Prenositeľnos? - otázka

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod georgius 29. 5. 2006 19:08

1. Ak si prenesiem číslo, znamená to že si budem musieť znovu aktivovať služby ako CLIP, CLIR a pod.?
2. Ak si prenesiem číslo do TM a začnem využívať služby až po prenesení viď. "www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1220", môžem si zobrať akciový telefón?
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 29. 5. 2006 20:34

georgius píše:1. Ak si prenesiem číslo, znamená to že si budem musieť znovu aktivovať služby ako CLIP, CLIR a pod.?
2. Ak si prenesiem číslo do TM a začnem využívať služby až po prenesení viď. "www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1220", môžem si zobrať akciový telefón?a/quote]

predpokladam ze ti budu ponuknute na aktivaciu zadarmo po preneseni...ako kazdemu novemu pausalovemu zakaznikovi..teda CLIP..a CLIR musis dostat zadarmo aktivovany...
a telefon si po dokonceni prenesenia mozes zobrat po podpisani dodatku k zmluvy...napr. na 24 mesiacov
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod georgius 29. 5. 2006 20:49

Ďakujem som už myslel že nikto neodpovie :-)
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 10. 6. 2006 20:50

Ak sa berie paušál v Orange, tak Ti dajú CLIP grátis, inak nie.
Po príchode do TM, si ho treba dokúpiť.
Aktívny CLIP sa stráca, neprenáša sa. :twisted:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 11. 6. 2006 08:29

clipko budes mat, pri prenose cisla prides do TM ako novy zakaznik a to znamena ze mas vsetky vyhody noveho zakaznika (a este aj lepsie), vsetko za polovicu, clenstvo v t-clube apd.
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod georgius 11. 6. 2006 08:53

No tak to CLIP-ko mám ale s tým že som si ho musel aktivovať za 300 :-(.
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 11. 6. 2006 10:50

hmm..to mas t-mobile,,ten si vie vazit zakaznika....nic viac k tomu...
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 11. 6. 2006 11:11

a co sa tyka toho akcioveho telefonu,mozes si ho zobrat bez problemov,je len na tebe ci ho budes chciet okamzite,,a v pripade toho ze prenos nebude uspesny ti ostane docasne cislo ako normalny pausal,alebo si chvilku pockas kym ti ho prenesu,zmeni sa na tvoja povodne a az potom sa zaviazes
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod georgius 11. 6. 2006 11:26

Nič v zlom ale ste sa dosť neskoro začali ozývať :-) s odpoveďami. Ja už číslo prenášam a čakám na odpoveď operátora. Takže navrhujem zamknúť to tu.
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 11. 6. 2006 11:32

Prenositeľnosť a jej nuansy zostávajú nadlho, ak sa to zamkne, vznikne podobný topik, lebo tých výhod aj nevýhod je veľa a operátori o všetkom neradi otvorene hovoria.
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod georgius 12. 6. 2006 16:14

No mám opäť otázočku. Požiadal som o prenos čísla z OR do TM. Do desiatich dní od podpisu žiadosti mám dostať vyrozumenie od môjho súčasného operátora či s tým súhlasí. Dnes je desiaty deň a stále nič. Mám čakať?
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 12. 6. 2006 16:19

skus sa im aspon pripomenut,,ze cakas najlespie zavolat na infolinku a povypytoval sa tam...oni by ti tam mali vediet zistit aktualny stav...a nie je aj na to vyjadrenie donor-opa nejaky casovy limit??skus sa aj na to...
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 12. 6. 2006 16:37

no mali by sa ozvat sami,ale kedze prenositelnost je este len v plienkach radsej tam brnkni
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod georgius 12. 6. 2006 18:36

No dobre ale ktorému? TM, ktorý všetko vybavuje alebo OR ktorý o tom asi ani nevie? :-)
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 12. 6. 2006 18:48

stalo by za to zavolat do OR ze ci uz oni o niecom vedia ze sa maju k tebe vyjadrit a ked este ani nebudu vedet tak urgovat v TM...inac urgovat v OR
Termix
Junior

Další stránka