Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 3. 2011 18:06

re: návod na rozebrání + manuál http://share-rapid.com/stahuj/2125960/n ... -popis.zip

-- 27. 3. 2011 19:09 --

re modem mrkni na str34
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod kv1t 28. 3. 2011 16:27

Zdravím, mám problém s aktualizací FirmWaru. Instaluju podle návodu tu verzi od Kapra ze strany 33.

Průběh:
1. instalace msxml.msi - OK
2. instalace SSDN_V1.1.808.7165_SETUP_whql.exe - To se otevře a zmizí, žádný průběh nic..
3. režim PDA download (1 + 4) - instalace ovladačů mi způsobem pravým na soubor *.inf a instalovat nešla, takže jsem to zkopíroval ručně do windows.. Navíc, mobil nešel po odpojení vypnout, musel jsem vytáhnout baterii. Snažil jsem se ho vypnout klasicky - Červeným tlač.
4. režim Modem download (7 + *) - Instalaci jsem provedl ručně - OK, ale opět mobil nešel po odpojení od PC vypnout.
5. Zapnul jsem Apolla v6.05 a připojil mobil a zapl režim Modem download, ale v Apollu nebyla žádná odezva (connection and progress info zůstalo prázdné)

6. N...l jsem se a píšu vám sem s žádostí o pomoc. Mám Win7, snad s ním není problém. Díky moc za jakoukoliv radu.
Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev.2.0), AMD Phenom II X3 720 BE 2,8 GHz (takt 3,4GHz), Sapphire ATI Radeon HD 4870 512MB DDR5, A-Data Vitesta EE 4GB (kit 2x 2GB) 1066MHz, Seagate Barracuda 7200.12 3.5" 500GB + 250GB, Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W OEM
kv1t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 28. 3. 2011 20:36

stím vypnutím mobilu to jsem si vzpoměl taky jsem vyndaval baterku ale jinak mě to makalo v pohodě (INSTALOVAL JSEM TO NA DVAKRÁT JAK JE V NÁVODU , možná nastavení portu, PŘ XX SOUBOR MÁ BEJT TUŠÍM NAHRÁN V ARDESÁŘI ASI APOLEM NEBO NĚJAK TAK ,nebo to maká jen u xp(ty mám ja :-) :-) ) jinak nevím případně poslat dotaz na KAPRA NEBO STÁHNOUT JINEJ FW

// Fíla: nepoužívej Caps Lock, ke zvýraznění důležitějších informací slouží např. tučné písmo
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod kv1t 29. 3. 2011 17:32

N XP jsem to rozběhal bez problémů..
Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev.2.0), AMD Phenom II X3 720 BE 2,8 GHz (takt 3,4GHz), Sapphire ATI Radeon HD 4870 512MB DDR5, A-Data Vitesta EE 4GB (kit 2x 2GB) 1066MHz, Seagate Barracuda 7200.12 3.5" 500GB + 250GB, Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W OEM
kv1t
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kobroor 31. 3. 2011 14:05

Ahoj, možná blbej dotaz, ale jak mám sakra dostat fotky z mobilu do PC? Už se mi to jednou povedlo, ale teď mi to nějak nechce jít... Z minulého jeta jsem to dala na velkokapacitní paměť a bylo to hned. Teď to prostě nemůžu najít :-\
kobroor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 3. 2011 15:47

Úplně stejně, ne? Vyber si složku, kde je maš a zkopíruj si ji do komplu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobroor 5. 4. 2011 12:58

No já je právě nemůžu najít, proto se ptám. Nevím, jestli mám zvolit režim připojení velkokapacitní úložiště, přenos obrázku nebo přenos médií. Mám tam nastaveno použitá paměť C:paměť telefonu, ale nemůžu ty vyfocený fotky najít v žádným tom režimu. Najdu akorát fotky, co jsem fotila minulým telefonem. Co dělám blbě? Můžete mi někdo napsat postup? Né vyber složku, kde je máš a zkopíruj... to mi fakt nepomůže.
kobroor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 4. 2011 14:57

Na paměťovce nejsou? Díváš se zkrátka do blbé složky. Použij dodávaný software k telefonu, snad to dokáže aspoň zálohovat fotky.
Fakt nevím, jak to jednoduše napsat, tohle je taková samozřejmost...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 5. 4. 2011 15:25

Tak nevím ale ty fotky mohou bejt uložený taky v mobilu a nebo na pamět kartě!! ( e( f) :/Images/Camera tam podle data ve složkách ;-) ;-)
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod kobroor 6. 4. 2011 10:47

Paměťovku tam nemám. Jak už jsem psala, jednou se mi je podařilo najít, ale už si nepamatuju, kde... Vždycky mi to taky připadalo strašně jednoduchý, ale teď jsem prohledala všechny složky a nic. Fakt už nevím... :-l
kobroor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 6. 4. 2011 17:09

Ta složka(ZAŘÍZENÍ) E je paměť v mobilu (8GB) Jinak se kouknout do NASTAVENÍ U FOŤÁKU kde je na stavení názvu fotek (Text , nebo datum ) a pak hledat ve složce Images/Camera nebo další možnost připojit mobil k pc a v pc dát vyhledat soubory typu jpg ( *.jpg ) na zařízení mobil .
PS : ZNAČENÍ ZAŘÍZENÍ ' E ' Je bráno v mobilu přes jeho prohlížeč v pc to bude jiné podle počtu pevných disků HDD
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod Koval 29. 4. 2011 09:15

Dobrý den, flash proběhl vpořádku přes návod pro apollo, ale po restartu se mi telefon opět nespustí, zůstane viset na úvodním logu, je to stejná závada jako před flashováním. Můžete mi poradit co mám dále dělat? Jak zprovoznit telefon? Nebo je to hardwarová závada? Postupoval jsem podle návodu od uživatele kapr73.
Koval
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 29. 4. 2011 19:22

Dobrej den to je dobrá otázka ale to podstatné jste nesdělil jak došlo k té závadě poprvé ( může to bejt jak sw tak i hw )
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod Koval 1. 5. 2011 20:54

Telefon se zničeho nic nechtěl zapnout, jen visel na úvodní obrazovce, pak se vypnul a opět zapnul na úvodní obrazovku a pořád takhle dokola. Dělal to i po přeflashování.
Koval
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 1. 5. 2011 22:27

Tak jak to vidím já tak to bude chtít asi rozebrat a vyčistit kontakty ( flex kabel a dalši možná je jen vadnej kontakt )v horším případě odešlo něco horšího . :hm :hm
WolfX
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků