Migracia z Prima na pausal- zamietnute Orangeom.

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod THOMAS 5. 7. 2006 11:31

a dalšia vec , aj keby t-mobil paušál povolil je otázne či by orange povolil prenos čísla ...
THOMAS
Junior

Odeslat příspěvekod se.milan 5. 7. 2006 15:17

hej len problem je v tom ze databazy Orange a TMO su prepojene takze ak mas dlh u orange neda ti pausal ani TMO a naopak
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 5. 7. 2006 17:18

milan ale ked si precitas autotrov prispevok pise ze tu podlznost uhradil.takze dlznikom nieje
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jookas (novy) 5. 7. 2006 17:33

Orange sa nezaujíma či to už uhradil alebo nie, ich zaujíma to že raz tam mal niečo čo neuhradil dlhú dobu a preto mu to zamietajú. Poznám také prípady, ale keď je niekto sprostý a pretelefonuje viac ako na koľko má tak tož jeho chyba.
jookas (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mostro 5. 7. 2006 18:06

Osobne mam jedneho znameho, ktory si tiez pred nejakou dobou urobil dlzobu, no splatil ju a tiez mu nechcu uznat novy pausal. Teraz sice ma akciovy mobil, ale pisany na matku
mostro
Junior

Odeslat příspěvekod se.milan 6. 7. 2006 09:05

to je kedno ci ju uhradil,ak ju raz mal tak ho neakceptuje orange ako zakaznika a po velmi dlhej dobe mu povolia maximalne pausal ale bez telefonu a az sa ukaze ze tento krat bude platit tak mu mozno povolia výmenu,neviem ako to ma TMO ale Orange len tak komukolvek pausal s telefonom neda pokial mal dlhy,akceptor to zamietne ,robim na centrale tak to viem.
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 8. 7. 2006 15:10

tak to ma prekvapuje, že paušál niekomu odmietli, zatiaľ som nepočul, i keď je všetko možné.
Pochybujem, že by len meškanie úhrady faktúry bolo toho príčinou.
V modernom svete informácií možno ale ani nevieme, že neuhradenie faktúry, či aj jej meškanie - u mnohých bánk a významných spoločností ide to jednotného registra a banky a niektoré spoločnosti si takto overujú spoľahlivosť klienta, najmä ak ide o vyšší úver a pod.
Spoločnosť správy úverového registra už existuje dávnejšie aj na Slovensku a údaje sa prenášajú cezhranične do centra niekde v Taliansku.
A ak si všimneme podrobnejšie aj drobné písmená zmlúv a dodatkov, ktoré sme často ani nevideli, ale zmluvy sa na ne odvolávajú, tak je to v podstate možné.
Problémom sú cezhraničný informačný tok, lenže je už dosť bánk, kde napr. internetbanking je aj mimo územia banky pobočky krajiny.
Globalizácia :?: :hm
stano.mania
Junior

Předchozí stránka