Samsung U800 Soul b - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zenda666 14. 5. 2009 19:30

Jo, je to Opera, spíš se bojim, že na tlačítko, který mačkáš nejvíc "omylem" dávaj připojení k netu :o)
zenda666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zenda666 14. 5. 2009 19:32

Ještě jedna otázka...vážně asi blbá, ale když přehraju firmware, má v sobě telefon češtinu? Opravdu s tím nemám zkušenosti, takže jsem možná položil hloupou otázku.
zenda666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir77 14. 5. 2009 19:40

no u T-Mobilu žádný internetový tlačítko nebylo :D a čeština ve firmwaru U80FXEHK2 je ;)
mir77
Junior

Odeslat příspěvekod zenda666 14. 5. 2009 19:46

Tak to je super...já se asi špatně vyjádřil, mám starej střep - sony k550i, a po levý straně je funčkní velká klávesa s přímým skokem na web n' walk a nešla k ní přiřadit jiná funkce :-/ A já trouba to mačkám pořád...jinak jsem měl v ruce samsung d 900 i a nějak mi nešly zvětšit obrázky tak, aby byly přes celou plochu displeje, u 800 snad bez problémů :?: Jinak opravdu díky za vaše odpovědi, od zpruzelýho prodavače se většinou podrobnosti nedovím...
zenda666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirka82 17. 5. 2009 22:04

zenda666 píše:Tak to je super...já se asi špatně vyjádřil, mám starej střep - sony k550i, a po levý straně je funčkní velká klávesa s přímým skokem na web n' walk a nešla k ní přiřadit jiná funkce :-/ A já trouba to mačkám pořád...jinak jsem měl v ruce samsung d 900 i a nějak mi nešly zvětšit obrázky tak, aby byly přes celou plochu displeje, u 800 snad bez problémů :?: Jinak opravdu díky za vaše odpovědi, od zpruzelýho prodavače se většinou podrobnosti nedovím...



jojo, U800 má možnost "zobrazit na celý displej"... a co se tlačítek týče, mám ho... počkat... asi rok a půl a v pohodě. nemám pocit, že by se mi tlačítka nějak ošoupala. vlastně si ani nepamatuju, že by na tlačítkách přijetí/odmítnutí byla někdy barva. podle mě byl rozdíl v ikonce...
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod zenda666 18. 5. 2009 11:16

Děkuju moc to Mirka82, dneska jsem byl na prodejně a koukal jsem pouze na maketu...No byla dost promačkaná, myslím klávesnice, ale nejspíš to bude tím, že každej zkusí zmáčknout co nejvíc, aby viděl, co to vydrží nebo chce jen škodit...
zenda666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 5. 2009 06:17

tak s osoupanim bych si hlavu nelamal, poslu 20 sms denne a klavesnice je jako nova...pouze jsem mel problem s tim ctyrsmernym, kery jsem tu popisoval, jinak je to pohoda
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zenda666 19. 5. 2009 08:08

Díky za reakci, snad budu mít štěstí na dobrej kus...Každopádně musí být z dosahu mé tříleté dcerky :-)
zenda666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noname... 24. 5. 2009 11:03

Ahoj uvažuju taky že si koupím tento tel ale nevím co s těmi sluchátky, ty špunty co k nim dávají jsem už jednou měla a pořád mi vypadávaly, takže budu potřebovat jiný a nevím jestli se dají jiný sehnat nebo tak? Pak bych se chtěla zeptat těch co už ho mají, spadl vám někdy? Zajímalo by mě jaká je ta jeho odolnost, bojím se aby mi jednou nespadl a nezničil se úplně... A poslední otázka, četla sem tu že budík nezvoní když bych měla vyplý zvuky, tak to je pro mě docela blbý tak zvoní aspoň když bych měla vyplej mobil úplně? Díky moc za odpovědi, já totiž pořád nevím jestli si ho pořídit a už bych se měla rozhodnout... :hm
noname...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 26. 5. 2009 06:16

v rezimu offline zvoní a sluchatka k nemu muzes pripojit jakakoli.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasii 26. 5. 2009 11:47

Když se bavíme o sluchátkách:
1. Znáte někdo řešení, jak ještě víc snížit hlasitost? Mám ji nastavenou na 1 a rádio, nebo mp3 přesto strašně řvou - večer v klidu to nejde poslouchat.
Existují třeba "špuntová" sluchátka s řízením hlasitosti, tak, jak se dělají např. sluchátka s mikrofonem k pc?
2. K čemu je to tlačítko na spojce? Myslel jsem třeba k přeskakování skladeb, nebo vyp/zap, ale nic nedělá.
tomasii
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir77 26. 5. 2009 13:05

příjem hovorů pokud se nepletu ;)
mir77
Junior

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 26. 5. 2009 20:48

1) nechaj se koupit, tusim senny CX400 nebo CX500 to maj.
2) prijem hovoru.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasii 26. 5. 2009 22:25

Bobroněnko: Dík za info, kouknu se po nich a vyzkouším.
tomasii
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir77 26. 5. 2009 22:39

Tak sem ho zas po dlouhý době vytáhnul :) Od pátku do soboty brigádničim na jedný akci v Teplicích, tahám bedny, stavim podium a tak, tak si nechci oddělat G1 :) Sem zvědavej, jak moc budu nadávat :D
mir77
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků