OW - na co sluzi balik pre multimedialny obsah?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eugen 8. 5. 2008 21:55

prosim vas komu uspesne funguje sledovanie ziveho TV vysielania na zariadeni s windows mobile?

mam orange spv m3100 s wm 6.0, nastaveny orange wap, uspesne mi nacita stranku s vyberom TV kanala, ktory chcem pozerat, potom este nacita aj 3 urovne kvality streamingu, ale ked na hocico kliknem, tak mi uz nic neotvori, max mi ukaze nejaku chybu. skusal som to cez pIE, Operu, TCPMP, RealPlayer, WindowsMediaPlayer, ale nikde to nejde.

poradite niekto?
eugen
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 8. 5. 2008 22:32

Nebude to tym orange wap? Skus si nastavit orange internet. Napr.v t-mobile cez wap nejde ani icq, cez internet ano. Takze skus to prehodit, ak nepojde ani tak, potom neviem
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 5. 2008 22:35

Skus nadstavenie or internet a tiez ak sa da iny pristroj
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eugen 8. 5. 2008 22:47

apn orangewap je nutne, kedze cez apn internet vobec nenacita wap.orange.sk stranku na vrchu ktorej hned su linky na tu televiziu (tam je to blokovane)

iny pristroj nemam. skusal som to este s pripojenym pocitacom pripojenym cez ten mobil cez orangewap apn a mplayer na to pustit, ale nic...

nema niekto windows mobile pocket pc kde mu to funguje?
eugen
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 8. 5. 2008 22:59

Neviem ako na tvojom pristroji, ale na sony ericssonoch je volba Nastavenie pre prudy dat. Skus nieco take pohladat v mobile a tam si skus ten or internet
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 5. 2008 07:03

To ze cez apn internet sa orange wap nenacita je v poriadku. Ja som si u TMO na tzones cez wap ked to neslo aspon odpisal cez upravy zaloziek rtsp adresu a potom som na wap.t-zones uz nesiel. Ale potom sa to asi nebude odratavat z balika. Mozes to aspon skusit ci to vobec funguje.
Skus sa pozret sem
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Předchozí stránka