Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobsik 29. 5. 2010 13:27

ono hlavni je, ze nejde primo editovat. Musis to otevrit, dat extract, rozbalit nekde, smazat, upravit, pridat (co potrebujes) Pak dat v programu "new", soubory a slozky pretahnout, dat rebuild vybrat kam a ulozit ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobsik 5. 6. 2010 11:00

No nic moc. Asi takhle, upravil jsem to prakticky do stejne podoby jak ma on, ale s tim, ze jsem upravil ten ceskej rofs2 a z obou tech souboru jsem smazal vsechno co jsem povazoval za zbytecny :) plus sem tam nechal jenom cestinu a anglictinu, takze to zabira o neco mene smazal jsem efekt tech hvezdicek a vratil zpatky tu ikonku spustenejch aplikaci ... akorat on sam rikal, ze jsou nejake potize s tim cache, takze jsem to zatim do mobilu nenehraval ... snazil jsem se i o upravu samotnyho rom, ale zjistil jsem, ze ten se tak lehce upravit neda, protoze kdyz to pak nasledne ulozil, tak to bylo cca o 30 mb vetsi nez original, to je podezrely ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobsik 6. 6. 2010 11:16

tak uz sem si s tim pohral, upravil ten cache, mobil je rychlej, ceskej a funguje :) na jediny na co sem prisel, tak trosku blbne grafika pri nekterejch efektech, ostatne poslu to na uloz.to a muzes zkusit ... Jediny ceho se mi nepodarilo zbavit je fring, zbytek je fuc :)
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 7. 6. 2010 05:57

Ahoj,stahuju a skusím,zatim dík
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 7. 6. 2010 09:59

ok, pak dej vedet, jestli jsi taky na neco neprisel, at to muzu kdyztak zkusit resit ... :)

EDIT: tak co? zkousel si?
Naposledy upravil Fíla dne 13. 6. 2010 14:31, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matzcak 15. 6. 2010 06:43

Zkoušel a po všech možných pokusech jsem zjistil,že nejlepší je kombinace
toho jeho rofs 1,+rom z Nigeririe, a vše předělat do XXIJ1,mám Ram kolem
80 MB,perfekt foto,a vše je rychlé jak čert.
matzcak
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 15. 6. 2010 12:07

rychle jako cert to mam taky :) aplikace YouTube mi nabehne a prihlasi se (kdyz mam wifi zrovna zaple) ani ne behem vteriny :D vsechno obecne bezi rychleji, ramek mam 80 jenom po startu, po nejake dobe pouzivani se to ale stabilizuje tak na cca 66-68 mb ... ale budu si s tim hrat dal :) treba neco vymyslim jeste. skoda ze ten viewer nedokaze spravne editovat rom samotny, to by pak slo jeste mnohem lip....
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PTmash 6. 7. 2010 17:23

Cau, tak co podarilo se Vam to nejak poupravovat, jestli by se to dalo pouzit do nasich telefonu?
Na aktulanim firmware mi vadi rychlost, ale hlavne dost blba kvalita zvuku u video nahravek.
PTmash
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 7. 7. 2010 20:43

kvalita zvuku u videa nebyla resena, potreboval bych od autora upravenyho i8910 jak to presne udelal ...
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 28. 7. 2010 17:46

Dodrej den
koukám že se tady už kuchá romka tak bych měl návrch zda by nešlo doplnit do fw indikaci nepřijatého hovoru (sms) např blikáním lcd :-)) nebo zda je na to program kterej fachá na tomhle mobilu ...
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 30. 7. 2010 05:43

tohle by se stejne resilo nejakou aplikaci a pochybuju, ze by nekdo vytvarel kvuli tomu novou. Nejake aplikace na to myslim byly, nakolik funkcni ale nevim ... Me to avsak netrapi :)
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfons12 30. 7. 2010 09:02

Cau,

nainstaloval sem cracklou verzi softwaru a od te doby, kdyz zobrazim hlavni menu, tak disiplej problikne. Docela mne to stve, mam podezreni, ze tam bude nejakej vir nebo tak neco, proste neco, co zpomaluje vykreslovani apod. :-(

Umite nekdo v Praze prehrat nejnovejsi software, abych to nemusel posilat do Kladna do servisu? :eh

Dik za jakoukoliv reakci.
alfons12
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 30. 7. 2010 09:08

@alfons12: odkaz na FW i s navodem byl na strane 33, si to prehraj sam a nemusis to nikam posilat.
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod alfons12 30. 7. 2010 09:15

ok, dik za odpoved.

Jeste se zeptam:
1/ Firmware znamena v pripade mobilu presne co? Nemyslim vyznam slova, ale po prehrani dostanu i aplikace, co sem s mobilem dostal? Route66, !!Slovnik atd atd.

2/ Mam ted cerstve mobil po reklamaci a dlai mi tam SW I8510XXIJ1 z 22/10/2009 (uzivatelska verze I8510KBNIK1). Je k dispozici i tento?

Dik, priste se na warez vybodnu, to mi za to nestoji...
Naposledy upravil Fíla dne 30. 7. 2010 11:39, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
alfons12
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 30. 7. 2010 13:18

mam na tebe prosbu. XXIJ1 je nejnovejsi, ale neda se sehnat na netu, vsichni (my zapaleni pro vec :D ) ho shanime ... Spechas na to prehrani ? Ja bych se zkusil podivat na netu, jestli se da ten FW nejak z toho mobilu dostat ven a pak bych te o to pozadal :) Mobilu samotnymu by to nic neudelalo ... Jinak, co se tyce toho prehrani FW doma sam, tak tim pada zaruka, kdyz na to prijdou, tak si to rozmysli :)
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků