Migracia z Prima na pausal- zamietnute Orangeom.

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod macko.usko 27. 6. 2006 23:45

Vlastnim Prima kartu a jedneho dna som sa rozhodol zmenit si ju na pausalny program. Kedze pred niekolkymi rokmi som bol dlznikom este vtedajsiemu Globtelu, bol som na pochybach. Kedze som chcel nekaciovy pausal a podlznost som pred tymi niekolkymi rokmi uhradil, dufal som, ze by sa to mohlo podarit. U dealera-zamietnute, vo firemnej-zamietnute. Ked som sa pracovnicky vo firemnej pytal, ze ci som v databaze dlznikov, povedala: Nie ste v databaze dlznikov. Ale nevedela mi vysvetlit, preco mi to zamietli a odporucila ma sa pisomne obratit na spolocnost Orange. Zatial cakam na vyjadrenie. Moze mi Orange bez udania dovodu zamietnut migraciu z Prima na pausal? V TMO mam pausal uz x rokov a pohoda.
macko.usko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 28. 6. 2006 14:12

no skus im napisat do OR nech ta vyskrtnu z databazy dlznikov,kedze si zavazky uhradil,,lebo sa mohlo stat ze system ta tam eviduje aj ked to nikden evyskoci,kedze to bolo uhradene
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod THOMAS 28. 6. 2006 17:40

skús im pohroziť že etš je tu možnosť prejsť aj z číslom ku konkurencii možno sa rozhýbú ...
THOMAS
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 28. 6. 2006 18:20

to ich urcite nerozhybe, proste si pre nich nepohodlny zakaznik a je celkom mala sanca ze ten pausal dostanes. To sa stalo aj mojej mame ked jej exmanzel spravil u este globtelu dlh (ktory potom samozrejme uhradil) a aj po rozvode si mama nemoze dat na seba napisat pausal z orange.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maco8 29. 6. 2006 08:20

Preco ze nepohodlny zakaznik ved kartovi zakaznici su zdroj prijmu.Ale neviem preco orange posudzuje zakaznikov kamarat si siel brat pausal a najprv spisali zmluvu a potom to poslali do blavy a po chvili prisli ze mozu dat pausal co vlastne skumali?
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sh4dow 29. 6. 2006 14:25

ten ich system to zisti automaticky, zadaju tvoje udaje do PC, a system preveri podla rodnych cisiel, matricnych zaznamov atd. celu tvoju rodinu do 10 kolena a ked niekto je neplatic, dlznik apd. proste ti pausal nedaju.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod globalplayer 29. 6. 2006 16:54

a dsot casto staci ak mas menovca v tej iste brane,,,defakto na tej istej adrese a hotovo,,to tiez porotm treba behat na firemne predajen a riesit to lebo system nepusti
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod poseidon 29. 6. 2006 22:02

"Moze mi Orange bez udania dovodu zamietnut migraciu z Prima na pausal?" Moze, Orange je sukromna firma ktora sa snazi maximalizovat svoj zisk a minimalizovat riziko. Orange nie je charita.
poseidon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macko.usko 29. 6. 2006 22:15

poseidon píše:"Moze mi Orange bez udania dovodu zamietnut migraciu z Prima na pausal?" Moze, Orange je sukromna firma ktora sa snazi maximalizovat svoj zisk a minimalizovat riziko. Orange nie je charita.

Nikde som nenapisal, ze Orange je charita, ani si to nemyslim.... Podstata mojej otazky je ina, ako si ju pochopil ty. Apropo, ak by som si myslel/tvrdil/ ze je charita, neviem si predstavit, co by mi taka sukromna firma ktora sa snazi maximalizovat svoj zisk a minimalizovat riziko dala zadarmo v ramci charity....
macko.usko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sh4dow 29. 6. 2006 22:39

Najlepsie spravis ked napises zopar listov (no z mojich skusenosti su vacsinou neuspesne, resp. bez odpovedi), pripadne mozes skusit to dat do lamparne :), markiza poriesi za teba.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod globalplayer 30. 6. 2006 08:17

ak mas moznost vpal priamo do centraly,,, ak ta system eviduje ako nedoveryhodneho zakaznika,tka bud nech ta s tade daju prec,,alebo sa moze stat ze budu chcet nejaku extra zabezpeku,ktoru ti po urcitom case platenia nacas vratia
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod se.milan 4. 7. 2006 09:24

Precitaj si poriadne Všeobecné obchodné podmienky bod 2.5. a zistis ze Orange ti moze zamietnut pausal a pritom ti nemusi povedat ani dovod preco tak robi a ak si bol raz dlznikom tak ti vacsinou povolia pausal tak za 5 az 8 rokov podla toho aky dlh si urobil a inak nema zmysle chodit na viac predajni VSETKO IDE NA SPRACOVANIE NA CENTRALU A POKIAL TO ODMIETNE AKCEPTACNE NA JEDNEJ TAK TO ODMIETNE AJ NA VLASTNEJ,takze je zbytocne chodit po predajniach :-)
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod se.milan 4. 7. 2006 09:27

Nepreveruje to system ale ludia , a prevereju sa to nie len v databaze Orangeu ale aj inych spolocnosti
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod maco8 5. 7. 2006 09:29

ja by som to riesil prechodom k T-Mobilu :)
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod globalplayer 5. 7. 2006 11:04

ale nikde njeje napisane ze t-mobil mu pausal da
globalplayer
Pokročilý

Další stránka