Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod unseen 24. 6. 2009 11:02

atticus22:no sorry ale asi nejsi moc náročnej na kvalitu audio výstupu,protože Iphone(ipod) hraje dost hrozně,taková přebasovaná krabička.mám možnost vyzkoušet dost aktuálních tel. a žádný se ani omylem nepřibližuje lepším mp3 přehrávačům(Cowon,Iriver,Sony,Sandisk).záleží teda jaký máš sluchátka,protože ty udělaj nejvíc.pokud máš nějaká levná,nebo dokonce posloucháš na přiložených k tel. tak je uplně jedno jakou má kvalitu výstupu...
unseen
Junior

Odeslat příspěvekod skobi76 24. 6. 2009 11:30

fido_cz píše:Zadat ne, ale stahnout znova si ho muze.

no problem je,že tu moznost mi to nedava,nie je to mozne az po par hodinach?
skobi76
Junior

Odeslat příspěvekod zippr 24. 6. 2009 13:28

jeste ze se vracim k mobilka.cz - měl sem zatim od nic 4 mobili, a to zadne levné krámy! E90 sem jim posíla na reklamaci (odesel prední display) a musim rict, ze jednani bylo naprosto feove a pohodove! napred sem jim volal ze mam takovej a takovej problem a ze jim telefon budu posilat na reklamaci, po telefonu mi bylo receno, ze neni zadny problem, at telefon poslu.OPRAVENY telefon se mi vratil jiz po dvou tydnech jeste s omluvnym dopisem, ve kterem me zadali za prominuti vzniklých komplikaci. takze ja za sebe mohu mobilky jen doporucit, a ve svem nejblizssim okoli neznam nikoho, kdo by s nimi mel jakykoli problem! zbozi expeduji rychle a bezproblemove! navi pri objednani i8910 sem se informoval na cz lokalizaci a bylo mi slibeno ( mam to i na papire od nic s razikem ) ze az bude čestina k mani, ze jim telefon budto poslu a oni ji dohraji, nebo ji poslou oni me a ja si ji dohraji sam nejakym instalacnim balikm. takze asi tak! a jinak, ze se jeste vracim! zarucni list je vystaven na dva roky u jejich spolecnosti! takze me tady nerikejte nic o tom, ze to je telefon bez záruky!
zippr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod totalzer0 24. 6. 2009 13:50

zdravim, taky jsem si poridil hdcko uz jsem ho otestoval je super. ted jsem se rozhodl pro prehrani firmware nasel jsem ten program tady i jsem se dival na video na youtube jak na to ale mam problem kdyz zadavam cestu k tem souborum code a csc xml tak mi to hodi hlasku Filed to instantiate DMDDocument40 class. ret= -2147221164 nevite cim to muze byt? o vikendu jeste zkusim preinstalovat wokna ale nezda se ze by byla chyba v nich
totalzer0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 6. 2009 14:05

To zippr:

Nikdo nepsal, ze by si od shopu nedostal zaruku :D Ale jen, ze tu zaruku neuzna zadny autorizovany servis :-*
Takze Ti zbyva reklamovat u prodejce. Ale uz to tu pisu po desate, snad umis cist, ne? :mrgreen:

Jinak k te reklamaci. Asi jsi mel velke stesti a slo o nejakou prkotinu, kterou opravili na koleni nebo jsi sam spojeny s mobilky.cz
Posledni dobou se mnozi pozitivni prispevky v diskuzich o solidnosti obchodu od samotnych prodejcu :tleskani
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 24. 6. 2009 14:10

zippr píše:Zdravim! jen par slov protože už se na to nemuzu dal divat. sem majitelem uz nejaky ten pátek. telefon mam z mobilek.cz kde se na nej VZTAHUJE záruka a veskere problemy budu resit s timto e-shopem, takze vety typu ze je to sedivka a v cr je to zatim bez uplatnění zaruky jsou naprostý hovadiny!

the-rock: uz si zkoušel ty nový widgety? ja se tam nak nemuzu prihlasit ani po registraci, takze bych ti byl moc vdecný za nejaky info a potom případně za upload. jinak jeste jedna otazka. nemohl bys mi poradit jak zprovozint GPS (kdyztak bych ti napsal icq), nebo mas nahranou nakou jinou?na E90 sem mel TomToma a byl sem nadmíru spokojenej, nevís jestli je i na dotykáč?

díky za informaci!

Nezkousel, sice se mi podarilo se regostrovat, ale jeste jsem nemel cas to zkouset..ale jak jsem se docetl, tak si myslim, ze je to jen povoleni k vyrobe vlastnich widgetu, ktery musi splnovat samozrejme pravidla samsungu ;-)

Jinak navigace mi jede v pohode..kdyz si stahnes GPS+ tak se navigace nacte max do 10sec. a pouzivam Sygic Drive (spokojenost stejne jako z predchozich verzi symbianu, ale musi se tato app certfikovat)..Tomtom se uz vzdal symbianu a pro interni dotyk. telefony se tentop soft nedela..
Naposledy upravil the-rock dne 24. 6. 2009 14:13, celkově upraveno 1
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod marfi801 24. 6. 2009 14:12

caute, tak dnes mi prisla odpoved od slovenskeho samsungu. citujem z mailu: "Bude tento model na trhu oficialne ale zial eset nemame presne informacie ze kedy. Mozeme ocakavat model priebehu nasledujuceho mesiaca."

mne ho uz dnes poslali z max-shopu ale neviem ci si ho podrzat na poste kym bude nejake to info, alebo ho zobrat :-\
marfi801
Junior

Odeslat příspěvekod johauac 24. 6. 2009 14:13

orgasmic píše:To johauac:

Viz citace "povodne som chcel len mobil a kvalitny fotak a prehravac filmov dokopy" To by Te v pohode uspokojil LG Arena. MA taky super display, vyborny fotak a umi tez prehravat Divx v plne kvalite ;-)

Nebo jiz zmineny Samsung S8300 Ultra Touch, jestli touzis po Amoled displayi

to orgasmic
nuz tak ten S8300 ma zaujal ale neviem. fakt neviem ci ma uspokoji, no je mozne ze nakoniec si ho zaobstaram. neviem fakt este neviem ako sa rozhodnem. chcel som aj operacny system aby sa tam dalo co to nainstalovat. hry a programiky. ale moznoze nakoniec mi bude stacit LG arena. a je to lacnejsie.

BTW
nasiel som stranku na ktorej hovoria toto:

Analog/Digital Converter
(Recording): 16 bit nominal quantization
48000 Hz sampling frequency

Digital/Analog Converter
(Playing): 16 bit resolution
48000 Hz holding frequency

ak Vas zaujima kde tak tu
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1733&view=1&c=samsung_gt-i8910_16gb___omnia_hd

tato informacia hovori o tom ze Hardware i8910 je schopny nahravat v poriadnej zvukovej kvalite. teda by to malo byt schopne aj poriadne nahravat ten zvuk. to znamena ze je to len otazkou firmwaru. co je dobra sprava :D
Niečo končí, niečo začína.
johauac
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 24. 6. 2009 14:19

to all: aha..takze jsme se vsichni mylili ;-) NEni to otervreni widgetu, ale je to soutez o vytvoreni nejlepsiho widgetu..prvni vyherce obdrzi 15.000 liber.. :lol: jajaj..a ja se tak tesil.. :hm
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod Marek12 24. 6. 2009 14:46

orgasmic píše:To Marek12:

Jestli to cislo znamena Tvuj vek, tak se te otazce ani nedivim :D

Nechytrac. Moj vek to nie je, si predstav. Preto tam bol ten smajlik, ze asi by som moc chcel... ale nie je to nerealne. Nahodou niektori ludia uz maju info o pribliznom uvedeni N97 do Orangeu. Tipujem, ze Omniu HD daju sucasne do ponuky, ale nebudem predbiehat. Ak chces vediet viac, tak si zisti na jednom slovenskom fore :P
Marek12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luhace 24. 6. 2009 14:49

to spiderxxl: ahoj, mozes prosim napisat, kde sa da teda kupit ta omnia hd s 3 letou zarukou? dik moc
luhace
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 6. 2009 15:16

To Luhace:

Uz jsem mu psal. HD-cko je z Nemecka a zaruka je stejne pochybna podle toho co mi odepsal jako to koupit kdekoliv u nas jako sedivku. A chce za to 17tis 8-P
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod danny.88 24. 6. 2009 16:17

orgasmic píše:To Luhace:

Uz jsem mu psal. HD-cko je z Nemecka a zaruka je stejne pochybna podle toho co mi odepsal jako to koupit kdekoliv u nas jako sedivku. A chce za to 17tis 8-P

LOL
danny.88
Junior

Odeslat příspěvekod atticus22 24. 6. 2009 19:13

unseen : Si ma celkom pobavil. Mam vyštudovaný odbor audio/video na SPSE K. Adlerka v Bratislave a si myslim ze ani nemusim pisat dalej. Priznavam ze kazdy moze mat svoj nazor a ine chute ale ked na zvukovu kvalitu vyrobkou apple niekto povie ze je to "prebasovana krabicka" tak bud je hluchy alebo nikdy nic od apple nedrzal v ruke.

Pital som sa tu ohladom i8910 HD a ak my nevies inteligentne odpovedat na otazku tak nepis sprostosti.
Samsung i8910 HD
atticus22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luhace 24. 6. 2009 19:32

to the-rock: prosim ta rocku, ak surfujes po nete, a dvakrat kliknes na text pre priblizenie textu, zarovna sa ti do bloku a prisposobi sa ti na obrazovku, alebo si to musis po priblizeni posunut tak, aby sa to dalo precitat? dik
luhace
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka