Aka bude julova ponuka Orangutana?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod budkacik 28. 6. 2006 08:24

Prosim,dajte info, bo mi dochne moja stara S55 a ci sa mi oplati cakat na jul.
Napr. je pravda,ze pride w300? Pisu to na http://www.mobil.sk/clanok5730.htm . A priblizna cena?
budkacik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vector 28. 6. 2006 16:44

W300 prist moze len ci ju budu mat v predajniach. Myslim, ze pre Orange by bol uspech, keby na jul zabezpecili vsetky telefony z junovej ponuky ktore doteraz nemaju :D
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod budkacik 1. 7. 2006 07:39

Je 1. jul. Tak uz by mohlo byt nieco zname. Iba zeby ani Orangutanisti nevedeli.
budkacik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 1. 7. 2006 07:43

no asi sa nic nove ani nechysta :lol:
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cream 1. 7. 2006 07:50

T-mobile sa uz predstavil a maju tam aj w300,takze neviem co spravi ten orange :?
Cream
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 1. 7. 2006 08:24

aj 6233,a myslim ze ta bude dost velke lakadlo.ak ju teda OR neda o 500-1000 sk lacnejsie a druah vec bude ak ju daj uci ju budu mat
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cream 1. 7. 2006 08:27

no to ano,ale bude musiet orange spravit nejaku ozaj dobru akciu s dobrymi cenami,lebo ta v T-M sa mi zda az dost v pohode na slovenske akcie
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 1. 7. 2006 08:50

Ani nie, pokial k tomu nie je este daka akcia, mne to pripada ako predlzenie tej zlavy 50% na pausaly, no som zvedavy co dalej :hm
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MMX 1. 7. 2006 09:30

Myslim, ze BenQ Siemens telefony z ponukuy Orange budu prve telefony v historii, ktore polacnia v ponuke skôr, ako sa čo len jeden kus predal. Neuveritelne, ze su v ponuke uz mesiac a operator ich stale nie je schopny dodat. Podla vsetkeho s tym dokonca pocitali, kedze hned na zaciatku akcie mi u predajcu povedali, ze telefony budu az zaciatkom jula !!! Radsej sa nevyjadrujem k tomu, ze kazda predajna mi povedala nieco ine - od budu za mesiac, cez budu zajtra, tento tyzden, buduci tyzden, az po uz prisli, ale nedodali k nim pamatove karty. Nechapem, prečo je taky problem zasielat vsetkym predajnym miestam jednotne informacie. Samozremje na 905-ke vam povedia zase nieco ine.
MMX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 1. 7. 2006 10:26

no akcie su dobre a budu este lepsie,cim blizsie bude koniec tendra na tretieho OP.
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ban 1. 7. 2006 10:28

Julova akcia bude :!:
O to by som sa nebal. Ved hovorca pomarancu povedal, ze od zaciatku jula (mozno ani sami pomarancovnici nevedia kedy) pribudne W300i.
Problem je asi v tom, ze si trieskaju hlavy a rozmyslaju, co urobit s cenami mobilov po tom, ako predstavil ponuku TM, ktora je podla mna dost slusna. :D
ban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 1. 7. 2006 11:03

no myslim ze ceny telefonov niesu natolko nizke aby ich OP nemohli dat este nizsie
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod superstern 1. 7. 2006 12:15

No dnes som bol v predajni sa opytat na julovu akciu a oni mi len povedali ze julova akcia je ze LG chocolate zlacnel z 8500 na 7500,-, tak som ***** na nich a isiel si do t-mo po 6233, ktoru budu mat uz tento pondelok. tesim sa
Satisfaction guaranteed of you can go f*ck yourself.

Ericsson R600-----Nokia 6280+1gb kingston
superstern
Junior

Odeslat příspěvekod mostro 1. 7. 2006 14:06

Je to uz iste, ze pribudli W300i a Samsung Z400. Zial, ceny som na stranke este nevidel. Inac, ten Samsung sa mi paci, ale 8..
mostro
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 1. 7. 2006 14:07

podla mna urcite njeco chystaju,ale nepovedia co.lebo pochybujem ze by na akciu TMO kde su momentalen telefony za velmi dobre ceny,nove modely a este aj 50 percentna zlavy OR reagoval 1000 sk zlavou na jeden model mobilu a nic viac
globalplayer
Pokročilý

Další stránka