O2 gprs a Sony Ericsson k600i

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shrug 3. 2. 2007 12:23

Zdravim,
neviem rozbehat wapko pre tento telefon, proste chcem kuknut postu na gmaili, nahodit Jimm...konfiguracna sms pre wap a mms prisla a nainstalovala sa, pre internet vypisala chybu...neviete niekto poradit ako to mam rozbehat?

Dakujem
shrug
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MaTTo S 3. 2. 2007 12:29

Nepouzivaj konfiguracne SMS od O2 oni to snad na vsetky SE maju posahane . Nastav manualne settings - connectivity ta posledna ikonka - data comm. - data accounts hned prve - zase hned prve new account - pomenuj O2 internet a nastav dotoho len APN O2internet, uloz si to , chod o par krokov nazad zase do setting poslednej ikonky a naspodu Settings for Java otvor to a zase chod na prvu polozku new profile daj si name ako chces napr. znovu O2internet a connect using si zvol ten tebou vytvoreny O2internet predtym z data accounts potom daj save a este v tom menu ed uz bude v java profiloch ten co si teraz vytvoril joystickom nato klikni nech je tam v tom kruzku cierna bodka akoze ten profil bude telefon pouzivat , nasledne ti pojde Opera Mini cezto na gmail maily pozeram ja , a JIMM ti pojde taktiez .
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod shrug 3. 2. 2007 13:17

dakuujem, dostal som sa dalej, teraz zacne vytacat a skonci pri napise loading :-/

to ale neplati pre operu a Jimma, ti iduuu, ale gmail plugin nestiahnem, lebo zas normalne wap nejde...s tym sa musim pohrat

ok...tak cez operu stiahlo gmaila, DAKUJEM!
Naposledy upravil shrug dne 3. 2. 2007 13:32, celkově upraveno 2
shrug
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod millie 3. 2. 2007 13:25

aspon ti vytaca:D mne pise nepristupny server....a nik mi nevie poradit :hm
millie
Junior

Odeslat příspěvekod shrug 3. 2. 2007 13:37

a postupoval si podla horneho navodu? nikde nenastavuj IP, zmaz ostatne nastavenia co mas v telefone pripadne...cez normalny wap sa ani mne zatial nepripoji....neviem preco :-/
shrug
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MaTTo S 3. 2. 2007 15:37

shrug : to co som ti poradil bolo nastavenie aby ti siel len JIMM a Opera , normalny WAP v telefone ti nepojde pretoze by si sa dostal len na O2 homepage kde nic nieje . Mohla by stym O2 uz nieco urobit lebo mne cez O2WAP nefunguju ostatne stranky . Ale myslim ze to neni nic hrozneho kedze Opera ti to vynahradi vsetko . Ja na gmaila chodim cez operu je to v pohode .
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod shrug 3. 2. 2007 16:00

aha, dobre vediet :) ze onic neprichadzam....neni na gmail lepsie ten ich vlastny program?
shrug
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zlieva 3. 2. 2007 20:49

No ja neviem, ale mne fungujú cez wap aj ostatné stránky, napr. wap.pravda.sk, wap.meteo.sk. Bez problemov. Tak isto ide internet cez MiniOperu. Nastavoval som to ručne podľa ich stránky. Funguje mi to na mobile Sagem MyX-7. V SE K600i som to neskúšal, nechce sa mi prehadzovať kartu, keď to funguje, ale verím že by to nebol problem rozchodiť ani tam. :D
zlieva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MaTTo S 3. 2. 2007 21:44

shrug píše:aha, dobre vediet :) ze onic neprichadzam....neni na gmail lepsie ten ich vlastny program?

Ta java aplikacia od GMAIL mi vobec nefunguje nikde .... pise ze skontrolujte silu signalu alebo take nieco takze chodim cez operu a vyhovuje mi to v pohode .
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod goodoldalex 10. 2. 2007 00:25

Mam dotaz, funguje O2 aj s 3G alebo iba GPRS?
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Junior

Odeslat příspěvekod MaTTo S 10. 2. 2007 00:29

O2 si od tmobilu neprenajala 3G siet kedze on sam ziadnu nema... tie 2 vysielace v BA sa nedaju nazvat sietou takze len GSM 2G a GPRS
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod soniq one 25. 2. 2007 14:33

Operu mini som rozbehal, ale jimm my nechce ist ani za nic
soniq one
Junior