Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marcello 18. 7. 2019 15:04

Vyskúšam. Na WM bol úplne v pohode.
Inak ťažký prechod z WM kde sú ovládacie prvky dole a tu na Android prehmatavanie až hore.
marcello
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 15:33

Lidi, casto se mi stava, ze vytahnu S10 z kapsy a displej neni ve "stand by" rezimu nebo jak to napsat. Klasicky je displej cerny a sviti jen AOD. Kdyz jej ale vytahnu z kapsy, tak misto klasickeho AOD mi sviti hodiny minuty i vteriny a po nimi je patrna tapeta zamceneho displeje. Displej samotny je tmavy, ale je malinko podsviceny a je tam videt ta tapeta. Pri klasickem AOD je displej zcela cerny a mam tam nastaveny jen hodiny, minuty, datum a baterii.
Vi nekdo, o co se jedna, zda se to da vypnout, aby se displej nepodsvetloval v kapse?
Ochranu proti nahodnym dotykum mam zapnutou.
anonymni

Odeslat příspěvekod petr-21 18. 7. 2019 16:16

Poradte prosim, jak zvysim minimalni uroven automatickeho jasu. Na S7 mi fungovala aplikace Flux, na S10 nemuzu nic pouzitelneho najit.
Tak oprava: F-lux stale funguje.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod p.david 18. 7. 2019 19:42

J_FUNKY píše:Jako druhá věc kterou zkoumám, když telefonuji, tak se mi vypnou data. Sedím si v parku, mám sluchátka, telefonuji třeba s přítelkyní a zároveň bych si chtěl něco najít na internetu, což ale nemůžu, protože se data během hovoru vypnou. Toto mi dělalo i na S4, ale nějak jsem to neřešil, teď bych se na to rád zde zeptal. V nastavení jsem možnost nevypínat data během hovoru také nikde nenašel.

Pokud někdo máte nějaké rady a víte jak na to, budu moc rád. :)


Tohle je dáno technologií. Jen ve 3G sítích lze zároveň používat hlas a data. Ve 4G (LTE) to funguje jen pokud hovor probíhá přes VoLTE. Jinak se telefon před navázáním hovoru přepojí do sítě dřívější generace. Dost často to je do 2G a tam data a hlas zároveň nefunguje.

Takže s tím nic udělat nelze. Není to telefonem ani operátorem.
N620->Alcatel OT Easy->N3110->6150->6210->6310(i)->6600->6230->6230i->N70->N73->N82->BB 9000->BB 9600->iPhone (2G)->Nexus S->Xperia Z->Xperia Z3 Compact->S8->S9->S10+->S20+->S22->S23
p.david
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 18. 7. 2019 19:53

Ahoj, nikdo neví jak vypnout ztlumení hudby při příchozím oznámení v defaultní app samsung music? :oops:
J_FUNKY
Junior


Odeslat příspěvekod Andorit 19. 7. 2019 06:09

To Petr-21: Přeji hezký den.
Měl bych zájem o toto pouzdro,prosím se zelenými rožky. https://www.goballisticcase.com/collect ... wel-series
Lze poslat třeba PPL nebo DHL, do Zásilkovny?
Díky za odpověď.
Naposledy upravil opasino dne 19. 7. 2019 13:01, celkově upraveno 1
Důvod: Řešte si to dále přes SZ!!
Andorit
Junior

Odeslat příspěvekod oliver741 19. 7. 2019 21:29

Tak už jsem taky majitelem S10e (přechod z Honor 8 ). Šlo mi o velikost a chtěl jsem tu výbavu co to má (jen bych přidal na výdrži :-) ).
Možná už to tady je, ale nenašel jsem to tak se přidám.
Na signalizaci (místo LED) mi funguje LED Me Know - trochu nastavování a chodí i na zamčeném.
ACR mi funguje plnohodnotně (a jsem rád) bez problémů - stažený z GALAXY store. Jen zvuk je trochu horší.
Trochu mě viděsilo blikání pří natáčení videa "superpomalý" a "pomalý pohyb" kdy to bylo i v tom videu. Zjistil jsem , že to nelze použít ve tmě s osvětlením LED.
oliver741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr-21 19. 7. 2019 22:59

Vyjadrujte se prosim presneji, ostatni to oceni. Bud nahravani funguje plnohodnotne nebo je to mizerne, v hlucnejsim prostredi nepouzitelne... Thajska SIM je jedine funkcni reseni.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 20. 7. 2019 06:11

J_FUNKY píše:Ahoj, nikdo neví jak vypnout ztlumení hudby při příchozím oznámení v defaultní app samsung music? :oops:


je to taková blbost (nevyzkoušel jsem to, nemám tady teď sluchátka), ale co prostě když si pustíš hudbu, tak vypnout tóny oznámení? Jsou to dvě kliknutí a podle mě by to mohlo fungovat...
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter316 20. 7. 2019 14:28

Nevie prosím vás niekto, kedy približne budú cash-back akcie na s10?
Honot 3C -> Huawei P10 lite -> Xiaomi Mi A2 -> Samsung Galaxy A50 -> Xiaomi Mi 9T -> Samsung Galaxy S10
peter316
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 20. 7. 2019 22:58

Proč má s10e tak nažloutlý displej, který při pohybu mění odstín? Tak zluty displej jsem viděl naposledy na nějakém iphonu... snad to není vadný kus...
Vždy, když telefon otocim mírně do strany, displej má bílý odstín, když se dívám naprimo, tak je mírně zluty. Filtry vypnuté...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 21. 7. 2019 09:55

peter316 píše:Nevie prosím vás niekto, kedy približne budú cash-back akcie na s10?


Tohle podle mě ví jen pár zasvěcených insiderů. Kdyby taková informace unikla předčasně, že to bude třeba za měsíc, tak by jim ten měsíc dost klesl prodej, protože by samozřejmě lidi čekali...

(jinak mně osobně by se tahle informace aktuálně taky dosti hodila :-D )
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czab 21. 7. 2019 17:46

Lidi,dost tady čtu, že používáte originální prohlížeč samsung. Zkouším ho,super, ale chtěl bych svoje záložky google chrome.lze to nějak?
czab
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 21. 7. 2019 18:23

Nevím , ale první co mi google ukázal:
https://www.guidingtech.com/import-chro ... t-browser/
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků