Ako sa zbavit pausalu, viazanosti...

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nuklid89 1. 6. 2006 16:18

Zdravim, potrebujem radu..... ako sa zbavit viazanosti, ktora este trva? nejaky sposob, ako prepisat zmluvu na ineho, existuje nieco take?? surne sa potrebujem jedneho zbytocneho pausalu.a mimochodom,som viazany s akciovym telefonom
nuklid89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nektarios 1. 6. 2006 16:36

Hmmm, hmm, hmm, pokiaľ ja viem Získať paušál je jednoduché, ale zbaviť sa ho to už nie je také jednoduché a ešte k tomu ked máš telefón k tomu. Ak ho ceš zrušiť, operátor ti v tom nebude brániť, no trest ťa neminie-cenu za telefón musíš doplatiť. tak to aspoň funguje pri strate, alebo krádeži telefónu. Potom ti oni dajú na výber, že či chceš vystavyť novú sim kartu alebo nie. a ešte k tomu zaplatíš 100 Sk poplatok (ak nie už viac) za zrušenie......
to sú mpje skúsenosti ale asi som ti veľa nepomohol
Nektarios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aquila 1. 6. 2006 16:40

jedine co mozes, nechat prepisat zavazok na niekoho ineho. stoji to tusim 500 korun, ale zavazok sa tym nerusi, len sa prepisa na niekoho ineho.

ak chces vypovedat zmluvu, musis zaplatit vysku mobilu.
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nuklid89 1. 6. 2006 16:44

tym prepisom by to bol dobry napad.nechce sa mi platit vysoke pokuty a jednak aj vysku mobilu.ale problem je v tom ze nepoznam nikoho kto by si zobral moj pausal na svoje meno vlastne som sa ani nedozvedal.neviete ako by som mohol niekoho zohnat kto by takto chcel a vyuziva sa na slovensku tatot sluzba ten presun telefonneho cisla na inu osobu?
nuklid89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atomic_8 1. 6. 2006 18:05

aký máš paušál a koľko Ti toho ostáva si aspoň mohol napísať
(len tak pre zaujímavosť)
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nuklid89 1. 6. 2006 18:11

mam pausal 55viac v t-mobilei a este mi ostava asi rok aj daco
nuklid89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sh4dow 1. 6. 2006 18:28

No ked by uz niekto mal zaujem tak asi len ked mu zato zaplatis, pripadne mu das ten mobil ( a zaplatis :) ). Kazdy chce mat radsej vlastne nove cislo a viazat sa ked nemas vlastne preco nieje moc lakave. Pokuta za zrusenie viazanosti je cca 20 000,-Sk.
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zlieva 1. 6. 2006 18:41

To myslíš tak že ty si si zobral pred necelým rokom mobil za pár šupov, zaviazal si sa na dva roky, a teraz sa chceš zbaviť toho záväzku? A dúfam že ten telefon si chceš aj nechať. No chcel by som vidieť toho paka ktory by sa zaviazal operátorovi a nemal by z toho nič, len aby si si ty mohol zobrať nový mobil. Ha.ha... Jedinú šancu máš ak ten mobil priložíš k tomu záväzku, teda ak ešte stojí za to, aby si ho niekto zobral, inak sa zaviaže operátorovi a dostane za to nový mobil. Asi tak.
zlieva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 1. 6. 2006 18:43

jj, daka protihodnota by musela byt, ale tak radsej ako platit pokutu 15-20l :mrgreen: ,
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod atomic_8 1. 6. 2006 19:07

ved to normálne doplať - špekulovať sa neoplatí - v podstate tam máš už iba 5000Sk zaplatiť
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mostro 1. 6. 2006 19:09

to nuklid89: ten rok uz nejako vydrzis.. alebo ho skus dat bratovi, matke alebo babke, pokial este nemaju mobil a potrebuju surne mobil na nejaky cas alebo co ja viem a ten rok aj nieco sa aspon tak oslobodis od platenia..
mostro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maco8 1. 6. 2006 19:36

No ak mas ten fon tak ho daj 3 krat do reklamacie a potom mas pravo na odstupenie zmluvy...Jednoduksie to nejde...
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh4dow 1. 6. 2006 22:32

Ale to by snim nieco aj muselo byt :)
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maco8 2. 6. 2006 07:25

Nemusi...Moze len tak fiktivne ze je pokazeny :-))
maco8
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SOPHIA 2. 6. 2006 08:21

Tak v takom prípade sa viazanosť nezruší,len dostane naspať kúpnu cenu!
SOPHIA
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků