prechod Orange -> T-Mobile - vyhody a dovody

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zihos 24. 1. 2007 06:29

Mam v plane prejt od Orange k T-Mobile.Viete mi povedat nejake dovody preco to mam urobit, pripadne neurobit?Prosim keby sa vyjadrili hlavne T-Mobili,kedze chcem prejst k T-cku.Ake tam budem mat vyhody Napr zistovanie kreditu ale nielen to a rozne sluzby dik.

//matho83: upraveny nadpis
zihos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atomic_8 24. 1. 2007 06:43

No teraz by som isto neprechadzal - treba nejaky ten cas pockat (O2).
Rozhodnut sa musis sam.
Ale vseobecne aj Orange aj T-mobile su na rovnakej urovni.
Nieco ma lepsie jeden, nieco zase ten druhy.
Ja by som sa rozhodol podla toho, ze akeho operatora maju ludia, ktorym najviac volam, podla signalu, ci ho budem mat vsade, kde potrebujem. A az niekde za tym by som dal nieco take ako spotreba zadarmo.

(no a prave preto som sa rozhodol, ze budem mat aj Orange, aj T-mobile a neskor aj O2)
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zihos 24. 1. 2007 08:28

No mna zaujimaju konkretne sluzby.N o a prechod bude u mna aktualny az niekedy na konci roka.Mam viazanost este len si chcem trochu spravit jasno.No a co satyka O2 tak nemyslim ze do konca roka bude schopna dat mi tolko benefitov aby som bol spokojny.Takze tie 2 roky budu dost na vykrystalizovanie.
zihos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 24. 1. 2007 20:42

starsi thread ale nejake info je
http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=19887
edit: tema je obnovena
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jolana 24. 1. 2007 23:17

Ty prejdes k T-Mobile a od T-Mobile prejdu k Orange :mrgreen:
Ak mas viac ludi v Orange, tak nikam nechod, ak viac v T-Mobile tak prejdi, len necakaj zazraky, ak nadavas na sluzby v Orange, budes aj na T-Mobile 8)
Su tu taki, ktori chvalia sluzby v T-Mobile a nadavaju na neochotu v Orange, ja v tom rozdiel nevidim :lol:
je to vec stastia :mrgreen: A ci ti tu niekto poradi, kam mas ist, nuz museli by poznat vsetky tvoje poziadavky, co presne hladas, kazdy ma inu predstavu o benefite :wink:
jolana
Junior

Odeslat příspěvekod zihos 25. 1. 2007 06:37

Diky Jolanka za poucny vstup toto je prave system ktory som nechcel zaviest.Rad by so ta poprosil aby sis a neurazila,ale ked som si precital temu ktoru nalinkoval tvoj predchodca Matho vedel som ze nechcem ,aby sa zopakovala situacia z pred roka ked tu takato "diskusia" skor hadka ano hadka je vystiznejsie slovo.Mam 40 rokov a rozhodovat sa viem sam len chcem mat co najviac info o novom opovi a chcem sa rozhodnut na zaklade max.moznych dostupnych info dik.Preto prosim o dpovede na konkretne sluzby,nie komentare co je pre mna (pre ineho ) dobre.Kazdemu vyhovuje nieco ine ,to len komunisti chceli aby vsetci mali vsetko rovnake a to my nie sme ci ano... Dakujem ze pochopite ze hadky nikam nevedu.Kazdy bude mat tu svoju pravdu...
zihos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zihos 25. 1. 2007 06:41

Takze chcem sa spytat na tieto konkretne sluzby ma T.cko nieco ako Tele platba teda moznost platit za sluzby nim poskytovane cez telefon s pouzitim kreditky?napr.
zihos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 25. 1. 2007 08:09

ja vidim vyhody
-partner karty
-club
-R60 a cena 5,9 do vsetkych sieti
-fix
-easy a platnost kreditu
-akcie pre easy
-akcia s datami
-cena 10mb
-vianocna akcia p499, 2x minut
-infolinka zdarma
-akcie celkovo su diskutabilne, nieco ma ten, nieco ten druhy (OR - p9, volanie na 1cislo zdarma, zlava 25% atd)
-flarion, na druhej strane minus 3g

inak tazko sa tu vyhnut hadkam, ale pokusim sa pozbierat podstatne info, aby to bolo dohladatelne
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jolana 26. 1. 2007 09:45

Niesom si vedoma, zeby som pouzila vo svojom vyjadreni hadku ci ironiu. Je to len podobne, ako ked sa niekto spyta, ci ma ist na vylet do Tuniska ci do Grecka, najprv musim vediet, ci ide k moru, ci ho zaujimaju pamiatky, kultura, ci si tam ide oddychnut, az potom mozem poradit 8) (Kambodza ma pekne pamiatky a Thajsko na juhu nadherne plaze)
Tu sa moze jednat o zopar veci: internet, telefony, pausaly, sluzby, spravanie sa k zakaznikom atd. Nieco mam od T-Mobile, nieco od Orange, nieco od T-Comu a nieco od UPC, preto som sa pytala co konkretne mate na mysli, ale tu hore Vam uz uviedli zopar info, ja som u vsetkych operatorov, len vsade z ineho dovodu, to je vse :mrgreen:
P.S. Takze tam hore som len chcela uviest, ze nevidim vyrazny rozdiel medzi Orange a T-Mobile, mozno T-Mobile mal "lepsiu" vianocnu akciu, Orange moze mat lepsie pokrytie hsdpa, videohovory, osobne mam negativne skusenosti s FLARIONOM a pozitivne s Orange internetom, zatialco mozno ini maju prave opacny problem, mam pozitivnejsie skusenosti s cislom 905 ako s cislom 12345, vec nazoru, ja by som neprechadzala k T-Mobile, moj subjektivny nazor :hm
Pre mna jedine plus bola infolinka zdarma v T-Mobile, co by Orange uz urobit mohli, lenze naco mi je bezplatna linka, ked mi tam aj tak nepomohli :mrgreen:
A este mozem suhlasit s tou Easy, vzdy bola easy lacnejsia a viac zvyhodnovana ako Prima, ale pochybujem, ze chcete Easy, to je uz uplne vsetko :lol:
jolana
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 26. 1. 2007 16:10

U mna ma T-M dve hlavne vyhody. Klubove body, sice to nie je nic extra, ale potesi. A rychlost vymeny SIM, u T-M na pockanie, v O do tyzdna a este aj dost draho...
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod multi1 27. 1. 2007 11:43

no mohli by ste uviesť aky program a služby máte v Orange aby sa dali porovnať programy,služby, ceny v T-mobile je pravda, že každému vyhovuje niečo iné a je ťažko povedať čo majú/nemajú lepšie. Ja som bral pred paušál v Orange a prechádzam do T-mobile. Hlavný dôvod bol, že veľa známych prešlo tiež a zbytočne mi prepadávajú večerné (víkendovéhovory v sieti, lebo ich nemám ako využiť. Inak som bol celkom spokojný.
multi1
Junior

Odeslat příspěvekod palčo 27. 1. 2007 12:26

Ja som si aktivoval pred rokom v T-mobile super službu Relax 60, v ktorej mám každý mesiac 2000 minút v sieti (od 18:oo do 8:oo). Nie som chopný ich minúť, a to volá celá rodina,dcára kamarátovi, ja sestre,bratovi, manželka sestre,syn .... To je len o tom čo Ti vyhovuje a kde máš známych. :tleskani
palčo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palčo 27. 1. 2007 12:33

Zabudol som, Relax 60 s nekonečnými hovormi večer a víkend (samozrejme). :mrgreen:
palčo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod earwey 27. 1. 2007 14:38

V sucasnosti mam pausal 55 viac v T-Mobile, ale zachvilu prechadzam k Orange, mozno k O2 podla toho aka bude ponuka.. Volat vela nevolam, castokrat mi prepadne aj vacsia polovica zakladnych minut a znami maju prave OR tak uvidim co bude
Ale potvrdzujem, ze je to skutocne len na tom, kde mas akych znamych..
earwey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zihos 27. 1. 2007 20:47

To Jolanka.Prosim ta postrehol som vykanie?pokojne mi tykaj.Tu na fore si vsetci tykaju.Inak prosim ta nemyslel som to tak ako si to pochopila.Slo mi len o to co sa tu preberalo minuly rok a akym sposobom.(viz.link co tu nechal matho.
zihos
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků