Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod cenyp 15. 6. 2009 22:19

to Honziš & the rock: no je fakt ze Miler je starej mobil-mazák - jeden z nejvetsich kseftaru u nas :-) najeden malej kramek v centru a co neumi .. to klobouk dolu ... taky jako nema se spatne co si budem povidat :-) a to neni jedinej majitel.... a kdyz to nema von tak nikdo .. myslim ze bude prvni... tak jestli si vzpomenu tak se tam zejtra stavim zeptat na tu cz + manual- je to taky Baworakista tak snad neco pusti :-)
mobil: i8910, nokia navigator
auto: BMW 745i
pc: nakej shrot s 26" full HD LCD
cenyp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honziš 16. 6. 2009 06:44

cenyp: Miler má, pokud vím, Astona a Maxmobil ho určitě neživí - to vím jistě, to je totiž jen špička ledovce :)
Pak dej vědět, jak jsi doapdl s češtinou.
Honziš
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 16. 6. 2009 08:50

Presne tak..podsviceni ve tme je nizsi a na velkem svetle nejvyssi..diky tomu se nemusim starat o to, jestli neco uvidim..baterku to zere samozrejme vice, ale nemej strach, vydrz je i tak velice dobra.. (cca 3-5dni) ;-)

to cenyp: jj, mohl by jsi dat vedet, jak jsi dopadl.. :-)) ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod johauac 16. 6. 2009 09:19

johauac píše:niekto tu pisal ze i8910 sa bude predavak cca koncom tohto mesiaca a zaciatkom buduceho.
tak aj ja mam taku istu spravu. kupujem ho uz riadne dlho. a vsade kde bol na sklade tak ako aj v CR tak odrazu predajcovia nevedia povedat kde to zmizlo. ale odrazu su sklady prazdne. kupoval som to na 3 miestach naraz a nikde nic.

BTW na jednej stranke je super cena.
530 eur, topmobil.sk

no neviem ci by som im veril.
ja budem verit svojmu kamosovi z mp3.sk ktory dnes hovoril s dodavatelom a on tvrdil ze to ak to vobec bude tak koncom tohto mesiaca. avsak ze koli tomu krepemu orindzu ktory kupil od samsungu nejake prava na vyhradny predaj nie je vobec iste ako to bude s distribuciou neorindzovskou. neviem presne info ale domnievam sa ze orange si nejakym sposobom kupil moznost prvej distribucie a vsade v europe sa preto tato bomba najprv predava brandovana.

nuz a teraz som s tym chalanom volal, a povedal mi ze o tyzden teda buduci pondelok az stredu sa mi ozve, ze ci to teda bude uz koncom tohto mesiaca alebo nie, a tiez ak to bude dostupne, tak za aku cenu.

mno.som cely nazhaveny. ale podla toho co vidam na roznych strankach odhadujem cenu cca 550 eur. okolo tych 15 500 skk

este taka mala otazka, ako ste prvy krat nabijali baterku pre tento phoun?
je to lithium-ion takze by sa to uz nemalo formatovat tak ako tie stare niklove. ale predsa som niekde na you tube videl videjko kde chlapik tvrdil ze to treba naformatovat.
no ked som si to cele zistoval ci to treba tak nabuijat tak vsetky stranky odkazovali na http://www.batteryuniversity.com
prestnejsie sem>
http://www.batteryuniversity.com/partone.htm

je tam stat zvana Charging lithium-ion batteries (BU12)>
http://www.batteryuniversity.com/partone-12.htm
a tam sa vravi ze li-ionky treba nabjat tak ze po rozbaleni treba baterku zapnut pouzivat a ked sa vybije tak dat normalne nabit dovtedy dokym to mobil nevypne a je to hotove a pripravene na pouzivanie.

je to tam cele popisane ale kedze neviem totalne skvelo po eng, tak to sem nejdem pisat, radsej by som bol keby sa na to niekto iny pozrel. kto vie lepsie po eng. ja som len pochopil ze tie li-ionky sa prvootnym formatovanim kazia a to tak ze stracaju vydrz a to rapidne lebo sa prebijaju.

keby niekoho zaujimalo kde som sa dopocul o tom ze to treba najprv prebit tak v kazdom orange o2 a t-mobile centre pri kupeni predavac nieco take splieta. a tiez youtubesnazil som sa to videjko najst ale akosi sa mi to uz znova nepodarilo a nemam ho booknute.no hovoril tam nejaky holandan ci co.

[url][/url]

koho to zaujima tak sa mi nahodou podarilo najst to videjko kde ten tipek tvrdi ze je potrebne baterku najprv zformatovat.

http://www.youtube.com/watch?v=18ZBrz3soak&NR=1

avsak ja mu neverim.
Niečo končí, niečo začína.
johauac
Junior

Odeslat příspěvekod luhace 16. 6. 2009 09:50

Ahojte,
mohli by ste prosim presne uviest, ako spravne nabit bateriu do i8910hd, aby mala slusnú vydrz a doslo k jej plnemu vyuzitiu? Koľko pociatocnych cyklov na zaciatku, ako dlho nabijat (8 hodin?), vybit az nadoraz (alebo staci do 10 % a potom znova nabit)? Dakujem za vase prispevky, a verim, ze pomozu i ostatnym.
luhace
Junior

Odeslat příspěvekod luhace 16. 6. 2009 10:07

Inac, v Nemecku sa uz predava nebrandova i8910 za 580,- Eur + 20 Eur dovoz do CR, tiez v Taliansku (asi 460eur) a Polsku, ale myslim, ze ste to uz zaznamenali :). Taktiez je zaujimave, ze Samsung na Slovensku uz ma na svojich strankach pridany tento mobil, naopak na ceskom Samsungu ziadna zmienka
luhace
Junior

Odeslat příspěvekod cenyp 16. 6. 2009 10:29

to Honziš : vim taky jsem o tom dost slysel... ale tak na kazdyho dojde zejo .-)
mobil: i8910, nokia navigator
auto: BMW 745i
pc: nakej shrot s 26" full HD LCD
cenyp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johauac 16. 6. 2009 10:41

luhace píše:Inac, v Nemecku sa uz predava nebrandova i8910 za 580,- Eur + 20 Eur dovoz do CR, tiez v Taliansku (asi 460eur) a Polsku, ale myslim, ze ste to uz zaznamenali :). Taktiez je zaujimave, ze Samsung na Slovensku uz ma na svojich strankach pridany tento mobil, naopak na ceskom Samsungu ziadna zmienka

mozes prosimta hodit aj konkretne stranky?

najlepsiu cenu som videl iba na tejtot stranke>
http://www.topmobil.sk/MobilDetail.asp?MobilID=559
Niečo končí, niečo začína.
johauac
Junior

Odeslat příspěvekod brownrot 16. 6. 2009 11:06

Neodolal jsem a koupil orange, válčíme spolu jak se dá a jsem zatím nadmíru spokojený, jen mám jeden problém baterka nevydrží ani jeden den, přes noc ji nabíjím ale pokud telefon používám (né nijak extrémě, hovor ,pár sms, žádné foto ani kamera, žádný internet) večer je úplně hotová.
Nevím co s tím?
brownrot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod the-rock 16. 6. 2009 11:18

to brownrot: no, ted se to tu resi..musis cist..kdyz jsi koupil HD, nechal jsi jej uplne vybit do vypnuti?? Pokud ne, tak se ti baterka nesformatovala a mozna toto je dusledek 1denni vydrze..od patku jsem nenabijel, dnes dlouho na netu jsem byl a porad mam 1carecku..stacilo zformatovat baterku.. ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod izers18 16. 6. 2009 12:07

Hoj. Chvíli jsem tu ted nebyl, tak se chci zeptat, zda je už v Čr odblokovaný i8910 a kde zakoupit.

Zkušenosti někdo s MobilDickem? Díky
izers18
Junior

Odeslat příspěvekod skobi76 16. 6. 2009 12:09

Nazdarek,tak po 15tej hodine by som mal byt majitelom toho zázraku.Mohol by niekto napisat nejaky link na ten novy firmware s navodom na flash?
skobi76
Junior

Odeslat příspěvekod brownrot 16. 6. 2009 12:22

the-rock píše:to brownrot: no, ted se to tu resi..musis cist..kdyz jsi koupil HD, nechal jsi jej uplne vybit do vypnuti?? Pokud ne, tak se ti baterka nesformatovala a mozna toto je dusledek 1denni vydrze..od patku jsem nenabijel, dnes dlouho na netu jsem byl a porad mam 1carecku..stacilo zformatovat baterku.. ;-)

No to jsem si přečetl i když i tady se názory liší, jen bych potřeboval vědět jestli to ještě zachráním nebo je po baterce?
brownrot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Juraji 16. 6. 2009 13:34

luhace píše:Inac, v Nemecku sa uz predava nebrandova i8910 za 580,- Eur + 20 Eur dovoz do CR, tiez v Taliansku (asi 460eur) a Polsku, ale myslim, ze ste to uz zaznamenali :). Taktiez je zaujimave, ze Samsung na Slovensku uz ma na svojich strankach pridany tento mobil, naopak na ceskom Samsungu ziadna zmienka

ja som pisal do slovenskeho samsungu ze kedy bude v predaji a napisali mi ze oficialne v predaji bude vtedy ked bude na ich webstránke...tak zeby sa uz u nas predaval aj ofiko? :?:
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka