Nokia 6131: v orange ju vôbec nemajú

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alesus 28. 6. 2006 14:24

kedy sa hop dockame vie len dedo mraz:)
alesus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod globalplayer 28. 6. 2006 16:54

a nejaka nova ponuka pomaranca bude kedy?
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tudzo 29. 6. 2006 12:43

alesus píše:ked si zoberes co vsetko dostavas a za aku cenu tak je jasne ze to budu ludia kupovat....ak chces byt originalny kup si VERTU a mas pokoj

No ak by som na to mal, tak si kúpim Bang&Olufsen. No nemám. Takže originalita musí počkať. :cry:
tudzo
Junior

Odeslat příspěvekod Slamka 7. 7. 2006 13:32

Des s tým Orange... :(
Hneď by som ho bral......... A teraz neviem či čakať, či zobrať niečo iné. Budem čakať a potom keďže je o ten telefón záujem tak Orange nahodí fasa cenu a aj tak ho nevezmem, lebo šialený nie som..

tudzo: a koľko si dal za tú N6131???
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 7. 7. 2006 14:04

a druha vec ked ju dostanu, tak v akych mnozstvach
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tudzo 7. 7. 2006 15:44

Slamka píše:tudzo: a koľko si dal za tú N6131????/quote]

Dal som za ňu 9 888 Sk. Mne sa to zdá dobrá cena. Rozhodoval som ňou a 6280. No a na porovnanie :
6131 - 9888 bez záväzku
6280 - 8500 s 2 ročným záväzkom.
tudzo
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 7. 7. 2006 16:01

tak to si myslim bolo spravne rozhodnutie.
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod se.milan 7. 7. 2006 20:11

6131 nebude , Orange ju stiahol s ponuky a nie jeho vinnou ale vdaka Nokii ktora ako vzdy mala problem s sw a tak ju Orange odmietol pustit do predaja,takze by sa mala skor spamatat Nokia ktora chce o sebe tvrdit ze je jednotka :D :D tak to asi tazko
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod tudzo 9. 7. 2006 11:06

No ale tu nejde len o Nokiu 6131, ale aj o iné telefóny. Keď 29.5.06 spustil Orange novú akciu, tak z nových telefónov, ktorými si robil reklamu, nemal ani jeden !!! Až po týždni dostali LG chocolate za nekresťanských 8500 ! A po ďalších dvoch prišli aj Benq-Siemensy. Žeby sa všetci výrobcovia spikli proti Orangeu ? :pozor2
tudzo
Junior

Odeslat příspěvekod se.milan 9. 7. 2006 13:25

Orange nakupuje vo velkom a nikdy nejde o dodavky 10 alebo 30 kusov ale o stovky a vacsinou az tisicky takze to zasa nie vzdy je take jednoduche
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod tudzo 9. 7. 2006 14:28

Skús sa pozrieť dozadu. Orange mal vždy problémy s dodávkou akciových telefónov. Sakra, keď už niečo robím, tak to robím poriadne a nevyhováram sa na partnerov alebo dodávateľov. Myslíš si, že neviem ako to v obchode beží? Ak mi raz Orange niečo prostredníctvom reklamy, letákov, svojej web stránky atď neičo sľúbi, tak nech to dodrží. A nech mi netrepe, že jeho dodávateľ niečo nesplnil. Aj keby si u neho objednal milión telefónov. Mńa ako zákazníka to nemá čo zaujímať. Ide o vzťah Orange-zákazník. A ak ho opakovane nedokáže splniť kvôli dodávateľom, tak nech ich zmení !!! Už to chápeš?
tudzo
Junior

Odeslat příspěvekod se.milan 9. 7. 2006 14:32

hej keby si bol chvilu u toho tak by si zasa ty pochopil ze nie vzdy je to take jednoduche, neda sa povedat nieco take ze musia byt vzdy vsetky telefony to sa jednoducho neda a vzdy je na letaku upozornenie od kedy bude a takisto predajne su informovane o tom kedy tie telefony budu jednoducho sa neda povedat ze za to vzdy moze Orange su tu dodavatelia a bohuzial ti sa nedaju vymenit lebo Nokia je len jedna aspon neviem o tom ze by bola este nejaka a takisto je aj s ostatnými výrobcami telefonov
se.milan
Junior

Odeslat příspěvekod tudzo 9. 7. 2006 14:57

se.milan píše:hej keby si bol chvilu u toho tak by si zasa ty pochopil ze nie vzdy je to take jednoduche, neda sa povedat nieco take ze musia byt vzdy vsetky telefony to sa jednoducho neda a vzdy je na letaku upozornenie od kedy bude a takisto predajne su informovane o tom kedy tie telefony budu jednoducho sa neda povedat ze za to vzdy moze Orange su tu dodavatelia a bohuzial ti sa nedaju vymenit lebo Nokia je len jedna aspon neviem o tom ze by bola este nejaka a takisto je aj s ostatnými výrobcami telefonovo/quote]

No po poriadku :
1. Že je na letákoch upozornenie kedy budú telefóny? Preber sa. Viď posledný príklad Nokia 6131. Alebo EL 71.
2. Že sú predajne informované? Kedy si naposledy nejakú navštívil? Lebo ja som chodil v KE po všetkých a všade mi povedali niečo iné. A niečo iné som sa dozvedel na infolinke. Toľko k informovanosti predajní.
3. Ja viem, že je Nokia len jedna. A tá možno bola schopná dodať telefóny, no možno chcel v nich Orange tú svoju blbú customizáciu. Čo ja viem, toto sú len domienky.
4. Hlavné je, keby sa to stalo raz tak to beriem, veď stane sa každému. Ale keď sa to deje stále, nielen opakovane sem-tam, ale stále, tak to už o niečom hovorí.
5. Nie si ty Lančaričova rodina, že sa ich tak zastávaš? :lol:
tudzo
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 9. 7. 2006 17:42

se.milan,predajen su informovane asi tak ze v auparku v pomaranci na dotaz kedy bude 6131 mi chalanisko povedal :ja neviem. a nokia nestiha dodat,,ako je mozne potom ze TMO stihla dodat 6233???, nebola 6131 nahodou o nieco skor v predaji a v ponuke? a zeby mal OR inych dodavatelov ako ostatny OP kedze len OR ma dlhodobo problemy dodat telefony ponukane v akciach a nieje to len nokia ale aj SE.Benq Siemens a podobne.vid vianoce,
a nech mi nikto nehovori ze OR to nema takto stale na rozdiel od inych OP (myslim aj zahranicnych)
Naposledy upravil globalplayer dne 9. 7. 2006 23:47, celkově upraveno 1
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mostro 9. 7. 2006 18:27

Noo.. o vianociach to bolo v Orange biedne a ze si vraj vtedy ponahanali 160 tisic zakaznikov alebo tak niekolko.. No to beriem, mali dobre akcie(Co aj na vianoce obvykle byva..), ale co im preboha davali, tie Nokie 6nula20tky a tie C75ky Siemensy?? Lebo len to mali vtedy na predajniach z tej 20tky. Matka sa prave vtedy rozhodla pre T-Mobile, lebo mobil ktory sa jej pacil nemali ani v jednej z predajni v meste a tak mala K700 v T-Mobile prakticky na druhy den cakala ale tak toto??! :pozor2

Osobne som zato, ze ten 1-2 dni som ochotny pockat, chapem ze nie vsetko mozu mat v jednom momente na predajni ale ako napr. na K750i pocas leta a jesene a odpoved "neviem kedy budu, pridte nabuduce" ..
Naposledy upravil mostro dne 9. 7. 2006 21:30, celkově upraveno 1
mostro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka