Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tipozo 26. 1. 2011 21:27

Dobrý den, mám takový problém s I8510. Při pokusu o připojní k webu se mi vždy po asi pěti vteřinách přepne displeje do pohotovostního stavu (menu) a a internetový prohlížeš ne a ne spustit. Nevíte někdo, co s tím? Dík za odpověď
Tipozo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobsik 27. 1. 2011 21:59

stahni si opera mobile :) co to je za problem netusim, po vypnuti a zapnuti mobilu se nic nezmeni ?
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tipozo 29. 1. 2011 19:17

Po vypnutí se bohužel nic nezmění. Už jsem zkusil i restartovat telefon do továrního nastvení, ale ani to nepomohlo. Nepřipojí mě to ani přes google. Tu operu zkusím a uvidím. Pak už asi jen nahrát novej software..?! Jinak opravdu nevím, co s tím je
Tipozo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radbik 31. 1. 2011 20:01

Tak ještě zkus přeformátovat telefon. Nezapomeň zálohovat. Budeš muset znovu instalovat aplikace a hry a znova hack jestli ho máš. Ve founu ti nezbyde nic a z karty to foun nepřečte, i když si ji vytáhneš, tak si vypiš seznam co tam máš. Foun měj plně nabitý. Kód formátování je *#7370# a kod blokování jsou samé nuly co se jich tam vejde.
radbik
Junior

Odeslat příspěvekod Tipozo 3. 2. 2011 13:18

Tak jsem nainstaloval operu a přes tu to jede v pohodě. Zatím to teda asi tak nechám a nebudu se pouštět do žádných větších akcí. V každým případě děkuji za rady a když bude nejhůř, zase bych se na vás s dovolením obrátil. Díkes.
Tipozo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobsik 6. 2. 2011 22:58

podle toho jak to popisujes se nejak poskodil asi vestaveny prohlizec, prehrani FW nebo tvrdy restart by to mozna napravil, ale pokud opera jede nehrotil bych to :)
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 22. 2. 2011 17:24

Mel bych dotazek kdo telefon jeste mate....jak jste na tom s baterii?

Ja ji tam mam novou snad 2mesice starou origo a vydrz den....coz je hoodne malo...ale davam vinu bud FW nebo aplikaci na pozadi


Kdyz jsem formatoval tel a nic tam nemel vydrzel v pohode 5dni....jinak bezne kazdy den 30min netu 50sms a treba 10min volani coz by nemelo baterku polozit za den......dalsi vec....pred spanim vypnu VSECHNY aplikace a rano mam 2carky i kdyz vecer jsem to nabil na plno :)


Takze jestli nekdo s timto problemy nema tak prosim verzi FW a co tam mate za aplikace :)


Jinak mel jsem od kamose v ruce nokii N82 se stejnym starim jako tento samsung a nokia v porovnani po tech rokach je na odpis a samsung furt jak novej :-)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 22. 2. 2011 17:41

Tak já mobil stále mám a koukám asi i dlouho mít budu náhrada za něj není zatím kloudná žadná (a dotykáč nemusím ) jinak tam mám stále stejnou orig baterii a zatím drží cca3 dny i s voláním fw mám tady z fora I8510XXIA1 aplikace trvale spušné nemám ,jinak možná pročistit kontakty na baterii+telefon ( i to zlato oxiduje !! ) další možnost program ActiveFile a mrknout na Processes .

Jo Nokie už není co bejvala kvalita šla dolu , inovace na nule a cena mluví sama za sebe :-) :-)
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 22. 2. 2011 18:34

ja mam i8510XXIJ1 tak asi zkusim nahodit tam tu co mas
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 22. 2. 2011 18:44

ok zatím si na fw nemůžu stěžovat jinak mě zatím maká v pohodě a to mam i hack mobilu :-)
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 22. 2. 2011 18:51

Nekde kolem strany 20 nekdo psal ohledne opakovani budiku, ze ten udajne zere baterku coz by souhlasilo protoze opakovani mam nastavene furt tak to zkusim vypnout a z navigace (garmin mobile) jsem smazal dva soubory co to taky zerou tak se uvidi pokud nepomuze prehraju FW.....jinak kontakty mam v pohode a baterka je 3 mesice stara
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 22. 2. 2011 19:21

ok doufám že to dopadne dobře :-) :-)
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 22. 2. 2011 22:07

jo, na Garmin bacha, fakt hodne zere i kdyz nejede, ja mam Sygic :)
Bobsik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 22. 2. 2011 22:16

Delalo to jiz predtim takze garminem to nebylo......sygic ma (ci mel) zastarale mapy a byl strasne pomalej informoval az za zatackou a to bylo naprd....ndrive zase ignoruje zakazane dalnice a porad me tam nuti.....tak jedine garmin jaks taks jede

WolfX - jeste dotaz nechavas telefon zaplej pripadne offline mod nebo na noc vypinas?


EDIT: takze mazec....vcera jsem smazal HelloOX2 a ty soubory doporucovane u garmina a vypl opakovani budiku....vecer hodil telefon do offline a ani jedna carka pryc.....ty prvni dve veci si nemyslim, ze za to muzou, ze HelloOX2 jsem mazal i kdysi pred formatovanim a nepomohlo to a garmina mam az ted nejaky tyden.....takze zustava budik

Takze prosim kdo mate tento telefon zkuste si tam jen tak zapnout budik na opakovani na pracovni dny a jestli pres noc vam to vycucne 3/4 baterky
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 23. 2. 2011 17:37

Tak mobil na noc vypnu jinak jsem včera se pokusil nainstalovat voice clock a naboural jsem si soft v mobilu (jede jak šnek a reset nepomáhá )takže budu muset dělat novej flash takorát nevím co tam mám dát jakej novej a nebo ten co jsem tam měl I8510XXIA1 a zatím jsem byl spokojen ale nevím zda je nějakej novej a lepší :-) :-)
WolfX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků