Prerušenie hovoru, nedoručenie SMS - váš prípad?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod earwey 30. 9. 2006 16:54

Túto tému som založil preto, aby ste tu písali nejake skúsenosti s nedobrovolným prerušením hovoru z dovodov chyby siete, príp. neuskutočnenia hovorov, pretaženosti siete a pod. Stalo sa vám to už niekedy? ako často? nezabudnite konkrétne lokality ale aj operátora. Tiež SMS správy, korektne doručovanie na čas, meškania..? V akých lokalitách, ktorý operátor a pod. Sú v súčastnosti siete našich operátorov dostatočne kvalitné? vaše skúsenosti aj názory.. Podelte sa o ne..
(Sviatky ako vianoce a nový rok o nich sem nepíšte)

earwey
earwey
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 30. 9. 2006 17:15

Tak že padaj sítě na Silvestra, to je normální, na to už jsem si zvykl. Ale naštvalo mě, když jsem volal z hodinový Oskarty a místo 3 hodin jsem platil tak 6, protože hovor vždycky bezdůvodně vypadl. A nebylo to ve svátek, byl to normální den.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 30. 9. 2006 18:49

mně se tohle stávalo u T-Mobile SK. A taky občas u T-M CZ když jsem při hovoru po Praze chodil :( mají dost nevychytané handovery :(
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vector 1. 10. 2006 14:53

Mne sa parkrat stalo, ze SMS z orangeportal.sk bola dorucena niekedy az po vyse 5 hodinach.
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod luciferus 1. 10. 2006 15:28

Já jsem se minulej tejden musel zasmát............přítelkyni došla 24.9. smska, kterou jsem ji posílal 6.1.2006 a přitom používá telefon aktivně každej den bez vypínání. Prostě jsem to nějak nepobral :shock:
PanasonicG520-Alcatel OT303-EricssonT65-Nokia7210-Alcatel535-HP iPaq 6500 hw-Nokia6600-SE W900i-HP Ipaq 6915hw
luciferus
Junior

Odeslat příspěvekod earwey 1. 10. 2006 17:17

Uz ked sa tu spominaju tie SMS-ky, tak ja som jednu posielal posledny stvrtok a hned po niekolkych sekundach mi napisalo, ze je dorucena a kamarat mi na druhy den vola, ze co je a tak.. povedal, ze len nedavno mu dosla..
Odoslanu spravu som poslal, napisalo ze dorucilo a v skutocnosti ju dorucilo na druhy den. T-Mobile, pausal->easy

Inac, dnes rano asi 7:40 som volal na 12345, ze vraj Easy mal nad ranom vypadok hovorov, ani prijat ani volat..
earwey
Junior