Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ramon 18. 3. 2009 07:58

Pokud nezapracuji na rychlosti telefonu, tak to ten telefon dost degraduje nehlede na to jake ma HW vybaveni. Podle videi na youtube jsou reakce silene :hm
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod Juraji 18. 3. 2009 15:47

ale telefon na MWC este nemusel byt finalny a kedze sa ece nepredava tak ani nebol...no uvidime :-)
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juraji 18. 3. 2009 15:48

tak ASI ani nebol :D
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jvees69 25. 3. 2009 12:12

Na webu se objevují zprávy o tom, že by do něj měli dávat i WINDOWS MOBILE 6.5, co si o tom myslíte, nemáte někdo nějaké další informace?
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod jvees69 25. 3. 2009 12:16

Ramon píše:Pokud nezapracuji na rychlosti telefonu, tak to ten telefon dost degraduje nehlede na to jake ma HW vybaveni. Podle videi na youtube jsou reakce silene :hm


Rychlosti bych se nebál, to co se objevuje na youtube jsou první vlaštovky, než se začne oficiálně prodávat, proběhnou úpravy a celkově se telefon doladí a pak to bude paráda.. :-) Sám o něm dost uvažuju, ale uvidíme až se začne prodávat..

Tak nevim nevim ten Symbian... někdo říká že dobrý, někdo že nejlepší je Windows Mobile, já osobně bych se teda také přikláněl k WM :oops:
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod jvees69 26. 3. 2009 21:11

TAK TO VYPADÁ, ŽE BUDE SAMSUNG OMNIA HD I S WINDOWS MOBILE 6.5 :tleskani , COŽ JE SUPEER ZPRÁVA A UŽ ABY BYL NA TRHU,TO BUDE PECKA... CHCI HO... :-P

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na netu je sice spousta recenzí a příspěvků kde se píše, že OMnia HD s WM nebude..., ale prý k informaci o chystané OMNII HD s WM 6.5 došlo na veletrhu v Holandsku a možná snad i k představení HD s WM...

Já teda pevně doufám v to, že bude... Chci ho a jediné co by mne mohlo ještě ovlivnit k tomu abych nekoupil by byl právě symbian... (ikdyž teda, někde jsem četl, že WM neumí plně využít tak kvalitní display jako má HD, že prý neumí pracovat s tolika barvami, ale to se mi nějak nezdá...)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS: v čem všem je HD lepší oproti starší omnii ? Jasně, display, ale co dál? GPS ???

-notak lidi, mi neříkejte, že diskuze o takovém telefonu jako je OMNIA HD se pořádně nerozjede... nebojte se toho..
Naposledy upravil snowboarder dne 26. 3. 2009 21:19, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn odkaz odporující pravidlům fóra [w,r]
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod Ra 27. 3. 2009 16:48

Na netu je sice spousta recenzí a příspěvků
Pár som našiel ale vypadá to tak, že ty viac. Mohol by si dať linky na tie čo si objavil?
Dík. :-D
P.S. má niekto overenú informáciu kedy príde na trh (symbiantová verzia) a za koľko?
Ra
Junior

Odeslat příspěvekod jvees69 27. 3. 2009 17:57

Měl by se prodávat v červnu...

Já jen doufám, že i ta verze s Windows Mobile bude brzy.. :-) ale zas ono kupovat ho hned jak přijde na trh je špatnej kšeft.. lepší počkat nějakej ten měsíc až se to sklidní a vyladí,,,

PS: našel jsem jen ty recenze, které najdeš i ty, když zadáš Samsung omnia HD do vyhledávače...
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod jvees69 3. 4. 2009 08:36

Nějaké novinky co se OMNIE HD týká? :oops:
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod Ra 15. 4. 2009 19:11

Dočítal som sa v nejakom časopise (meno si nepamätám), že má prísť v máji za 14300 Kč. Môže to niekto potvrdiť. Dík :lol:
Ra
Junior

Odeslat příspěvekod jvees69 16. 4. 2009 18:31

to by byla hodně zajímavá cena.. Nenašli jste někdo nějaký konkrétnější informace o hardware? Co vše kromě displaye je lepší oproti starší omnii ??

A hlavně, co si mám myslet o Symbianu??
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod Shampoo 16. 4. 2009 19:37

No možná tohle videjko:):

http://www.youtube.com/v/iX8iVo5vc8o&amp
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shampoo 16. 4. 2009 19:41

A taky jsem našel tohle:
http://www.zbozi.cz/?q=samsung+omnia+i8 ... 7b8&r=hint

Zatím špatná zpráva pro většinu, ale funkce na to má a berte s rezervou...
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ra 16. 4. 2009 20:05

Symbian - mal som N95 a bol som vcelku spokojný. Mobil s windows som nemal takže nemôžem priamo porovnať, ale podľa toho čo som doteraz čítal tak symbian je viac na zábavu a windows na prácu.(čo nevylučuje, že s jedným aj s druhým sa dá pracovať aj zabávať) ;-)
16 666,- Kč s DPH tak ak je to pravda tak to prestrelili. Dúfam, že N97 ich prinúti zraziť cenu. :-/
Ra
Junior

Odeslat příspěvekod cendasss 17. 4. 2009 07:20

mno jedine co by me lakalo je velkej displei a procesor,vypada pekne ale to skoro same umi za 7000 litu nokia 5800 kterou budu porizovat cena 17000 je moc i kdyz je to ted asi nejlepsi telefon. takto dobry fotoaparat nepotrebuju.tak bude dostacovat 5800:-)ale nartamne se zvedli apohli kupredu, prekcvapili
cendasss
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků