Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod 2m 26. 8. 2009 23:26

Diky za ten web. Je takovy nenapadny a ja ho jen prolitl, kvuli te sifrovaci aplikaci. Ale jinak vyborny web se super navodama!
2m
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasticek 27. 8. 2009 09:51

Není zač, pracuje se na tom denně, má i RSS kanál a další, pro Symbian se tato "wapka" opravdu hodí. :-)
PC:Q9650/8GB/HD5870/W7x64 Fotoaparát: Canon PS-SX110 IS
Vlasticek
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 27. 8. 2009 20:19

Chci pouzit program ActiveSMSLock. V programu najedu na Inbox dale Volby - Mark - oznacim zpravu potom Set - Lock a chce to po me PIN cod a kdyz tam zadam pin kod simkarty, tak to stejne nefunguje. Nevite co s tim?
2m
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 8. 2009 20:43

RE:ActiveSMSLock

Zkus The Default PIN code is 12345. ;-) ;-) viz http://www.cell11.com/mobile_apps/n-apps_1.html :-D :-D :-D
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 27. 8. 2009 23:01

Super, kod 12345 je ok :)
2m
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 28. 8. 2009 17:31

To jsem rád když můžu tak pomůžu :-)) :-))
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 2. 9. 2009 12:56

Tak jsem si stahnul muj prvni certifikat z cer.s603rd.cn. Nainstaloval aplikaci do mobilu S60 3rd Signer. Aplikaci jsem spustil a v settings vlozil v Sign Cert certifikat, Output Directiry - Same As Source a nakonec Save Last Adding Path - Enable. Potom pomoci Add Task jsem na vnitrni pameti nasel aplikaci, kterou chci certifikovat a pridal. A ted v Options dam GO! a napise to Errors found in operation. Logs are write to C:\DATA\S603rdSigner\S603rdSigner.log. Nevite, co delam spatne?

A v logu se pise Cetificate/key file parses error. A key.key jsem nechal ve stejne slozce, jako certifikat. Presneji na E:\Certifikat\ .
2m
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 2. 9. 2009 16:28

Tak já mám verzi Mobile Signeru 1.03 a tam musím zadat a najít certifikát tak i key jinak je verze i na symbian 5!! tu nemám vyzkoušenou zda maká (605rdSigner)i u nás :-) :-) jinak certifikát+key mám uložen na E
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 2. 9. 2009 18:15

Tak jsem zkusil uz nekolik verzi, ale s pomoci meho certifikatu stale neuspesne. Jeste jsem se chtel zeptat na ten key, ten jsem stahl odtud http://symboss.wlist.cz/i.php3?do=Jaf9aC80b47-8sl-118 staci to?

Jinak certifikaci jsem nakonec rozchodil pomoci tohoto odkazu http://symbianwebblog.wordpress.com/2007/12/06/signing-dircetly-on-the-phone/, kde je jiz predpripraveny certifikat i key. Snad to bude dlouhodobe funkcni. :)
2m
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 2. 9. 2009 19:20

dlouhodobě funkční :-)) :-)) , leda hacknout mobil což jde a mám to odzkoušeno na mém mobilu :-D :-D viz tady forum
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod 2m 2. 9. 2009 22:26

Hacknout telefon by asi nemel byt nejaky problem, jen nevim, co pak se zarukou?
2m
Junior

Odeslat příspěvekod WolfX 3. 9. 2009 19:20

Tož to je dobrej dotaz ale pokud mě odejde třebas flex kabel nebo reproduktor .....tak nevím co stím má dělat upravenej soft (kterej by se měl dát vrátit do původního stavu :-D :-D )
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod Kalmia 4. 9. 2009 12:35

Pro 2m:
Ješte ke staršímu dotazu o šifrování složek. Existuje program na šifrování souborů na odkazu:
http://www.symbianportal.cz/aplikace/33-best-crypto/
Kalmia
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 4. 9. 2009 12:46

@Kalmia: mno tyhle programy ale maji nevyhodu v tom, ze je potreba vzdy vsechny soubory zakryptovat heslem (u vetsich souboru to muze trvat celkem dlouho) a pak kdyz chce clovek soubory pouzit, musi je zas od-kryptovat zpet, coz na muj vkus neni moc alegantni reseni.
Lepsi se mi zda pouzit napr. aplikaci Advanced Device Locks od Webgate a nastavit si pozadovani hesla pri spusteni nekterych aplikaci jako je galerie, spravce souboru apod.
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Kalmia 6. 9. 2009 17:26

Mám problém - nevíte, jaký je zamykací kód telefonu? Chce to po mně při výměně simkarty. Zkoušel jsem 00000 nebo 12345, ale nic. Dík
Kalmia
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka