Samsung U800 Soul b - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirka82 14. 6. 2009 09:47

noname... píše:to djlooper: díky, tak sem ráda, že nejsem sama kdo na displej na slunci nevidí :-D jinak ten čas hovoru tam mám vždy 00:00:00, takže nepoznám jestli volal nebo jenom prozváněl třeba...


ze zmeškanýho hovoru nejde poznat, jak dlouho to zvonilo, to fakt ne... ty nuly znamenají, že čas hovoru je nula, tzn. že neproběhl...
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod 11slunecnice11 16. 6. 2009 01:19

Ahoj,mám dotaz...má taky někdo problém s sms v telefonu?Podle paměti by se tam mělo vejít až 500 sms(a i paměť mi stále ukazuje,že jí nemám zcela plnou),ale ať dělám co dělám...vejde se mi jich tam jen 200...i za předpokladu,že některé jsou vícenásobné:-(...poradí mi někdo co s tím?Mám tel.od Vodafonu...Děkuji za odpověď...už jsem z toho dost nešťastná:-(((
11slunecnice11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deska 16. 6. 2009 18:56

200 příchozí, 200 odchozí a ta poslední stovka se rozdělí na nějaké speciální
deska
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drazer 17. 6. 2009 19:49

da se nejak zamezit pristupu (byt nechtenemu) na internet? proste cokoli stahovat a posilat pres net. nevyznam se v tom.
jeste - nevite defaultni heslo do tohoto telefonu??
Drazer
Junior

Odeslat příspěvekod noname... 21. 6. 2009 10:06

Ahoj chtěla bych se zeptat jak dlouho vám vydrží mobil než se vybije? Mě totiž jen tak tři dny tak jestli je to normální... A to ani moc nevolám, hudbu neposlouchám třeba vůbec... Jen dost píšu a trochu fotím... díky ;-)
noname...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasii 21. 6. 2009 12:33

Mně vydrží tak týden, moc ale nevolám. Když ale zapnu bluetooth pro handsfree, tak vydrží ani ne 2 dny
tomasii
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuli-samsung 3. 7. 2009 10:52

SMS ukládání do paměti mobilu
Prosím vás, pořád se mi sms ukládají na simku, prolezla jsem celej mobil a nemůžu najít způsob, jak to přenastavit, nevíte to někdo, prosím??

Našla jsem tu podobné dotazy, ale odpovědi nikde :((
Tuli-samsung
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirka82 4. 7. 2009 23:00

Vždycky se nejdřív ukládají na sim, nejde to nijak přepnout. Až když je plná sim, začnou se ukládat do telefonu. Ale můžeš je pak přesunout ze sim do telefonu (čímž ti na sim vznikne místo a sms se ukládají zase tam) :-))
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod 36domka36 18. 7. 2009 10:40

nevedeli by ste mi povedat ako zapnem pohotovostny režim?
36domka36
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigg.I 21. 7. 2009 15:24

Zdravim, uvažuju o tomto mobilu, tady jsem narazil na to, že ho maj i ve vice barvach
http://mobilenet.cz/recenze/clanek.php?id=r181&samsung-u800-soulb:-kovotepec-s-dusi&disk=all
ale nikde ho nemožu než v ružove a těch dvou odstinech šedé najít, nevíte, jestli se to sem vůbec dováží třeba v černé nebo červené?
Moc diky za odpovědi ;)
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lawerna 22. 7. 2009 09:17

Ahoj... mám takový dotaz? Mám samsung u800 soulb teprve tři dny a tak bych se chtěla zeptat jak nastavím vlastní mp3 zvk jako zvuk smsky? Moc díky za odpověď ;-)
Lawerna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 24. 7. 2009 11:13

Lawerna: profily, upravit, upozorneni na zpravy, zmenit, pouzit vlastni
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mo_ON 8. 8. 2009 20:01

Ahoj, už sem ten dotaz jednou pokládal, pak se to na chvilku zlepšilo s novým FW, ale teď sem zase tam, kde sem byl.. neboli:

Jde nějak vyřešit problém s hláškou "Na SIM kartě již není volná paměť!"? - objevuje se nepravidelně, někdy po minutách, někdy "dá pokoj" telefon i na celý hodiny, nicméně je to stav objevující se od chvíle, kdy se zaplní SIMka těma prvníma zprávama a začínají se ukládat na telefon..

Pár lidí mělo podobnej problém, ale vesměs rady byly jenom zkusit vymazat zprávy ze SIM, jestli to bude zlobit dál. Zlobit to nezlobí do dalšího zaplnění karty, pak to začne nanovo..

Jestli to náhodou někdo se stejným problémem vyřešil jinak než otravným promazáváním zpráv co chvíli, určitě děkuju za info.
Mo_ON
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirka82 9. 8. 2009 09:11

Mo_ON píše:Ahoj, už sem ten dotaz jednou pokládal, pak se to na chvilku zlepšilo s novým FW, ale teď sem zase tam, kde sem byl.. neboli:

Jde nějak vyřešit problém s hláškou "Na SIM kartě již není volná paměť!"? - objevuje se nepravidelně, někdy po minutách, někdy "dá pokoj" telefon i na celý hodiny, nicméně je to stav objevující se od chvíle, kdy se zaplní SIMka těma prvníma zprávama a začínají se ukládat na telefon..

Pár lidí mělo podobnej problém, ale vesměs rady byly jenom zkusit vymazat zprávy ze SIM, jestli to bude zlobit dál. Zlobit to nezlobí do dalšího zaplnění karty, pak to začne nanovo..

Jestli to náhodou někdo se stejným problémem vyřešil jinak než otravným promazáváním zpráv co chvíli, určitě děkuju za info.



Když mi vrátili opravený telefon ze servisu, byl kompletně vymazaný.. Včetně zpráv, takže za chvilku začal hlásit "Na SIM kartě již není volná paměť". Řešila jsem to smazáním tak jedné zprávy, přičemž mi jich chodí víc. Nevím, na jakém principu to telefon hlásí, ale je fakt, že dost brzo dal pokoj, hlásit přestal a sms se normálně ukládají do telefonu. Považuju to za tajemství výroby a neřeším to (zřejmě i proto, že mě přestal otravovat).. :-)
Mirka82
Junior

Odeslat příspěvekod Mart78 3. 10. 2009 12:53

Už nějakej ten pátek použávám u800 a celkem to ujde, jen mam otazku jeslti kdyz si flashnu firmware na ten nejnovejsi U800XEIE2 (mam U800BOHH5) tak jeslti se zmeni nejak hudebni prehravac...ten je totiz fakt nestastnej... vubec ho nemam rad...chybi mi tam prochazeni huby po slozkach a pridavani hudby do playlistu je taky nestastny... mate nekdo zkusenost?? jo a taky kdyz bych to flashnul tak da se sehnat zase origo FW co tam byl?? kdyby to treba delalo bordel.. :)
Mart78
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků