Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 9. 3. 2010 09:35

hehe kdybys ho koupil odemne tak mas oficialni ceskou distribuci a foun v CZ :D vetsina navigaci neni zdarma, avi prehrava ale neni to moc pouzitelne pro slaby vykon...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod p3drox 9. 3. 2010 15:30

Jo díky, ale od tebe byc ho asi nekoupil za tak bezkonkurenční cenu,za jakou sem ho pořídil.Ale pořád ještě nevím,zda s tim musím do servisu nebo se to dá přeinstalovat?
Jinak výdrž baterky teda nic moc.Včera večír jsem ho nabil,dneska jsme ve škole koukal na 2 hodinový film,hrál půlhodinky fifu,asi 3 zprávy,zkoušel jsem náký fotky a mobil je ted už prázdnej :(
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 9. 3. 2010 17:02

@p3drox: FW se da prehrat i doma, do tohoto threadu jsem hazel odkaz na cesky FW i s navodem na flashovani

//edit: je to strana 33, posledni prispevek
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 9. 3. 2010 18:47

p3drox píše:Jo díky, ale od tebe byc ho asi nekoupil za tak bezkonkurenční cenu,za jakou sem ho pořídil.Ale pořád ještě nevím,zda s tim musím do servisu nebo se to dá přeinstalovat?
Jinak výdrž baterky teda nic moc.Včera večír jsem ho nabil,dneska jsme ve škole koukal na 2 hodinový film,hrál půlhodinky fifu,asi 3 zprávy,zkoušel jsem náký fotky a mobil je ted už prázdnej :(

tahle vydrz ti pripada slaba ? tak to se podivej i na ostatni mobily, nebylo by to o moc lepsi... 3 zpravy nepocitej, to je jak nic, 2h film sezere dost a pulhodinky fifu (zalezi kteru, jestli java, tak by to nemelo byt tolik, jestli symbian, tak uz by to mozna i odpovidalo) ale je fakt, ze prazdny by to nemelo byt, tipuju tak 2-3 čáry ...
jak pise kapr, tak muzes si fw prehrat i doma, ale napis nejdriv jaky mas firmware (na uvodni obrazovce nacvakej *#1234#
Bobsik
Junior

Odeslat příspěvekod p3drox 9. 3. 2010 20:04

V tý změti čísel se fakt neorientuju :O
ale je tu.
SW VERSION:
[BP] I8510XXHI1
BP Compile Date: Sep 19 2008 Time:12:49:35
[AP Code] I8510XXHJ3
[AP CSC] I8510L08ITVHJ1
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 9. 3. 2010 20:04

...a prijdes o zaruku mimo jine...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod p3drox 9. 3. 2010 21:10

Záručák nemám,takže neni co ztratit.Díkes za ten návod snad to zvládnu.
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 9. 3. 2010 21:46

tak to jo to musel byt asi hodne levny aby ti neco neodeslo...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod p3drox 9. 3. 2010 22:04

Kurňa,všechno jsem udělal podle návodu,ale při flashování nejdřív nahraju modem v pořádku,ale při PDA mi to háže chybu "Loading Boot Section Fail" a status je tam stále please wait.....pls help někdo???
Nemá se to předem nějak naformátovat,nebo tak něco?....asi to bude mojí nešikovností :/
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2m 10. 3. 2010 13:10

p3drox píše:- Přehrává to .avi soubory?

Prehrava to videa jen v kodeku Divx a co se tyka filmu, tak jen snizene kvality. Pro upravu videa jsem si zvykl pouzivat program Super, kterym si jakyko-li film ci video prizpusobis na miru telefonu. Rozliseni davam 320x240.
Naposledy upravil Fíla dne 10. 3. 2010 18:59, celkově upraveno 2
Důvod: odstraněn odkaz na warez forum
2m
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 10. 3. 2010 20:56

neni to ve snizene kvalite, pokud si film prevedes na 320x240, tak pri stejne kvalite stiha v pohode... co se tyce kodeku, tak zvlada v zakladu Divx a Xvid (+MP4, 3GP apod.) a pokud si dohrajes program CorePlayer, tak i ruzne ostatni formaty (napr .flv)

p3drox píše:Kurňa,všechno jsem udělal podle návodu,ale při flashování nejdřív nahraju modem v pořádku,ale při PDA mi to háže chybu "Loading Boot Section Fail" a status je tam stále please wait.....pls help někdo???
Nemá se to předem nějak naformátovat,nebo tak něco?....asi to bude mojí nešikovností :/

jestli si sel podle navodu, tak zkousel jsi i funkcnost tech ovladacu ? pro modem a pda/code jsou ovladace zvlast. A jinak, ten FW co pises je jeden z nejstarsich, a to CSC je nejaky litevsky ci co .... takze rozhodne doporucuju prehrat ...
Naposledy upravil Fíla dne 10. 3. 2010 21:40, celkově upraveno 2
Důvod: necituj předchozí příspěvek a edituj příspěvky tlačítkem "UPRAVIT"!
Bobsik
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 11. 3. 2010 17:51

tak tady hosi za chvilku asi koncim Innov8 je na prodej ikdyz se jej neraz zbavuji protoze byl supr ale je cas jit trochu dal...mel jsem ted na den SE Vivaz ale vratil jsem ho kvuly fotaku a taky konstrukcne nebyl az tak kvalitni jak jsem predpokladal...nastupce i8510 jeste neni znam...zatim vybiram mezi samsungem i8910 a SE Satiem...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Bobsik 11. 3. 2010 19:21

to ja si pockam na lepsi kus :), dotykace me moc nezerou ...
Naposledy upravil Fíla dne 11. 3. 2010 19:39, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Bobsik
Junior

Odeslat příspěvekod p3drox 11. 3. 2010 21:25

Kluci nejde to ještě jinym stylem přeinstalovat ten system, nebo kusit nějakou jinačí verzi? Zkoušel jsem to i na jinym pc,ale pořád stejnou chybu mi to háže (Loading Boot Section Fail).Fakt to nechápu,dělam to přesně podle návodu.
p3drox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 12. 3. 2010 00:51

@p3drox: moc jinych zpusobu asi nebude, update pres pc studio funguje jen u par modelu a nevim jestli je zrovna i8510 mezi nimi. Delas ten update na win xp? Pac s jinymy systemy to moc nefunguje
Kapr73
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka