Vyhra s Telefonicou v sutazi O2 Narovinu

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fuck 20. 10. 2007 10:28

Niekedy pred polrokom sa na stranke O2 nachadzala flash hra. Zo zvedavosti som ju zahral. Po par mesiacoch, a najma po viacerych odkladoch, zverejnili vysledky. Vyhral som nejaky darcekovy predmet. Co to bude? hrncek? Pero? Tricko? Ciapka? Klasicke darcekove/reklamne predmety, ktore vidno u inych firiem. Cakal som na vyhru. Presiel mesiac, dva a nikde nic, no reku napisem im mail. V odpovedi mi pogratulovali k vyhre a ze odoslanie vyhry ma nastarosti ina firma a mi neviedia povedat, ze kedy mi bude dorucena. O mesiac opat nic. Odpoved na moj dalsi mail, ze vyhry su odosielane priebezne, opat presiel mesiac, odpoved vyhry budu opatovne rozposielane v mesiaci september. Aj tak nic. V oktobri som im napisal a to uz mi nejaky pan z reklamacneho oddelenia, ze nech im napisem adresu, ze vyhru mi poslu. V piatok zazvonila postarka. Doporuceny list z Prahy. Otvorim obalku a tam toto:
Obrázek

:D s chuti som sa zasmial...

Co ste vyhrali Vy a kedy Vam to dorucili?
Naposledy upravil Fuck dne 20. 10. 2007 13:07, celkově upraveno 1
Fuck
Junior

Odeslat příspěvekod MaTTo S 20. 10. 2007 12:18

V novembri si im napisal mail ?? Hm nedas aj nam navod na stroj casu ? Rad by som si do buducnosti odskocil poslat par mailov ... pokial viem v roku 2007 november este nebol .. ajked u niekoho uz ano .
A k tomu reklamnemu predmetu, co si cakal ze vyhras ?? Ved to je O2 couz
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod Fuck 20. 10. 2007 13:10

len sa z toho neposer, mensi preklep. a co som cakal som napisal.
O2 je proste O2
Fuck
Junior

Odeslat příspěvekod MaTTo S 20. 10. 2007 13:51

No tak ale co ine som ti mal odpovedat ... O2 medzi vyhrami mala aj reklamne predmety, a to ze zaslanie vyhry trvalo tak dlho tak to svedci len a len o kvalite operatora cize si otom vytvor vlastnu mienku -- Cize vyhru by som nechal tak, a ten cas - ako som napisal ludia si otom vytvoria svoju mienku na kvalitu operatora .Ja osobne som sa nanich tesil, aj som ich pouzival ale nebol som nadseny
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod glider 22. 10. 2007 16:29

ked sa ti to nepaci, mozes mi to poslat :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků