Je T-Mobile "Invalid mobile"???

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shadowboy 9. 12. 2007 18:22

Dnes (nedeľa) popoludní sa mi stala zvláštna vec na mobile. Je to staručký Ericsson T65, ktorý používam ako druhý mobil pre ružového operátora. Chcel som zavolať kamošovi a pozerám, že namiesto obvyklého "T-Mobile SK" vidím "Invalid mobile". Bolo to tam pár minút, a potom to zmizlo naspäť. netuším čo to mohlo byť. Vie niekto? Možno si len niekto v T-Mobile krátil nedeľnú šichtu... :)

Ako dôkaz prikladám nijak neupravované fotky displeja (nechal som aj exif).

Invalid mobile:
Obrázek

T-Mobile SK:
Obrázek
shadowboy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 9. 12. 2007 19:10

Není to třeba nedostupnost sítě?
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jessica 9. 12. 2007 23:33

Proste ti dosluhuje mobil.Chyba je v tvojom prijimaci.;)
N95,SE P1,iPhone white,HP dv6690+Eee PC1000H,Audi A4
Jessica
Junior

Odeslat příspěvekod shadowboy 10. 12. 2007 01:02

nie, praveze aj napriek tomu, ze uz ma 5 a pol roka, cize relativne dlho nadsluhuje, stale ide bez problemov, teda az na bateriu, ta uz je slaba, ale stale povodna :) na svoj vek je praveze velmi spolahlivy...
shadowboy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kameo 10. 12. 2007 10:00

No ja by som na tvojom mieste poziadal v takomto pripade T - Mobile o invalidny dochodok. Na to si nemyslel? :-)
kameo
Junior

Odeslat příspěvekod MaTTo S 10. 12. 2007 16:32

Urcite by som poslal ziadost do NASA o vysvetlenie ...
a urcite to bude nejaka haluz na telefone kebyze tu mam zalozit pokazde nove vlakno ked mi telefon vypise volaku somarinu tak nevim nevim ...
Toto : Možno si len niekto v T-Mobile krátil nedeľnú šichtu... Smile - nemozna vec pretoze cisto v teoretickej rovine ak by ti to niekdo v tmobile zmenil tak k prepisaniu nazvu na fone a v simke treba MT vypnut a zapnut cize nehrozi,, a vsimol som si na tych fotkach aj zmeneny ukazovatel signalu no rozhodne to je vec toho mobilneho telefonu a nicoho ineho
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod shadowboy 10. 12. 2007 19:49

no ukazovatel signalu sa zmenil, lebo raz ukazoval signal pokrytia GPRS a druhy raz nie, co je tu u nas v horskych koncinach casty jav nielen na tomto mobile...takisto aj napr. novsom se w800i...
shadowboy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam11 10. 12. 2007 21:34

No ja mam tel na 2sim karty mam tam t mobil a o2 a namiesto o2 mi vypisuje ful service ale vsetko slape jak ma
Adam11
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků