easy/fix a jimm?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adam18 1. 3. 2007 23:18

no dozvedel som sa taku vec ze v t-mobile ked mam easy my jimm nepojde lebo nema GPRS ale keby som si dal program fix 300 tak by bola moznost ze my to pojde ved je to ako pausal . dakuejm

//matho83: upraveny nazov
adam18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod playzo 1. 3. 2007 23:23

Nie. FIX je povazovany za "predplatenu kartu aj ked mas nejaku dobu vaíazanosti. Na Fix a Easy, zatial, GPRS a rychlejsie nie je mozne vyuzivat.
playzo
Junior

Odeslat příspěvekod adam18 1. 3. 2007 23:51

hmmmmmmm vdaka teda no ale moc si ma nepotesil
adam18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zilincan 2. 3. 2007 00:18

O2 ma na predplatenych kartach GPRS pripojenie, ORANGE ho chysta od leta tiez. Myslite si ze T-Mobile bude horsi? Verim ze nie a co najskor ho ponuknu aj oni na EASY
zilincan
Junior

Odeslat příspěvekod earwey 2. 3. 2007 14:33

No Orange chysta spustit GPRS v priebehu nablizsieho mesiaca, maximalne do polovice aprila a nie az v lete. Ako poznam T-Mobile, tiez si na to nenecha vela casu..
earwey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaTTo S 2. 3. 2007 23:57

len aby tie ceny boli slusne , pretoze tmobile pojde pekne proti sebe kebyze da na easy/fix 29SK za megabajt , a na pausal 118 SK za megabajt ---- v tmobile to bude dost zaujimava situacia ... ak zas neurobia nejake svinstvo ze EASY bude mat gprs a FIX mat nebude .. lebo tmobile rad praktikuje na akcie zaviazal si sa na FIX ... prenas si nezaujimavy --- mam FIX200 a je tam 1500sk kredit tak na gprs by sa oplatilo hlavne keby uctovali po 1KB a nie 10KB
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod toxx 3. 3. 2007 13:31

ak zas neurobia nejake svinstvo ze EASY bude mat gprs a FIX mat nebude .. lebo tmobile rad praktikuje na akcie zaviazal si sa na FIX ... prenas si nezaujimavy


to je proste drist... sa zamysli nad tym, co si napisal
toxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam18 3. 3. 2007 21:10

a tak potom ako teda ja tomu stale nechapem este raz a polopate poprosim dakujem
adam18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod multi1 4. 3. 2007 13:27

EASY a FIX je v podstate to isté len pri FIXe si viazaný zmluvným dobíjaním, nefunguje tam služba EASY EXTRA, a máš 30 sec. tarifikáciu. Iné ako napr dobíjanie, ROAMING, WAP,... majú to isté. Takže pokliaľ nepôjde GPRS(EDGE) na EASY tak ani na FIX.
multi1
Junior

Odeslat příspěvekod buksanto 4. 3. 2007 13:38

budem trosku OT, ale dalo by sa na FIXe vyuzit EASY PLUS? thx
buksanto
Junior

Odeslat příspěvekod MaTTo S 4. 3. 2007 15:31

toxx : to je proste drist... sa zamysli nad tym, co si napisal ,,,
dobre suhlasim stebou -- ale urcite si si aj ty nie jeden krat vsimol ako TMOBILE znevyhodnil vramci akcii FIX zakaznikov voci EASY zakaznikom --- za minuly rok to boli napriklad akcie na SMS z tzones pre easy a fix nic , z dobijanim dvojnasobneho kreditu ... a pritom si myslim ze FIX dava tmobilu viac penazi ako easy kedze mesacne pravidelne dobijas sumu , a easyckari maju akcie a vyhody a dobijaju 200sk kazde tri mesiace -- tak co kludne mozu nejaku takuto vec spravit s hocicim vratane GPRS atd.
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 4. 3. 2007 15:37

ale zavedenie gprs urcite nie je akcia
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod multi1 4. 3. 2007 15:45

buksanto: nie len EASY.
FIXový zákazníci možno dávajú viac peňazí, ale sú to isté peniaze, ktoré tak či tak dobiješ a EASY nie tie treba nalakať asi tak. A podľa mňa by mohli spistupniť GPRS práve FIXu aby sa zaviazali aj ďalší ľudia a po pol roku keď to upadne tak aj EASY :-)
multi1
Junior

Odeslat příspěvekod Pufo Callo 5. 3. 2007 21:26

multi1 píše:buksanto: nie len EASY.
FIXový zákazníci možno dávajú viac peňazí, ale sú to isté peniaze, ktoré tak či tak dobiješ a EASY nie tie treba nalakať asi tak. A podľa mňa by mohli spistupniť GPRS práve FIXu aby sa zaviazali aj ďalší ľudia a po pol roku keď to upadne tak aj EASY :-)"/quote]
blbost. Urcite to bude rovnako pre fix ako aj easy, pre easy ako aj fix. Toto by fakt poburilo vela ludi a keby dal orange gprs len clicku, tiez by to poburilo vela ludi. Je to totalna blbost :wink: Ale z hladiska z akeho to beries by to TM vyhovovalo aj Orangeu..
Pufo Callo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod multi1 6. 3. 2007 14:10

To bola úvaha ako to robia operátory ak zavedú niečo "prevratné" tak to dajú na paušál (FIX) a neskôr to spristupnia aj EASY. Veď EASY a FIX simky sú také isté a automaticky ak sa spustí GPRS tak pôjde na oboch bez rozdielu dúfam. asi toľko
multi1
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků