Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod k-lubos 9. 2. 2009 22:15

môžete mi prosím vas povedat ako sa blokuje ten telefon ? môj priatel to nemôže nikde najst
k-lubos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 2. 2009 10:34

Odpovídal jsem ti v PM, tak jak jsi mi psal. Nastavení - Obecné - Zabezpečení - Telefon a SIM karta. Tam máš vše.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod troglodites 10. 2. 2009 11:09

Zdravím, máte někdo stažený kompletní manuál ze slovenských stránek samsungu, když český samsung se k tomu nemá, aby manuál pověsil na net? Snažím se již několik dní si ho stáhnout, ale nějak se se mnou server samsungu nechce bavit..!:-(
troglodites
Junior

Odeslat příspěvekod xFildaB 10. 2. 2009 11:12

zdravím zdravím,
no se stahováním od samsungu to je teďka nějaký všelijaký .. ani z ofišl stránek sem nemohl stáhnout PC studio až tady sem pak našel pár šikovnejch věcí - http://uk.samsungmobile.com/supports/so ... l=GT-I8510

jinak telefon až na zmíněné chybky neustále funguje jak hodinky a naprostá a neustálá spokojenost.. jenom sem zvědavej kdy se teda už konečně český zastoupení rozhoupe a dá tomu podporu...
xFildaB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod troglodites 10. 2. 2009 11:22

..díky za odkaz na UK samsung, ale angličtina není můj dorozumívací jazyk..:-(
Ten česky samsung asi chce zatím vyprodávat omnii, nebo co..?! Připadá mi to takové jako by jsme měli být v ČR sto let za opicemi..na světě je spousta novinek od samsungu, ale ten český nabízí pořád sto let staré phony!!! :-( I ten slovenský je o hony dále napřed...a tak asi i obchodníci kupují své zboží na slovakach..
troglodites
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 2. 2009 11:58

troglodites píše:Zdravím, máte někdo stažený kompletní manuál ze slovenských stránek samsungu, když český samsung se k tomu nemá, aby manuál pověsil na net? Snažím se již několik dní si ho stáhnout, ale nějak se se mnou server samsungu nechce bavit..!:-(


Mě se ho podařilo stáhnout. Uploadnul jsem ho na RS. Odkaz zde.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod troglodites 10. 2. 2009 12:04

...díky!!!! :-)
troglodites
Junior

Odeslat příspěvekod koderluk 10. 2. 2009 16:48

tak ted sem cetl recenzi a je tady normalne rovnou menu a zadna tapete jako to byva u klasikckych tel. tak jak to teda je ma pohotovostni rezim menu nebo obrazek(tapetu)? diky
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 2. 2009 17:15

V pohotovostním režimu můžeš mít na pozadí obrázek stejně jako u všech ostatních telefonů s S60. A prosím tě, zkus používat něco jako tečky za větou nebo čárky v souvětí, ty tvoje vyblitý dva řádky se dost blbě luští a chápou.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 10. 2. 2009 17:19

jen me napadla takova vec...jde u symbianu nasdilet internetove pripojeni z PC pres BT nebo USB kabel primo do telefonu??? Neco jako sdileni pripojeni pres Activesync (windows media center) do komunikatoru s WindowsMobile??? nekdy jsem to docela vyuzival...diky
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 2. 2009 17:52

Jo, jde to. Je na to nějaká aplikace. Přesně ti to ale neřeknu, nikdy jsem to nepoužil. Jen jsem o tom četl.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 2. 2009 18:02

kultus: sice je lepší koupit router, ale zkus to podle návodu http://vlasyk.wordpress.com/recenzie/routovanie-s-n73/
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koderluk 10. 2. 2009 18:24

jo diky moc, sorry budu se prište snažit.
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 10. 2. 2009 18:51

diky za navod ten se bude hodit jen jsem chtel vedet jestli to jde mam doma jen notebook a router nee ... nekdy se to opravdu hodi...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 2. 2009 19:05

To musíš zkusit, abys věděl, jestli to jde, ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků