Ako zmysluplne minú? kredit?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Matej M. 30. 5. 2006 20:26

V súvislosti s novou možnosťou prenositeľnosti čísla by ma celkom zaujímalo, akými všetkými formami sa dá "užitočne" prehajdákať kredit z Prima a Easy kariet. Zaujímajú ma nielen "777x" čísla, ale aj možnosti každého operátora.

Napríklad Orange iba do 28.5.2006 umožňoval prispieť na Unicef, odo dňa spustenia (29.5.) to už možné nie je a neexistuje ani žiadna charitatívna náhrada. Preto mi je ľúto, že na Slovensku nefungujú darcovské SMS.

Za čo všetko sa dá platiť SMS správou? - v tomto prípade kľudne spomínajte aj komerčné informácie, napríklad rožšírenie profilu na AZet.sk, Booom.sk a podobne. Práve o to mi totiž ide... :!:
* Sony Ericsson K800i owner *
Matej M.
Junior

Odeslat příspěvekod ecume 30. 5. 2006 21:01

kup mi smajliky na azete ked sa tak citis kamo
ecume
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 30. 5. 2006 21:22

novidis to na boome mi mozes aktivovat album :lol:
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vector 30. 5. 2006 21:41

Mozes si nechat posielat rozne trapne vtipy, kamenaky, hadanky, tipy na koktejl z Info 350 a dalej mozes hrat hry, ktore sa hraju cez SMS ako su Tajnicka, Bomber (aspon sa mi vidi ze sa to tak vola, nie som si isty). Teda myslim, ze este sa daju hrat, kedze kedysi som aj ja hraval, ale samozrejme cez pausal.
No a v poslednom rade si mozes hlasovat za svoje oblubene klipy na MusicBoxe ;)
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod Matej M. 30. 5. 2006 21:42

Nepochopili ste ma zamerne? Prosim, nezameriavajte sa na to, co vsetko vam mozem aktivovat, ale radsej na dalsie moznosti, ktore sa daju vyuzit, ked uz je ten kredit inak na nic. Bol by som rad, ak by tato tema priniesla uzitocne informacie, nechce sa mi mazat offtopicove prispevky. Dakujem za pochopenie.
Matej M.
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 31. 5. 2006 08:39

Matej M. píše:[b]Za čo všetko sa dá platiť SMS správou?
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod netopier222 31. 5. 2006 08:40

asi som skutočne nepochopila. AKO môže byž prosím kredit na NIČ ? :-)
netopier222
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 31. 5. 2006 08:46

ak mas dajme tomu bonusovy kredit na Easy/Prime a chces si preniest cislo,tak sa ti neprenesie,takze ti je na nic,a ckaat trebars tri mesiace kym ho minies beznou cestou je nanič
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 5. 2006 08:48

netopier222 píše:asi som skutočne nepochopila. AKO môže byž prosím kredit na NIČ ? :-)-/quote]

asi nechce davat kredit za volani ale radsi by treba neco koupil. co nejaka loga,obrazky, melodie?
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Matej M. 31. 5. 2006 11:40

Mobilman: Presne. A dokonca mam na mysli aj hmotnejsie veci, dobry priklad je platba mobilom v automatoch Coca-coly, ktora v CR kedysi fungovala.
Matej M.
Junior

Odeslat příspěvekod Matej M. 1. 6. 2006 23:52

Doplnene: Orange od dnesnej polnoci umoznuje na kratkom cisle 822 pomoct prostrednictvom SMS za 30 Sk Indonezii, ktoru postihlo zemetrasenie.
Matej M.
Junior

Odeslat příspěvekod frito22 2. 6. 2006 15:15

Matej M. píše:Doplnene: Orange od dnesnej polnoci umoznuje na kratkom cisle 822 pomoct prostrednictvom SMS za 30 Sk Indonezii, ktoru postihlo zemetrasenie.
to bude asi nejlepsie rozhodnutie .
6610i,N70,Hiphone,HTC tytn II,N73,HTC touch diamond
frito22
Junior