Samsung U800 Soul b - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod amok 27. 5. 2009 14:07

Zdravím, dostali jsme tenhle mobil v práci. Je strašně málo citlivý na signál, to je vlastnost? Měl jsem a mám odjakživa Nokie a ty ve stejném místě se stejnou SIM problém nikdy neměly. Asi zaměstnavatel nechce, abychom mu moc provolali;) Celkově je to šmejd, už jen to složitý nahrávání javy- u své Nokie si dám *.jar kamkoli na kartu a spustím. No, aspoň vím, že bych si tohle nikdy nekoupil;)
Siemens C25 > Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6021 > Nokia 6300 > Nokia 5230 > Samsung GT-S5830 > Samsung 6802 > Samsung S2 I9100
amok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod el.maestro 27. 5. 2009 18:31

Zdravím, mám problém...asi to není možný, ale telefon mi nepřehraje video ve větším rozlišení než 176x144. A u toho je rovnou druhej problém, že foťák nenatočí video taky ve větším rozlišení. V nastavení foťáku nic takovýho není. Nevíte co s tím??Mobil mám ani ne týden a sehnal jsem ho u O2. Předem dík ;-]
el.maestro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kmoda 29. 5. 2009 23:02

je to mobilní telefon,ne videokamera ;-)
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod gardencitybull 30. 5. 2009 18:16

Ahoj, mám prosbičku, při každém hovoru se mi aktivují vibrace a mobil vrní v průběhu celého hovoru. Je to příšerný a úplně mi to kazí dojem z přístroje. Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Prolezl jsem celé menu, ale na nic nepřišel... Díííky!
gardencitybull
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirka82 30. 5. 2009 18:24

gardencitybull píše:Ahoj, mám prosbičku, při každém hovoru se mi aktivují vibrace a mobil vrní v průběhu celého hovoru. Je to příšerný a úplně mi to kazí dojem z přístroje. Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Prolezl jsem celé menu, ale na nic nepřišel... Díííky!


Tak to netuším, co by to mohlo být, ale zní to vážně zvláštně.. Asi bych to vzala k prodejci na reklamaci, zdá se mi to jako nějaký zkrat.. :-((
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 2. 6. 2009 10:24

gardencitybull píše:Ahoj, mám prosbičku, při každém hovoru se mi aktivují vibrace a mobil vrní v průběhu celého hovoru. Je to příšerný a úplně mi to kazí dojem z přístroje. Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Prolezl jsem celé menu, ale na nic nepřišel... Díííky!

to rozhodně není normální :arrow: servis
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adanos 2. 6. 2009 16:00

Mohol by prosím niekto skúsiť pripojiť tento telefón k PC s Linuxom v režime mass storage? Samozrejme aj s kartou. Ja som ho pripojil k Ubuntu, telefón sa tvári, že je pripojený, ale počítač o ňom vôbec nevie. Pritom napr. Nokia 6300 na tom istom PC funguje ako hodinky. Začínam mať pocit, že ten mass storage bude nejaký nekompatibilný...
Adanos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amok 3. 6. 2009 14:56

Zná někdo nějaký lepší (hlavně funkční) program do PC na zálohu aspoň kontaktů z paměti tohoto mobilu? V tom dodávaném PC studio se mi to nepodařilo, je tam sice na výběr několik formátů, ale ani z jednoho se mi to nepodařilo nahrát zpátky.
Siemens C25 > Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6021 > Nokia 6300 > Nokia 5230 > Samsung GT-S5830 > Samsung 6802 > Samsung S2 I9100
amok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 7. 6. 2009 11:31

zalohovane kontakty jsem nahraval zpet uz 2x a krom zmizeni "+" z cisla bez problemu..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirka82 7. 6. 2009 14:25

Mně se to taky podařilo bez problémů nahrát zpátky, jen mi zmizly skupiny - měla jsem svýho bobánka v servisu, kde mu přilepili odloupnuté čtyřsměrné tlačítko. Bylo to jako zlý sen. Všechno bylo v naprostém pořádku a sotva tu někomu napíšu, že ten můj U800 je v poho, za pár dní se mi začalo loupat tlačítko. Dala jsem to do servisu dřív, než se odlouplo úplně. A teď ok
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod noname... 8. 6. 2009 20:05

Ahoj tak už sem si ho taky koupila a mám pár otázeček, předem díky za všechny odpovědi:) Takže:
1) Kde se dají nastavit vibrace? Nebo tam je jenom ta jedna?
2) Jestli se dají nastavit do zpráv smajlíky aby nebyli textový ale normální obrázek, u jiných mobilů jsem to viděla, že to jde...
3) Jestli se dá zjistit čas zmeškanýho hovoru?
4) Jestli máte displej venku a hlavně na slunci taky takový bledý nejde to pořádně vidět a s nastavením sem si pohrála a nepomáhá to...
5) A poslední jestli se dají sehnat nějaký krátký sluchátka já když si zapojím normální tak mám ten kabel až na zem je to fakt moc dlouhý...a ty sluchátka co jsem k nim dostala mi nevyhovují, pořád mě vypadávají z uší...
noname...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amok 9. 6. 2009 10:59

Bobroněnko píše:zalohovane kontakty jsem nahraval zpet uz 2x a krom zmizeni "+" z cisla bez problemu..

V jakém formátu jsi to exportoval a importoval zpět? Je jich tam na výběr několik...
Siemens C25 > Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6021 > Nokia 6300 > Nokia 5230 > Samsung GT-S5830 > Samsung 6802 > Samsung S2 I9100
amok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 12. 6. 2009 08:12

ja to udelal jako standardni synchro s outlookem..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 12. 6. 2009 14:22

noname... píše:Ahoj tak už sem si ho taky koupila a mám pár otázeček, předem díky za všechny odpovědi:) Takže:
1) Kde se dají nastavit vibrace? Nebo tam je jenom ta jedna?
2) Jestli se dají nastavit do zpráv smajlíky aby nebyli textový ale normální obrázek, u jiných mobilů jsem to viděla, že to jde...
3) Jestli se dá zjistit čas zmeškanýho hovoru?
4) Jestli máte displej venku a hlavně na slunci taky takový bledý nejde to pořádně vidět a s nastavením sem si pohrála a nepomáhá to...
5) A poslední jestli se dají sehnat nějaký krátký sluchátka já když si zapojím normální tak mám ten kabel až na zem je to fakt moc dlouhý...a ty sluchátka co jsem k nim dostala mi nevyhovují, pořád mě vypadávají z uší...

Budu trochu střílet od pasu ;-)
1)jenom jedna vibrace a navíc mizerně slabá.
2)smajlíky lze psát pouze textově (viz. textová emotikona). Zpráva poslaná třeba ze Sony Ericssonu s obrázkovým smajlíkem se v Samsungu zobrazí jako textová emotikona.
3)to se snad zobrazí na displeji, když ho zmeškáš.
4)no moc nevěřím na ty řeči jak je displej tohotu mobilu dobře čitelný na slunci...na přímém slunci se příšerně leskne celý mobil :-)) V nastavení displeje jsem si dal alespoň černé texty na bílém pozadí....
5)standartní délka kabelu u jiných sluchátek je obvykle 1 - 1,2m, takže nevím...
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noname... 13. 6. 2009 10:30

to djlooper: díky, tak sem ráda, že nejsem sama kdo na displej na slunci nevidí :-D jinak ten čas hovoru tam mám vždy 00:00:00, takže nepoznám jestli volal nebo jenom prozváněl třeba...
noname...
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků