Orange nespája hovory s operátorom do 15 sekúnd

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod msx. 12. 9. 2006 20:45

Tak som behal po mobilmanii a náhodou som narazil na článok:
http://mobilmania.sk/Bleskovky/AR.asp?ARI=2572&CAI=2097

Žiaľ musím konštatovať, že to už nie je pravda, hoci to stále Orange tvrdí. Viackrát som volal operátora a nikdy som nebol spojený skôr ako za minútu. Najhoršie to bolo, keď mi ukradli telefón. Volal som z T-Mobile Easy a čakal som dve minúty. Aké máte skúsenosti vy?

P.S.: Pýtal som sa operátora, prečo tvrdia v reklame iné ako je skutočnosť. Odpovedal, že 15 sekundový limit je splnený vždy a počíta sa od prepojenia hovoru. Zákazník to rozozná tak, že sa preruší hudba a v miesto nej začne počuť ako na druhej strane zvoní telefón. No ale toto je proti logike, pretože zákazník čaká už pri hudbe a to že zvoní telefón je samozrejmé, že mu do 15 sekúnd zdvihne operátor. BTW, u konkurenčného T-Mobile mi operátor zdvihne vždy skôr ako u Orange. Smutná realita a oni majú odvahu ešte v reklame klamať (tak aspoň hovoria moje skúsenosti).

P.S.2: Môže to mobilmania overiť ako je to v skutočnosti s týmto "pravdivým" tvrdením, že hovor je spojený do 15 sekúnd?
Posledná chyba v programe je v skutočnosti tou predposlednou.
msx.
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 12. 9. 2006 21:18

no ja som par krat volal ohladom neakych veci k pausalu a myslim ze viac nez 10-15 sekund som necakal ani raz. No bolo to cca uz asi mesiac az dva dozadu. Mozem to vyskusat, ale nevem ze naco by som sa opytal :oD.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msx. 12. 9. 2006 21:21

No v mojom prípade to bolo tak v máji a potom myslím jún a ešte júl, dokopy som tam volal asi 4-5x.
msx.
Junior

Odeslat příspěvekod Vector 12. 9. 2006 22:07

Ja som tam tiez volal, bolo to uz trosku davnejsie, ale bol som spojeny do tych 20-25 sekund.
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod atomic_8 12. 9. 2006 22:12

no ono to už neplatí a nechápem, že ako je mozne, ze Ti to tvrdil operator, ale asi dobre nepochopil otazku - to sa stava
Orange potreboval nejak vysvetlit spoplatnenie info linky, ale velmi rychlo zistil, ze to nie je schopný zabezpečiť
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zef 13. 9. 2006 01:38

Hmm,parkrat som tam volal a tych 15-20 sekund a kecal som.Minutu dve-take sa mi nestalo
Joe
Zef
Junior

Odeslat příspěvekod plysatko 13. 9. 2006 03:39

15 sekund, to Vám můžem jen závidět, při volání na operátora t-mobile mě stále mechanický hlas odkazoval, že musím počkat až dohovoří ti co se dovolali přede mnou, až po hodině hovor spadl. To se mi stalo několikrát, přešel jsem kvůli tomu k eurotelu a na oskara, ti se přejmenovali, ale i tak je těžké s operátorem mluvit.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior

Odeslat příspěvekod msx. 13. 9. 2006 08:59

U mňa je to teda bežne okolo 60-90 sekúnd u oboch operátorov.
msx.
Junior