Reklamacia sluzby TM

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spizy 9. 12. 2006 18:12

Takze keby sme setci citali zmluvy,tak by som pri brani dodatku bol v predajni cely den.A ku tej reklamacii-moze sa to tykat aj mna,ked som presiel na iny pausal a mam data start?(mam faktur.obdobie 14-15 ale prexadzal som na iny pasal 23.Z idealu na 55
S.
Spizy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 9. 12. 2006 20:22

ja som prechadzal minuly rok tiez na iny pausal, a v iny datum, a fakturacne obdobie mam rovnake, a ani za data start som nic vtedy nedoplacal, hoci som ich minul rovnych 10MB. Nechapem, kde je problem.
TO Autor - nechapem, preco si staznost riesil takouto formou - mailom?! Jedna sa o 8000,- Sk podla tvojho tvrdenia, a ty ides takuto zavaznu vec riesit mailom???!!! Ak by si bol hluchonemi, este to pochopim. Ale, ak si v plnom zdravi, preco si nenavstivil predajnu osobne? Alebo si sumu nadhodil iba preto, aby to lepsie vyzeralo vo fore?
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e1 10. 12. 2006 10:50

Podľa zákona o eletronických komunikáciách, alebo ako sa tomu nadáva môže reklamácia trvať až 60 dni. Všeobecné podmineky sú napísané na základe tohoto zákona, skúste si to preštudovať.
e1
Junior

Odeslat příspěvekod e1 10. 12. 2006 10:56

Zbierka zákonov č. 610/2003, zákon o elektronických komunikáciách, §44 odstavec číslo 2.

Trvalo mi to vyhľadať približne dve minúty, ale hlavne že sa tu všetci ohánate SOI-kou a ešte bohvie čím. Nabudúce si prečítajte Všeobecné podmienky. Neviem ako u T-Mobile, ale číslo zákona je napísané u Orange napísané aj tam. :roll:
e1
Junior

Odeslat příspěvekod TA 11. 12. 2006 14:16

e1 : to je samozrejmé, že 60 dní, kedˇže ide o " dvojitú reklamáciu " cez úrad - teda oba subjekty majú po 30 dní :wink:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e1 11. 12. 2006 23:26

TA píše:[color=blue]e1 : to je samozrejmé, že 60 dní, kedˇže ide o " dvojitú reklamáciu " cez úrad - teda oba subjekty majú po 30 dní :wink: w/color]
To si zase kde čítal? Radšej si pozorne prečitaj ten odstavec a zistíš že si napísal nezmysel.
e1
Junior

Odeslat příspěvekod zilincan 12. 12. 2006 00:19

Ked sa uz tak vsetci ohanate zakonmi, tak T-Mobile ma vo vseobecnych podmienkach napisane, ze reklamaciu je mozne podat len pisomne. :pozor2
Takze ak to niekto poslal mailom tak je to len podnet.
A ak reklamaciu nepodas do 30 dni od kedy vznikol dovod reklamacie tak reklamacia nemusi byt vobec uznana :-)
zilincan
Junior

Odeslat příspěvekod TA 12. 12. 2006 00:29

e1 píše:To si zase kde čítal? Radšej si pozorne prečitaj ten odstavec a zistíš že si napísal nezmysel.e/quote]


čítaj ten odstavec pozorne
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e1 12. 12. 2006 21:01

To by som radil aj ja tebe, a použi matematickú logiku. ;)
e1
Junior

Odeslat příspěvekod TA 13. 12. 2006 12:28

e1 : nechápem, o čo Ti ide :?: Je tam jasne napísané " ... cez úrad ... "
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 13. 12. 2006 18:57

mohl by sem prosím někdo vložit celý parafraf?psala jsem TA na icq ale reakce žádná..
děkuji.
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilama 14. 12. 2006 11:52

všeobecné podmienky TMSK http://www.t-mobile.sk/c1/pdf/vseobecne ... _11-06.pdf

11.5. Spoločnosť T-mobile rozhodne o reklamácii a Účastníkovi písomne oznámi výsledok prešetrenia reklamácie do 60 kalendárnych dní odo dňa jej doručenia na adresu spoločnosti T-Mobile.

a ešte dám do pozornosti článok

11.8. Ak reklamovaná cena presiahne trojnásobok priemerného rozsahu využívania Služieb za predchádzajúcich šesť mesiacov, Účastník má právo na odklad zaplatenia ceny presahujúcej priemerný rozsah využívania Služieb za predchádzajucich šesť mesiacov, a to najneskôr do skončenia prešetrenia telekomunikačného zariadenia, alebo na zaplatenie časti ceny presahujúcej trojnásobok priemerného rozsahu v dvoch mesačných splátkach.

takže je to definitívne 60 dní a stačilo požiadať o odklad platby a urobia ti to (nakoľko to musia podľa svojich vlastných pravidiel)

inak by občas stačilo čítať čo podpisujete :)
mobilama
Junior

Odeslat příspěvekod e1 14. 12. 2006 11:57

(2) Reklamácia sa uplatňuje v podniku, ktorý službu poskytol. Ak bola reklamácia podaná úradu, úrad takú reklamáciu bezodkladne postúpi podniku, proti ktorému sa reklamácia podáva. Právo na reklamáciu nemožno v reklamačnom poriadku obmedziť, ak bolo uplatnené v lehote učenej v reklamačnom poriadku; táto lehota nesmie byť kratšia ako 30 dní. Podnik je povinný písomne oznámiť účastníkovi výsledok prešetrenia jeho reklamácie v lehote uvedenej vo vššeobecných podmienkach, ktorá nesmie byť dlhššia ako 60 dní, inak sa reklamácia považžuje zauznanú.

Tento odstavec nepíše o tom že reklamácia je 60 dňová iba v prípade že je podaná cez úrad, ale o tom, že reklamácia je všeobecne maximálne 60 dňová, s tým, že keď táto reklamácia sa podá úradu, tak, tento ju postúpi ďalej, a je tam ešte informácia, že aký minimálny čas má zákazník na spätné podanie reklamácie kde zákon určuje, že minimálna doba na spätnú reklamáciu je 30 dní, čo je inak smiešne málo, ale tu operátor spätne akceptuje reklamáciu aj na dlhší čas (viem že u Orange sú to 3 mesiace).
e1
Junior

Odeslat příspěvekod TA 14. 12. 2006 19:02

e1 : zvláštny výklad. 2. veta začína slovom " ak ". Ale už na to nemám náladu, kedˇ budem mať čas, tak možno skočím na inšpekciu ( hmmm alebo kam :?: ).
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 12. 2006 20:28

ano,to začíná... Nikde z uvedeného textu ale nevyplývá, že by se lhůta 60 dnů týkala primárně reklamace "přes úřad"..
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků