Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sepulnation 24. 6. 2009 22:33

To víš, že za něj cálovat nebudem! Kdyžtak můžem ten ruskej fw jen zkusit a v nejhorším tam zas vrátíme ten ix6...! Zkusil bych to hned, ale nemám nainstalovaný xpéčka a nemám k dispozici net na stažení image! Takže až zítra! Teda pokud už není nějaká upravená verze toho flasheru, která podporuje visty nebo w 7..

the-rock píše:
luhace píše:to the-rock: prosim ta rocku, ak surfujes po nete, a dvakrat kliknes na text pre priblizenie textu, zarovna sa ti do bloku a prisposobi sa ti na obrazovku, alebo si to musis po priblizeni posunut tak, aby sa to dalo precitat? dik

No, kdyz surfuju, zrovna vcera asi 2hodky :-)) , tak pri dvoj-kliku se klasicky v klasickym vestavenym prohlizeci text nezarovna do bloku, ale musim posouvat stranku..pouzivam landspace rezim, a to je na pohodu.. ;-)

A jak psal Sepulnation..nekdy ziram taky, jak muze nekdo nechat objednany mobil "nekde"..proste kdo tomu nerozumi, tak at si koupi 3310 a vola a pise do aleluja..pochybnymu majiteli NEpatri takovyto stroj!! ;-)

Jinak k ostatnim: cetl jsem na tom foru o novych firmwarech (ten rusky atd) a psalo se, ze pokud nemate zaplaceny ucet nebo tak neco, ze Vas to nepusti do nejakych sekci v mobilu, bude to vyzadovat heslo..jsem z toho proste na vetvi, jinak bych uz jej taky mel.. Nekdo tam doslova psal "Proc bych mel platit za firmware do i8910, kdyz do ostatnich zarizeni symbian jsou firmwary zadarmo??" a ted "babo rad" :oops:
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 24. 6. 2009 22:40

to Sepulnation: a jak ho chces vratit? Downgrade firmwaru se dela moc tezce..nebo jde upgradovat i na nizsi firmware?? Pokud tomu tak je..asi to udelam hned zitra...ale napiste nekdo, jestli se nemylim s tim zaheslovanim, kdyz nemam ucet a zaplacenej :lol: :nenapadne
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 24. 6. 2009 22:56

Nvm jestli by to byl v tomhle případě downgrade! Nvm jak to s těmahle všelijakejma neoficiálníma fw je... Tak v nejhorším počkáme pár týdnů než vyjde nějakej pořádnej firmware! :-D

the-rock píše:to Sepulnation: a jak ho chces vratit? Downgrade firmwaru se dela moc tezce..nebo jde upgradovat i na nizsi firmware?? Pokud tomu tak je..asi to udelam hned zitra...ale napiste nekdo, jestli se nemylim s tim zaheslovanim, kdyz nemam ucet a zaplacenej :lol: :nenapadne
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior

Odeslat příspěvekod vojtakawa 25. 6. 2009 00:35

vojtakawa píše:Zdravíčko. Moc moc prosím o radu. Dneska jsem si koupil tento zázračný přístroj a nemůžu rozlouskout jeden problém. Nechce mi fungovat O2 internet. Normálně mám nastaveno přesně vše tak jak jsem měl v předchozím zařízení, ale zde mi to pořád píše při pokusu připojení Orange world problem nebo could not connect. Kde nebo co vykutit? Další problém mám , že když chci dát hard reset do factory default , chtce to kod, ale nikde jsem nezjistil jaký ten defaultní kod je ??
A třetí snad poslední problém: Když z PC přesunu jakékoliv video např avi, mpg, wmv dna ikonu mobilu v samsung PC studio a dám že to chci překonvertovat, tak pokaždé zahlásí že nelze. Když dám že nechci konv. tak to tam jen nahraje.
Prosím poraďte někdo :-)
hlavně s tím netem :-)
Díky

Tak jsem úspěšně přeflashoval, ale pořád mi nechce fungovat O2 internet. Poradil by někdo pls? Každá rada se cení :-) Zkoušel jsem už co se dalo a pořád se to nechce připojit. Napadá mě, nemusí se tam nastavovat něco v tom advanced ohledně těch proxy a ip ? Jinak fakt už nvm. :--
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 6. 2009 07:01

To vojtakawa:

Jestli mas tu brandovanou verzi na Orange, tak si nahraj novy firmware. Jinak treba T-Mobile ma sluzbu, ze Ti posle sms s nastavenim internetu, tak si zavolej na infolinku O2 a zeptej se na to...
Jinak doporucuju jit nekam do prodejny O2 a nastavit to u nich. Nastaveni musi byt stejne jako na Nokii 5800, co ma O2 v nabidce.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod zippr 25. 6. 2009 07:13

Dobrý rano, tak uz sem vyresil prpblem s tema mapama :D bylo to vazne triviálni a prisel sem na to náhodou, stacilo otocit telefon na lezato a mapy se hned zobrazily! :D jinak sem teda jeste navigaci nezkousel v praxi, ale signal najde okamzite!ta rychlost me vazne prekvapila!uvidime teda jeste, jak bude navigovat! jinak pro ty co nevedi, je to navigace, ktera podporuje dotykove ovladani, pri spravne instalaci je uplne zdarma - nemusi ce certifikovat zadna instalacka, ani jako treba u tomtoma obchazet "externi" gps. kdyby mel kdokoli zajem, mohu napsat sozumitelny navod, potazmo, kdyz to budu casove stihat, uploadovat vsechny potrebne soubory!
zippr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skobi76 25. 6. 2009 10:49

Nazdarek,vie niekto ako sa ziskavaju kredity na OPDA?Prisiel som o key a musim nejak ziskat 1 kredit OP,alebo tak nejak to tam pisu.
skobi76
Junior

Odeslat příspěvekod johauac 25. 6. 2009 12:15

:-)
zdravicko, mam na Vas vsetkych taku prosbu. zajima ma ci niekto z tadeto vlastni WinMombile pda {pokial si spravne pamatam tak minimalne traja}
a konkretna vec je

ci sa do WM da nainstalovat hocijaka hra co sla kedysi spustit na starych strojoch. napriklad fallout, baldurs gate, alebo aj tie starsie,

polda 1, a taketo prve hry co sli aj na pentiach 2 respektive 3. pretoze moderne PDAcka su take silne ze by to dokazali rozchodit, len ci sa to tam da nainstalovat a ak ano ci sa to na nom da aj zahrat.

napriklad na htc touch HD alebo htc touch pro 2.

viem ze toto je symbian mobil, ale to je druha cast otazky.
ci sa take hry daju instalovat aj na i8910 a vzapati aj hrat na i8910?

chcel by som sa uistit ci je to mozne.
dakujem za vsetky informacie.

PS 8-)
viem ze napr. fallout existuje v JAR podobe na stranke
http://falloutmobile.webcindario.com/ 1,4 MB
kto vie po spanielsky tak tu je 2,3 MB verzia
http://www.mobiles-club.com/java/action/1079-fallout-mobile.html
ale mna zaujima klasicka instalacia ako na pc.

fakt mi na tejto informacii zalezi, bo i8910 nevychadza na trh uz hrozne dlho a uvazujem o HTC touch pro 2, ktory ma WM, pretoze ak sa to da tak nan budem moc instalovat svoje starsie hry ktore som ako dieta nedohral a stale ma lakaju. O:-)

este raz diky za akukolvek radu ci info ;-)
Niečo končí, niečo začína.
johauac
Junior

Odeslat příspěvekod PORSCHE007 25. 6. 2009 14:47

Ja jsem z toho uplně zmatenej.... Už je teda v Česku oficiálně dostupný?? na stránkách pixmania píší 26.6. 09 ..na sunnysoftu píšou přelom června a července .. tak existuje nějaké kloudné datum kdy bude oficiálně v ČR?
Díky
PORSCHE007
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 25. 6. 2009 15:46

neexistuje...
na zacatku tydne jsem psal do jednoho obchodu u ktereho meli napsano ze je skladem. Dostal jsem odpoved ze se jedna o oficialni ceskou verzi a ze bude skladem do konce tydne (cili do zitra). Tak jsem ho tam predevcirem objednal a vcera mi prisel mejl, ze pro me maji spatnou zpravu protoze vcera volali s OZ Samsungu a ten jim rekl, ze naskladneni i8910 pro cesky trh probehne nejdrive za mesic / mesic a pul.... takze asi tak.

Taky uz me to docela se*e protoze kupuju mobil jednou za tri roky a na tenhle kousek se opravdu tesim a vyhlizim ho uz dlouho. Taky nechapu proc si s tim davaji tak na cas, kdyz v nemecku anglii a jinde je v prodeji uz mesic... jestli cekaji na novy FW opravujici chyby (jako HD nahravani) a az ten pak pocesti, nevim. Ale cim dal vic zacinam uvazovat o koupi mobilu z dovozu, ikdyz je tam zaruka pochybna a mam z toho trochu strach protoze hi-end mivaji skryte zavady vic nez levne mobily
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior

Odeslat příspěvekod Davemaniac 25. 6. 2009 16:02

McZerro: hledej v tom ciste marketingovy veci nebo neschopnost ceskyho zastoupeni Samsungu, rozhodne to neni kvuli, ze by cekali na nejaky opravy, v tomhle mi ver
Davemaniac
Junior

Odeslat příspěvekod vojtakawa 25. 6. 2009 16:19

McZerro píše:neexistuje...
na zacatku tydne jsem psal do jednoho obchodu u ktereho meli napsano ze je skladem. Dostal jsem odpoved ze se jedna o oficialni ceskou verzi a ze bude skladem do konce tydne (cili do zitra). Tak jsem ho tam predevcirem objednal a vcera mi prisel mejl, ze pro me maji spatnou zpravu protoze vcera volali s OZ Samsungu a ten jim rekl, ze naskladneni i8910 pro cesky trh probehne nejdrive za mesic / mesic a pul.... takze asi tak.

Taky uz me to docela se*e protoze kupuju mobil jednou za tri roky a na tenhle kousek se opravdu tesim a vyhlizim ho uz dlouho. Taky nechapu proc si s tim davaji tak na cas, kdyz v nemecku anglii a jinde je v prodeji uz mesic... jestli cekaji na novy FW opravujici chyby (jako HD nahravani) a az ten pak pocesti, nevim. Ale cim dal vic zacinam uvazovat o koupi mobilu z dovozu, ikdyz je tam zaruka pochybna a mam z toho trochu strach protoze hi-end mivaji skryte zavady vic nez levne mobily

Tak si kup jak já Orange verzi. Domluvil jsem se s technikem v obchodě , že jak jim dorazí potom finální český firmware tak mi to zadáča přeflashuje. A aspoň nemusím čekat 8-P
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 25. 6. 2009 17:46

Vy s tím dovozem! To je neuvěřitelný jak to někdo řeší! Já jinej telefon než "šedivku" nikdy neměl a nikdy sem neměl problém se zárukou a to ani u mobilpohotovosti (největších šmejdů)! A to že s tou českou distrubucí tak otálej to je samozřejmě tím, že jsme zas*anej východní sektor! Absolutně nezajímavej trh! Těším až sem ta ofiko distribuce dorazí a budou to hnusný kousky, který budou daleko horší než šedivky z celý západní evropy, jako je to se vším! No hrozně se nasměju! Ale jen si počkejte na "vynikající" "oficiální" záruku! :-D :-D
Sepulnation
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 25. 6. 2009 18:00

to Sepulnation: krasny proslov a vyjadreni ;-) :lol:
Chtel jsem se zeptat, uz jsi zkousel ten firmware? Pokud jo, jaky mas poznatky? Ted stahuju jeste novejsi nez ten ruskej.. :arrow: POLAND(XEO) (Generic Unbranded)
* Phone : I8910XXIE7 / CSC : I8910XEOIE2 / BB : I8910XXIEB

Tak uvidim, co se z toho vyklube..ale mam prazdnou baterku a ted jedu ne veceri, takze se dnes k tomu jeste nedostanu..
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod luhace 25. 6. 2009 20:21

v sunnysoft by mal byt v CZ verzii v 27.-28.týden, teda niekedy od 6.7.09-19.7.09
luhace
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka