samsung u900 soul-instalace java her

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pavlosan 23. 6. 2008 11:59

Čau lidi,nevíte někdo,jak instalovat java hry na tento mobil? Přes wapa to nejde, zkoušel sem i všelijaké programy a stále nic. Kdo ví,ať poradí pleas. :-|
pavlosan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomopk 23. 6. 2008 12:01

HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavlosan 2. 7. 2008 20:40

ani toto nefunguje
pavlosan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MakTaKo 25. 8. 2008 10:48

Zkus tohle: http://www.youtube.com/watch?v=Yuuuws2EDmA úplně jednoduchý a funkční, ale nevim jak je to s odinstalováním (smazáním).
Jenom to pak mělo problém najít paměťovku, ale po vyjmutí a opětovném zasunutí se zase načetla.
MakTaKo
Junior

Odeslat příspěvekod RiciM 12. 9. 2008 09:09

Pls nemoch by nekdo udelat podrobnej ceskej navod se vsim sudy Aj mi moc nesvedci :(
RiciM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gambler007 14. 9. 2008 20:58

Všude možně jsou návody které jsou naprosto kničemu, nebo jsou příliš složité. Já jsem napsal jednoduchý návod a přidal jsem k němu i potřebné programy. Zatím jsem zkoušel dostat do telefonu pouze aplikaci face warp a fungovaloto. Vše najdete tady http://uloz.to/753119/Java hry do Samung.rar
gambler007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MakTaKo 16. 9. 2008 08:31

Tady je můj rychlej překlad toho videa ;-) http://uloz.to/delete/?file=755887&hash=695202831 a někdo mi psal že mu to nešlo a ptal se na verzi SW, tak moje je: U900XXHC6 (zjistíš ji: *#0523# -> # -> # -> # -> # -> 2 -> 1-> 2) A přístup do toho menu je jen na vlastní nebezpečí, nenesu žádnou zodpovědnost při poruše telefonu! A tady teda rapid na přání :-) : http://rapidshare.com/files/145954414/S ... 0.txt.html a nemám účet tak to tam bude tu omezenou dobu.
Naposledy upravil MakTaKo dne 17. 9. 2008 08:13, celkově upraveno 1
Siemens M50, odložený Siemens M65, nahrazený
Samsungem U900 + 8GB microSDHC(SanDisk) a i ten vystřídal odolný Samsung B2100 :)
MO: T-Mobile - BAV SE
MakTaKo
Junior

Odeslat příspěvekod airwi 16. 9. 2008 15:35

Zdar páni skuste tie navody na instalaci tych hier upnout nekam jinam napriklad na RAPID nejak se mi to neda stahnout z toho ULOŽTO.Dekuji :-)
airwi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirek70 22. 9. 2008 11:08

po dvou dnech zevlování na internetu jse mi nepovedlo najít funkční heslo do U900, všude je udávané *#6984125*#, které mi nejde. SW mám U900BUHD7, prosím o pomoc viděl jsem že nejsem sám, jinak super tel. ale ty hry mě s...u :grr:
jirek70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod moon666 29. 1. 2009 19:31

gambler007 píše:Všude možně jsou návody které jsou naprosto kničemu, nebo jsou příliš složité. Já jsem napsal jednoduchý návod a přidal jsem k němu i potřebné programy. Zatím jsem zkoušel dostat do telefonu pouze aplikaci face warp a fungovaloto. Vše najdete tady http://uloz.to/753119/Java hry do Samung.rar

tak jsem si to stahnul ale nevim co je to za soubor,vcem to mam otevrit a precist?
moon666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 1. 2009 19:42

můn666: je to obyčejný rar. Zkopíruj tu adresu celou, až za poslední tři písmena rar, ne jen kliknout!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod moon666 29. 1. 2009 19:47

seterwohipikule píše:můn666: je to obyčejný rar. Zkopíruj tu adresu celou, až za poslední tři písmena rar, ne jen kliknout!

To jo ja už to měl v Pc ale mě to nechtělo načist že je to zabalenej rar,tak jsem to musel udělat ručne teď už dobrý
moon666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bartiiik 5. 2. 2009 21:31

jirek70 píše:po dvou dnech zevlování na internetu jse mi nepovedlo najít funkční heslo do U900, všude je udávané *#6984125*#, které mi nejde. SW mám U900BUHD7, prosím o pomoc viděl jsem že nejsem sám, jinak super tel. ale ty hry mě s...u :grr:

Napis mi na icq 201272055 poradim mam vse a prese tuhle verzi SW mam taky..ale hry to furt neumim rozbehat.. kdyz to udelam podle tohodle navodu co se tu pise na tenhle telefon tak najedu na games slozku/nova slozka/worms treba a mam tam i jad i jar tak mi to napise nevhodny typ souboru chtelo by to na tenhle SW dostat primo do hry a ostatni jina si nic nezahrajeme :( nebo to napisu na tenhle SW je *#0002*28346# tady mas co tet potrebujes *#3695147*# a das to internals a master kez *#3971258*# pokut neyjistim do mesice jak se tma davaji hrz asi telefon prodam a koupim nejakz sonz ericson :D tam hru soupnes a jedes : :D
bartiiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ericek.111 6. 8. 2009 14:11

uz som to tu raz pisal:
Ako na JAVU v samsungu?

13.06.2009 18:03
Ok, takže v prvom rade by som chcel povedat, že s tým nieje problém ani cez kábel, len treba trošku lámat angličtinu a používat kamaráta google.com. Ale tak pre tých lenivejších je tu návod:

1. Uistite sa, že máte nainštalované ovládace z CD, ktoré bolo pribalené k telefónu.

2.Stiahnite TkFileExplorer
3. Ak už máte nainštalované ovládace, ktoré ste si mohli stiahnut, pripojte telefón káblom k PC, s tým, že vyberiete na telefóne možnost PC Studio.
4. Pri prvom pripojení, by sa Vám mala zobrazit správa "Zariadenie nainštalované úspešne" alebo nieco podobné.
5. Otvorte si program TkFileExplorer_2.2.
6. Chodte do [Settings] - [COM]
7. Rozkliknite si položku [Port]. Mali by ste dostat len jednu možnost na výber COMxx (xx je samozrejme nejaké císlo). Kliknite na to a následne kliknite OK.
8. Ak sa Vám z nejakého dôvodu nic nezobrazuje v položke Port, uistite sa, že telfón je správne pripojený. Ak ani tak nic, reštartujte pocítat. Ak stále nic, zopakujte kroky 1. - 9.
9. Ciže ked už máte port vybratý, jednoducho kliknite [File] - [Connect]. Na spodnej casti okna by sa Vám mala zobrazit položka PHONE.
10. Pomocou rozklikávania tých plusiek sa dostante až do /Exe/Java/Games
11. Tu si pomocou pravého tlacítka [New] - [Folder] spravte novú zložku a pomenujte ju podla názvy hry.
12. A už len z hornej casti skopírujte .jar a .jad súbory danej hry do tej zložky.
13. Kroky 11. až 13. Opakujte pre všetky hry.
14. Následne odpojte telefón a vytocte *#6984125*#, chodte do [Internals], ako Master key zadajte *#9072641*#, tam uz len kliknite na [Storage settings] a [Update Java DB]. Odporúcam na NIC iné neklikat, pokial neviete co robíte ;)

ZDROJ:
http://www.forummobiles.com/index.php?s ... 797&st=896

Upravene
ericek.111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dark.nees 30. 11. 2009 16:16

dám [File] - [Connect] a napise se mi tam Error: The comunication link is lost.
a telefon se mi tam nezobrazi pls porad
dark.nees
Kolemjdoucí