Orange - marcova ponuka 08

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gallows7 9. 3. 2008 11:42

oki mozme pockat na oficialne vyhlasenie novej ponuky OR ... ale nezvyknu vyhodit zo stranky a nasledne vratit ... ale uvidime zajtra definitivne

peterd1》 a ty si z ktorej planety hm? ... ja som to nezacal, len rozobral Davsererov prispevok 9.3.2008 08:28, ze vypadla K530i ... ak vypadla ta a nie je na stranke ... v tom pripade by platilo to co som napisal ... ale najviac zaujimave je na tom to, ze zo stranky vypadli iba stare modely ... takze tak... peace
_________________
Cybershot: Sony Ericsson K810i Noble Blue + HPM-70,
Walkman: Sony NW-E002 Blue + Koss KEB/7 Green
Notebook: FS Amilo Pa1510 AMD Turion 64 X2
gallows7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peterd1 9. 3. 2008 12:00

to gallows: asi si si pomylil adresata;-)
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davserer 9. 3. 2008 12:11

A kedy bude ta nova ponuka oficialne "ponukou"? Lebo hore je este stale reklama na k530i z 1sk, ale dol nie je...dufam ze iba prerabaju stranku, ale ked nie, tak budem velmi n4$r4ty!
Davserer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LucaBrazza 9. 3. 2008 17:35

Toto ked tu citam...mat tak Vase starosti...neuveritelne.

Ked chcem poriadny mobil,tak si ho kupim a necakam na kadejake mizerne akcie.

To tu niekto nema 15 tisiciek na telefon ??? :lol: :lol: :lol:
LucaBrazza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gallows7 9. 3. 2008 19:06

LucaBrazza: si to teda zakončil :D ... nejde tu ani tak o tie telefony ako o princíp ... ked uz mu mam platit pravidelne pausalne cash nech sa mi aj nejako odvdaci ako vernemu zakaznikovi a nie ze s.e.i.e. na svojich zakaznikov ... a kazdy na MM aj tak chodi kvoli svojmu zaujmu tak preco si tu aspon nevybit zlost na Opiciakov :lol:
_________________
Cybershot: Sony Ericsson K810i Noble Blue + HPM-70,
Walkman: Sony NW-E002 Blue + Koss KEB/7 Green
Notebook: FS Amilo Pa1510 AMD Turion 64 X2
gallows7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LucaBrazza 9. 3. 2008 19:28

gallows7 píše:LucaBrazza: si to teda zakončil :D ... nejde tu ani tak o tie telefony ako o princíp ... ked uz mu mam platit pravidelne pausalne cash nech sa mi aj nejako odvdaci ako vernemu zakaznikovi a nie ze s.e.i.e. na svojich zakaznikov ... a kazdy na MM aj tak chodi kvoli svojmu zaujmu tak preco si tu aspon nevybit zlost na Opiciakov :lol:-/quote]


No mne sa viazanost skoncila uz pred par mesiacmi,stale som myslel,ze hodia nejaku akciu a bez telefonu,na sposob O2 aj TM. Ale nic...
Nebyt toho,ze cela rodina ma telefony od tych sracov,uz som od nich prec...
LucaBrazza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peterd1 9. 3. 2008 21:30

SEw580i za 790 pre verných na vyšší paušál.....potešilo :wink:
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ludo77 9. 3. 2008 21:55

Odkiaľ to máš. Na stránke Orange je stále za 2490,-
ludo77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peterd1 9. 3. 2008 22:20

ja tu nepíšem bludy...bol som sa pýtať v predajni...už tam mala vytlačený interný cenník...ja som sa pýtal len na 2 mobily.
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ludo77 9. 3. 2008 22:29

OK peterd1... Čo sa hneď rozčuľuješ. Nikto nespomínal, že píšeš bludy. Na webowej stránke Orange je to po starom... Mne v piatok v Orange predajni nevedeli nič nové povedať, len že to bude zaujímavá ponuka...
ludo77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peterd1 9. 3. 2008 22:36

no veď som sa nejako nerozčúlil...napísal som to len pre istotu, lebo tých bludov tu dnes bolo napísaných až až . . .
- - - peace - - -
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snuppi 9. 3. 2008 22:40

nevies nahodou ako bude vyzerat k810i a ci zostava v ponuke???
snuppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peterd1 9. 3. 2008 22:48

nebudem tu klamať a domýšľať čo by mohlo a nemohlo...takže neviem ja som sa pýtal len na w580i a w910i vsio. Aj keď by som rád pomohol a nie ako niektorí experti čo to vedeli už predvčerom a nechcelo a nechce sa im to hodiť na web :arrow: tak dúfam, že si tie info strčili do RI.I!!
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snuppi 9. 3. 2008 22:49

tak nejak to vnimam aj ja a aj tak dik za info!!! A to w910icko sa zmenilo nejak???
snuppi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peterd1 9. 3. 2008 23:01

no čo sa týka tej w910i, ktorú si plánujem kúpiť len ešte čakám kým padne pri VIP na adekvátnejšiu cenu, čo sa nestalo, lebo mi povedala že pre VIP sa cena nezmenila a inak klesol na 5290 ak som dobre počul,ale to samizdá len od 90 vyššie...ale už som ju ani nejako extra nepočúval keď som zistil že pre VIP sa cena nehýbala...
čo sa týka w580i tak hneď ho beriem priateľke :wink:
peterd1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků