O2 sk - upozornenie na koniec akcie.

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tudzo 20. 3. 2007 12:19

Zdravím všetkých.

Chcem sa spýtať, či aj vám dochádzajú maily (už aj sms na Orange), aby ste si aktivovali O2 karty aj keď ich už máte aktivované? Ide o to, že ja som si už aktivoval, aspoň si myslím. Urobil som jeden hovor, jeden som prijal a dosť. Tak teraz neviem či to upozornenie posielajú všetkým, alebo aj napriek tým hovorom si myslia, že kartu ešte aktivovanú nemám. Dík

//matho83: doplnene o text sms spravy
Dobite si svoju O2 kartu a ziskajte az dvojnasobok kreditu!
Ponuka plati pri prvom dobiti len do 31.7.07. Napr. dobitim kuponu za 55Osk ziskate kredit az 1100sk
"The path of the righteous man is beset on all sides
By the inequities of the selfish and the tyranny of evil men.
Blessed is he who, in the name of charity and good will,
Shepherds the weak through the valley of darkness ...
tudzo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 20. 3. 2007 12:35

myslim ze to posielaju vsetkym o2 jednotkam
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kameo 20. 3. 2007 14:35

..cela akcia O2-JEDNOTKA je len jeden velky marketingovy tah, je len otazkou casu, kedy O2 zacne komukolvek ponukat predplatene karty s cenami volani O2 jednotiek ..ale ciel sa splnil-lady sa pohli ..kartel Orange/T-Mobile bol rozlozeny :)
kameo
Junior

Odeslat příspěvekod bigmarian 21. 3. 2007 00:27

no ak tie jednotky zacnu davat aj inym tak to bude supr. Aspon bude viacej uzivatelov. natom nevidim nic zleho. Bodaj by to uz bolo:)). Ale vazne. Je treba nielen aby sa lady pohli ale nech uz poriadne plavaju:)
bigmarian
Junior

Odeslat příspěvekod docertabum 21. 3. 2007 10:39

no hej, s tou SMS od o2 na moje orindzacke cislo, ma fakt nastvali...
docertabum
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wsx234 21. 3. 2007 10:57

o2 upozornuje na koniec akcie "dvojnasobny kredit" do 31.3.2007. no a cislo si im dal pri registracii ... aspon mne dosla sms a dokonca aj pozdrav postou domov do schranky.
wsx234
Junior

Odeslat příspěvekod *f* 21. 3. 2007 11:01

docertabum píše:no hej, s tou SMS od o2 na moje orindzacke cislo, ma fakt nastvali...


sry za OT: nexapem ako ta mohla nastvat jedna sms od o2 na orange
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chinin 21. 3. 2007 15:02

oni to posielaju podla coho? Ja si nepamatam, ze by som o2 davaj niekedy moje orange cislo a tiez mi to dnes rano doslo.
chinin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earwey 21. 3. 2007 23:00

Este niekolko dni budem mat T-Mobile pausal a dnes mi na neho prisla SMS z cisla 9991055582 s textom

Dobite si svoju O2 kartu a ziskajte az dvojnasobok kreditu!
Ponuka plati pri prvom dobiti len do 31.3.07. Napr. dobitim kuponu za 55Osk ziskate kredit az 1100sk


Pritom som im ale toto cislo nedaval.. Kto vies, asi nový druh reklamy marketingu. Onedlo uz budu na Orange cisla chodit SPAM reklamy od T-Mobilu a pod.

//matho83: text som pridal do quote, pre prehladnost+opraveny datum
earwey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod docertabum 22. 3. 2007 12:21

*f* píše:
docertabum píše:no hej, s tou SMS od o2 na moje orindzacke cislo, ma fakt nastvali...


sry za OT: nexapem ako ta mohla nastvat jedna sms od o2 na orange


akoze tu nejde o to, ze ma dokazala ***** hocilen JEDNA sms-ka, ale ***** ma to, ze mi to prislo na ORINDZ! toto mi mohli poslat predsa na O2kovu kartu. Myslim, ze je uz len krocik ku skutocenmu marketingovemu spamu. Snad to bude nejako ukotvene v zakone. Bo inak si instalujem SMS Guarda :)
docertabum
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 22. 3. 2007 12:34

a mne este aj pohladnica :roll:

ObrázekObrázek

inak ten 31.marec bude zaujimavy, pretoze ak dobit kartu, tak do tohto datumu (najlepsie 950,-), bud dobijem a budem pouzivat alebo necham lezat
no snad v aprili pridu s niecim novym, nejaky slusny dat. balik do 3-4stovak :oboze
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neo177 25. 3. 2007 20:26

z akeho cisla to sakra posielaju?
Neo177
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smobil 29. 3. 2007 09:45

posielaju to z ciech, je tam ceske sms centrum... a inac uz je do 30.4.07 pre O jednotky 2nasobny kredit
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování – změnu velikosti, řezu a barvy písma, podtržení a jakékoli jiné značky BBCode.
smobil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpt3 27. 4. 2007 06:34

Mne pravidelne chodí upozornenie od O2 aby som si aktivoval O2 Jednotku, bo mam dve karty z čoho jednu chcem aktivovať až 30.4.2007... a teraz tri dni pred koncom mi prišiel mail a tam sa píše, nakopčím vám tú najpodstatnejšiu vec, čo som doteraz nevedel:
"Ešte ste si neaktivovali svoju O2 Kartu?

Urobte tak teraz. Ostávajú už len 3 dni na to, aby ste získali výhody O2 Jednotiek! Ak si do konca apríla neaktivujete Vašu O2 Kartu, prídete o možnosť telefonovania za 2 Sk/min navždy a dvojnásobný kredit. Výhodná cena, ktorá platí iba pre O2 Jednotky, Vám ostane aj keď prejdete z predplatenej O2 Karty na paušálny mesačný program. Aktivácia je veľmi jednoduchá. Stačí zatelefonovať na nonstop zákaznícku linku O2 alebo na akékoľvek iné číslo a karta je aktivovaná.

Hovory za 2 Sk navždy

Všetky O2 Jednotky platia za hovory v sieti O2 2 Sk/min navždy. Na to, aby ste túto skvelú cenu mohli využívať, je potrebné O2 Kartu aktivovať do 30.4.2007. Ak to stihnete do konca apríla, budete si užívať výhodnú cenu za hovory aj pri paušálnom mesačnom programe!"

Takže je to SUPER :) prejdem potom na paušál.. som nevedel že sa to bude dať preniesť, táto akcia lebo boli špekulácie či sa to s príchodm EURA nezruší, alebo či sa bude dať preniesť na paušál... tak už vieme :)
mpt3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků