presne ten stejnej nejnovejsi a polandia? :-))

Taky cekam na nabiti baterky a nejake poznatky..to vsichni majitele opustili "superforum" nebo jak, ze nepisi poznatky z noveho firmwaru.. :?: ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod vojtakawa 25. 6. 2009 20:50

vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 25. 6. 2009 20:53

No jasny..to je ted docela navstevovana stranka :nenapadne takze psals tak za 30min..budu drzet pesti a pak bych uvital nejake info..slo slo slo by too? 8-D

Davemaniac píše:Nevolali tento tyden nekomu z cesky-mobil.cz? Cekal jsem ze se ozvou, ale nic, pritom mi rikali, ze cekaji dalsi kusy tento tyden.... jezis ja to snad nikde nekoupim

No, dnes nekdo psal, ze uz jej maji v Max-shopu..tak to zkus tam a treba se dockas.. ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod fido_cz 25. 6. 2009 21:02

totalzer0 píše:zle mam problem kdyz zadavam cestu k tem souborum code a csc xml tak mi to hodi hlasku Filed to instantiate DMDDocument40 class. ret= -2147221164 nevite cim to muze byt? o vikendu jeste zkusim preinstalovat wokna ale nezda se ze by byla chyba v nich

Vyresil si to nejak, me to pise tohle taky.
fido_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 25. 6. 2009 21:03

JJ. Už mám ten ruskej! A poznatky? Žádný! Je to úplně stejný! Přibyly jen nějaké ruské aplikace! Asi půjdu zkusit ten polskej, ale pokud sem to pochopil, tak ten polskej je z 15.6. a ten ruskej z 19.6., ale to sem to asi špatně pochopil! :-D

the-rock píše:to Sepulnation: krasny proslov a vyjadreni ;-) :lol:
Chtel jsem se zeptat, uz jsi zkousel ten firmware? Pokud jo, jaky mas poznatky? Ted stahuju jeste novejsi nez ten ruskej.. :arrow: POLAND(XEO) (Generic Unbranded)
* Phone : I8910XXIE7 / CSC : I8910XEOIE2 / BB : I8910XXIEB

Tak uvidim, co se z toho vyklube..ale mam prazdnou baterku a ted jedu ne veceri, takze se dnes k tomu jeste nedostanu..
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 25. 6. 2009 21:04

Použijte jinej rom flasher! nejlépe 1.50!

fido_cz píše:
totalzer0 píše:zle mam problem kdyz zadavam cestu k tem souborum code a csc xml tak mi to hodi hlasku Filed to instantiate DMDDocument40 class. ret= -2147221164 nevite cim to muze byt? o vikendu jeste zkusim preinstalovat wokna ale nezda se ze by byla chyba v nich

Vyresil si to nejak, me to pise tohle taky.
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 25. 6. 2009 21:06

No, pokud dobre ctu, tak ten polskej je novejsi, ne? Hmmm..tak kde je ted pravda.. :-))
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod fido_cz 25. 6. 2009 21:09

Sepulnation píše:Použijte jinej rom flasher! nejlépe 1.50!

1.50 prave mam, asi jeste zkusim 1.52

Nema cenu zkouset vsechny ty FW, jsou to jen ruzne jazykove mutace toho jednoho stejneho.
fido_cz
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 25. 6. 2009 21:32

to vojtakawa: tak jak? Uuuuz? :-D
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 25. 6. 2009 22:09

Jo jo! Prostě zkoušej všechny verze! Myslel sem, že máš 52! Jinak, nejsou to pouhé jazykové mutace! Změny tam jsou, minimální, ale jsou!

fido_cz píše:
Sepulnation píše:Použijte jinej rom flasher! nejlépe 1.50!

1.50 prave mam, asi jeste zkusim 1.52

Nema cenu zkouset vsechny ty FW, jsou to jen ruzne jazykove mutace toho jednoho stejneho.
Sepulnation
Junior

Odeslat příspěvekod vojtakawa 25. 6. 2009 23:05

the-rock: JJ je to tam.. Fakčí to pěkně :-)

Měl bych ještě dotaz. Máte na ten display nějakou ochrannou folii? Přímo na i8910 se nedá sehnat a určitě tak krásný display bude náchylný na poškrábání... Ten display na který saháme je přímo display nebo je to ještě kryt, který by v budoucnu šel vyměnit? Asi je to přímo display že? Tak vymýšlím jak to chránit :-)
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 6. 2009 06:08

To johauac:

Jasne ze na WM si zahrajes stare pecky z PC.

Ja ted hraju na HTC Diamond 2 Stracraft, Warcraft 2, Age of Empire 2, Doom, Duke Nuken 3D, Quake 3 Arena, Transport Tycon a vse jede bez trhani. Zkousel jsem i nejake WVGA (480x800) hry a take vse jede bez problemu. HTC-cko je opravdu vykone. Narval jsem tam i Divx v plne kvalite a prehraje to bez trhani.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 26. 6. 2009 07:09

tak jestli HTC na Quallcomu nebo co to maj tohle vsechno zvladne, pak HD by to mela davat s prstem v nose :) ale jestli jdou stare windows pecky nahrat do symbianu to bych taky rad vedel

co se tyce displeje tak HD nemam, ale podle me to neni primo displej, ale je to soucast predniho krytu, protoze kapacitni displeje se vyznacuji tim ze je mozne je ovladat i prez nejakou vrstvu nevodiveho materialu, proto se na kapacitni displeje davaji sklicka z tvrzeneho plexi nebo primo sklo, a i u HD se udava ze ma odolne sklo proti poskrabani... presto bych aspon ze zacatku chtel nejakou folii, dobra folie nezhorsi ani obraz, a u kapacitniho displeje ani ovladani a nestoji moc
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka