Flarion s datovou kartou

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod decomp 9. 8. 2006 00:46

Ma niekto skusenosti s Rychl. internetom a datovou kartou? Da sa ta antena na tej karte vymontovat a nahradit inou? Da sa zohnat na nu konektor ako na modem a ak ano ako sa vola ten konektor a kde ho kupim? Diky za vsetky vzacne info.
decomp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod duky 13. 8. 2006 16:48

datova karta ma inegrovanu antenu a dodava sa k nej este taka externa antenka, ta sa odnimat. nahradit inou sa urcite da, ak budes mat spravny konektor...
viac neviem
skor ma stve slabe pokrytie BA...
duky
Junior

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 14. 8. 2006 14:33

datova karta mi v PN ani nechytala signal a v NR tiez nic moc (a tam ma modem 3-4 palicky) takze som ju siel vymenit za modem...

inak ta externa antenka mala po tyzdni tendenciu tam nedrzat a ta integrovana v karte ani nechytila signal...
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilama 15. 8. 2006 22:51

mapper píše:datova karta mi v PN ani nechytala signal a v NR tiez nic moc (a tam ma modem 3-4 palicky) takze som ju siel vymenit za modem...

inak ta externa antenka mala po tyzdni tendenciu tam nedrzat a ta integrovana v karte ani nechytila signal...


ta externa antenka ma tendenciu odpadavat ak si sikovny a stihol si si poodlamovat tie malicke pliesky ktore ju vo vnutri drzia ;) pokial su tam tak drzi v pohode... i ked neviem o nikom komu tam aj po mesiaci drzia :D ale vzdy je to o sikovnosti ;)
mobilama
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků