Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vlasticek 6. 9. 2009 17:48

Zkus: 00000000 (8x nula) ;-)
PC:Q9650/8GB/HD5870/W7x64 Fotoaparát: Canon PS-SX110 IS
Vlasticek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalmia 6. 9. 2009 17:53

Díky moc, funguje! :-D
Kalmia
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 6. 9. 2009 23:29

Pro Kalmia:
Diky za ten program, presne neco takoveho jsem hledal a potreboval!
http://www.symbianportal.cz/aplikace/33-best-crypto/
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 7. 9. 2009 06:32

mam takovy zvlastni dotaz...zkousel jsem pouzit prodluzku s mikrofonem od i8510ky jako headset pro ipod touch 2G kvuli skype ale zvuk z mikrofonu byl minimalni musel jsem je malinko povysunout abych to takhle mohl pouzit ale v te vysunute poloze to dlouho nevydrzi a pak moc neslysim zase ve sluchatkach...nezkousel jste to nekdo resp. mate moznost to vyzkouset jestli to neni jen chyba meho kusu nebo ma ipod touch jinak udelane poly??? nechce se mi kupovat special sluchatka jen pro ipod touch diky
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Kalmia 8. 9. 2009 18:33

Rád bych se podělil o jednu zkušenost s programem Advanced Device Locks Pro, o kterém tu byla nedávno zmínka. Je to program určený zejména pro uživatele, kteří svého miláčka často někde zapomínají nebo nechávají volně ležet a dávají tak příležitost nejen zlodějům, ale i zvědavcům, aby očumovali jejich data.
Program má dvě základní funkce:
- Můžete zaheslovat vstup do jakékoli aplikace včetně zpráv, kontaktů, správce instalací, nastavení, protokolu atd.
- Když v programu vše správně nastavíte, zloděj netuší, když vloží do mobilu svou simku (protože vaše je zaheslovaná a nepustí ho), že jen chvilku po zapnutí mobilu odešle pogram ADL tuto zprávu na vámi předem určené číslo – nejlépe kamarádovo:
ADL WARNING: SIMCARD CHANGED. NEW IMSI (UNIQUE SIMCARD NUMBER): 000152145123405. TO IDENTIFY OWNER OF NEW CARD CALL THE POLICE OR YOUR MOBILE OPERATOR.

Sice nevím, jak by reagovala policie i operátor v našich krajích, ale snad se časy lepší – nemám zkušenost.
Na závěr poznamenávám, že existuje také okleštěná varianta programu s názvem Advanced Device Locks (bez Pro), který SMS při výměně simky neodesílá.
Kalmia
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 11. 9. 2009 13:38

Chtel bych se zeptat, jestli jde nejakym zpusobem v tomto mobilu kopirovat texty a vkladat je treba zpetne do nove zpravy, do poznamky nebo do vytvoreneho office souboru? Neco takoveho, jako je na pocitaci - oznacim pak Ctrl+C a pak Ctrl+V.
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr73 11. 9. 2009 13:59

@2m: text se oznacuje podrzenim krizku (#) mackanim sipek patricnym smerem, funknce kopirovat a vlozit se pak objevi na kontextovych klavesach
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Kalmia 13. 9. 2009 19:28

Protože jsem před několika měsíci měl velký problém, jaké programy budu v Innov8 používat, je tento můj příspěvek určen především čerstvým majitelům těchto krásných mobilů a snad jim pomůže se orientovat v nabídce mnoha programů.
Po půl roce zkoušení nejrůznějších programů jsem si nechal jen ty, které mi nejvíce vyhovují, které na Innov8 fungují a které používám nejčastěji. Je mi jasné, že každý má na využití mobilu jiné požadavky - někdo upřednostňuje zábavu, jiný více práci a jsou i takoví, co se snaží využít všech možností Innov8. Já patřím k těm posledním a oblíbil jsem si proto následující programy:
O Advanced Device Locks Pro už tu byla řeč, takže u mě vede žebříček dalších oblíbených programů zejména Handy Shell, Kromě skvělého pohotovostního režimu s nastavitelným horním řádkem rychlého spuštění a dobře čitelnými hodinami nejvíce oceňuji, že mohu přímo z pohotovostního režimu pomocí T9 nejen rychle najít kontakt, ale i pohodlně spustit jiný program. Umožňuje také rychlé zapnutí/vypnutí bluetooth, vstup ke zprávám, protokolu, profilům i motivům.
K dalším mým oblíbeným patří Handy Clock, Handy Calendar a Handy Taskman, které jsou velmi dobře integrovány do Handy Shell. U prvního využívám nejvíce časovač, upozornění a stopky, s dalšími jsem také velmi spokojen. Málem bych zapomněl na Handy Save Pro, který bezpečně uschovává citlivé údaje. Dost často sedím u jiných PC, takže mám vše s sebou - pin kódy od bankovních karet, přístupová jména a hesla do emailových schránek, počítače, internetových obchodů atd.
Na čtení knih - mnoho času strávím v autobusu - používám QReader, který bohatě stačí; zobrazuje správně češtinu a hlavně si pamatuje, kde jsem skončil. :-)
Často používám i Best Jotter v případě, že si chci zapsat nějaké poznámky nebo seznam, co nakoupit a pod. Je to takový mnohem dokonalejší zápisník s možností exportu a importu ve formátu TXT. V poznámkách si můžete vytvářet složky a podložky, což činí aplikaci přehlednější.
A teď následují propramy, o kterých se v recenzích píše, že představují špičku ve své kategorii. Mohu potvrdit, že to tak je, ať se jedná o internetový prohlížeč Opera Mini, souborový manažer X -Plore nebo přehrávač MP3 LCG Jukebox. Protože nemám rád playlisty, u posledního programu velmi oceňuji, že mohu spouštět skladby ze složek a také nastavit čas, kdy se má program sám vypnout. Využijí hlavně ti, co už při druhé skladbě usínají. :D
Používám také integrovaný Google Mail, protože mám mailový účet na gmail.com a při použití Surf+ u T- Mobile neplatîm nic navíc.
Tento text píšu ve vlaku v Quickwordu, který je součástí balíku Quickoffice a výsledný soubor pak doma v PC otevřu ve Wordu - paráda.
Video konvertuji pomocí DivX Converter Mobile a pouštím pomocí programu DivX Player - bez problémů.
Nakonec už zbývá jen připomenout navigaci Sygic, díky které jsme nebloudili na letošní dovolené a NiceLight jako diodovou svítilnu.
Závěr - výše uvedené programy mi velmi zpříjemňují práci i zábavu s Innov8. Podle mého soudu je to skvělý a nedoceněný mobil.
Kalmia
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 14. 9. 2009 16:11

Diky za pekny popis programu, ktere pouzivas. Doinstaloval jsem si Handy Clock, Best Jotter a LCG Jukebox a zatim vazne spokojenost.

Jeste bych doplnil, nektere moje hojne vyuzivane programy a to Active SMSLock, Resco Photo Viewer, Crypto (zahesluje soubory) a taky se mi zalibil komunikacni nastroj fring, ktery je v puvodni vybave telefonu.
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2m 14. 9. 2009 19:17

Jak se da odinstalovat aplikace QuickOffice, ktera je puvodne v telefonu?
2m
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalmia 15. 9. 2009 08:50

Už si to přesně nepamatuji, ale mám dojem, že jsem Quick Office 6.0 nainstaloval přes tu původní a když jsem ji pak odinstaloval, ta původní tam kupodivu zůstala. Také jsem se divil, ale funguje to.
Kalmia
Junior

Odeslat příspěvekod kojikoji 15. 9. 2009 11:14

Ahoj,nevite nekdo jestli jsou uz nejake knihovny pro i8510,pro pohybove cidlo?Pro hry vyuzivajici poh.cidlo?
kojikoji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vacil 15. 9. 2009 14:02

na knihovny pro FP2 sem ještě nenarazil :-(
vacil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sam6no 16. 9. 2009 13:44

Zdravím všechny, chci se zeptat, jestli někdo nenarazil na podobný problém jako já, případně jestli ho nějak i vyřešil. Na mém i8510 přestal fungovat budík a také upozornění v kalendáři. Například budík nastavím třeba na 10:00, v nabídce hodiny se zobrazí obvyklý popisek: 10:00 Další buzení a na který den je nastaveno. Jenže v když by měl budík začít zvonit, nic se neděje, ani na displejii se nic nezobrazí. A když kouknu do nabídky hodiny, tvrdí mi to, že žádné buzení není nastavené, přestože jsem předtím určil opakování na každý den... Pokud ovšem přepnu na vedlejší záložku, do budíků, tam už se nastavené buzení zobrazuje, ale stejně telefon v určený čas nic nedělá. Nevíte někdo co s tím? Hard reset by asi pomohl, ale moc se mi do něj nechce...
sam6no
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 16. 9. 2009 16:51

zdar nasel nekdo zpusob jak nastavit tapetu pres cely display??? FreeFSWP nefunguje...diky
kultus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků