kde su cetraly TM a OR?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod matador88 8. 6. 2006 09:49

kde su vlastne cetraly TM a OR? v BA?
myslim nieco, ako hlavne predajne, alebo tak...
matador88
Junior

Odeslat příspěvekod mostro 8. 6. 2006 10:28

Centrala T-Mobile je na Vajnorskej, Millenium Tower I., hlavna predajna je priamo v Poluse, ak sa nemylim, mala by byt najvacsia na Slovensku..

Orange ma centralu na Prievozskej tak ako aj hlavnu predajnu..
mostro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 8. 6. 2006 10:38

No myslim si ze take spolocnosti ako TM a OR maju tieto informacie na oficialnych strankach. Nabuduce sa treba obratit priamo ku zdroju, stalice tohto fora vedia o com hovorim.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matador88 8. 6. 2006 11:02

sorry pane, ale som tu cital, ze centralna predajna a neviem co. oni by vlastne nejaku "hlavnu predajnu" ani mat nemali, ale ono sa to vzdy tak nejak utrasie, ze niekde je hlavna.

takze to t-com centrum je ono? tam ma nenechali sa minule ani nic spytat, ze vraj mam informacny panel, alebo co. a veru vpredu bol informacny el. kiosk, alebo ako to nazvat. tak ako ma odbijali, to sa ani neda popisat. a to som sa snazil u 2 nazivo pytat, ako s telefonmi, ale oni vedia, hajzli, o co ide, tak len odbijaju a odkazuju
matador88
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 8. 6. 2006 11:21

T-Com nieje T-Mobile aj ked farebne si to zmylit mozes. Odbijanie na informacnej linke som este nezazil tak ju smelo pouzi.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matador88 8. 6. 2006 11:46

svata matka, kazde slovo, co poviem je zle?
tak potom je to T-Centrum, alebo uz len boh vie, ako sa to vola.
t-mobile predajna je len taka malicka diera na konci.
matador88
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 8. 6. 2006 12:16

Radsej by si mal pouzit infolinku alebo svoje otazky posli mailom. Tym padom tam nemusis ist osobne, a ludia pracujuci na tychto postoch su za to plateny aby poskytovali informacie a odpovede na otazky zakaznikov. Urcite ta neodbiju. Potrebne kontaktne informacie najdes na ich stranke http://www.t-mobile.sk dalej odkaz pomoc a podpora. Praktickejsie a jednoduchsie to uz nejde.

Alebo stranka
Kód: Vybrat vše
http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=sluzby-zakaznikom&follow=%3F141&partner=c1
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 8. 6. 2006 13:32

[quote="redmond]ludia pracujuci na tychto postoch su za to plateny aby poskytovali informacie a odpovede na otazky zakaznikov. Urcite ta neodbiju. Potrebne kontaktne informacie najdes na ich stranke http://www.t-mobile.sk dalej odkaz pomoc a podpora. Praktickejsie a jednoduchsie to uz nejde.
[/quote]
hmm co ja viem na tie otazky mailom by som sa az tak nespoliehal,,bo vo vacsine pripadov dostanes velmi vseobecnu odpoved alebo popripade odpoved na uplne inu otazku ako si sa pytal...Uvediem dva lahke priklady,,obidva Orange
1.reklamacia edge modemu,,ktory sa vypinal a resetoval,,a ich odpoved ze nejaky pani mi pridu premerat intenzitu signalu v mieste bydliska v najblizsej dobe....
2.ziadost o zrusenie konta na Orangeportali,,odpoved bola asi o tom ze im musim poslat ziadost o vymazanie cisla z databazy aby mi mohlo byt toto cislo vymazane...o konte aani chyru ani slychu...
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 8. 6. 2006 13:42

Moze sa stat, no nic to nemeni na tom na koho sa ma obratit.
Dalsia vec, reklamacia zariadenia a infolinka nemaju vela spolocne (reklamacie vzdy len na predajnom mieste kde bol tovar zakupeny).
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Termix 8. 6. 2006 17:05

:hm hmm. to hej,,lebo mu nic ine nezostava,,uz sa potom nema na nikoho ineho obratit...len som chcel poukazat na to ze ani na predajni ani cez mail to nevyriesia vzdy k spokojnosti zakaznika,,alebo vseobecnej spokojnosti....este ze existuje ta 905 :tleskani

//Sh4dow: nikdy necitujeme predchadzajuci prispevok! :pozor2
Termix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maco8 8. 6. 2006 17:22

To:Termix:ako natrafis na cloveka niekto ti tam pomoze ale niekto je uplne vygumovany...mam taku skusenost :(
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků