PRENOSITELNOST CISLA OD 29.05.2006

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod patrik3200 26. 5. 2006 11:55

ake mate pocity??? ako to bude cele prebiehat????ak konkurencni operator bude mat dobre akcie vyuzijete tuto moznost??? ja som zvedavi ako to cele dopadne. ved to uvidime v pondelok co a ako. TAk zatial piste co si myslite o prenositelnosti o moznych problemoch a ich odstraneniach vyhodach a nevychodach :hm :hm
NOkia3330 -> NOkia3200 -> SEK700i -> NOkia6230i ->uvidime :0
patrik3200
Junior

Odeslat příspěvekod patrik3200 26. 5. 2006 11:58

mna teraz napadlo ak chce niekto vediet ku ktoremu operatorovy patri cislo prave ktoremu sa chce dovolat pouzit naprikla dajake predvolby pred cislami ako napriklad pri clire *31# alebo neco bodoben
NOkia3330 -> NOkia3200 -> SEK700i -> NOkia6230i ->uvidime :0
patrik3200
Junior

Odeslat příspěvekod pepke-pletke 26. 5. 2006 12:06

Mne sa nepáči to, že nebudem vedieť, kam volám...a nemyslím že to s tým prefixom by bolo možné :( Ja to určite nevyužijem, jedine keby prišiel tretí operátor :)
História je svedkom doby, dňom pravdy, životom pamiatky, majstrom života a hlásateľom uplynulých čias.
pepke-pletke
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod globalplayer 26. 5. 2006 13:11

no bude v tom totalny gulas,,,a navyse t-mobile uz ma aj novu predvolbu 0914 zatial urcenu vyhradne easy kartam,takze tych predvolieb bude ako maku a nikto nebude vediet pomaly,ze kam vola,a co sa tyka tych podmienok a cien,neteste sa az tak :twisted:
Naposledy upravil globalplayer dne 26. 5. 2006 15:27, celkově upraveno 1
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mostro 26. 5. 2006 15:18

Este jedna otazka. Ked mam platnu viazanost 24 mesiacov s mobilom, mozem aj takto prejst ku inemu operatorovi?
mostro
Junior

Odeslat příspěvekod Vector 26. 5. 2006 15:25

Ja uz dnes som si nie velmi isty novymi predvolbami. Sice uz mi to moze byt jedno :)
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 26. 5. 2006 15:30

mostro,mozes,ale len v pripade ze vyplatis vsetky zavazky voci sucasnemu op
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Termix 26. 5. 2006 15:31

Musis mat ukoncene vsetky zavazky voci opustanemu opovi(vyplatene faktury,konec zmluvy,atd).Ak ma 24mes viazanost bud sa musis vyplatit=zaplatit pokutu za nedodrzanie zmluvy a doplatit nedotovanu cenu telefonu,suma je uvedena v zmluve alebo v cenniku na nete alebo pockat na konec viazanosti...:)
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod mostro 26. 5. 2006 15:40

S tym prenesenim som nemyslel seba, ale znameho lebo sa ma minule pytal ci to nahodou neviem. Ale vdaka za infosku.
mostro
Junior

Odeslat příspěvekod Vector 26. 5. 2006 15:43

Ja mam v dodatku k zmluve v bode 2.4 napisane co sa stane ak sa ukonci zmluva alebo dodatok k zluve pred uplynutim doby viazanosti (to ma kazdy, staci si to najst ;) ).
Takze, ak naozaj dojde k ukonceniu platnosti, citujem: ,,Ucastnik je povinny uhradit Podniku zmluvnu pokutu vo vyske (v mojom pripade) 15 000 Sk".
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 26. 5. 2006 20:33

ved 15 litrov ta nezabije:D a mozes veselo migrovat
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod Vector 26. 5. 2006 20:39

Hehe a ked nezaplati tych 15 litrov, tak mu potom Orange za to vybavi pobyt v statnom zariadeni (ustave) na niekolko mesiacov :D.
Ja by som radsej ostal u svojho povodneho operatora, a u druheho si zaplatil nejaky z lacnejsich pausalov. Ale dat 15 litrov len tak pre ukoncenie nejakeho papiera (zmluvy) tak to nie. To je dost vyska suma.
Naposledy upravil Vector dne 26. 5. 2006 20:42, celkově upraveno 1
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 26. 5. 2006 20:40

to je celkem naprd, ze to nemáte jako u nás - krátkou hláškou před hovorem.. kdo jí nechce, si jí může vypojit, ale myslím, že je tak jako tak dobrá...
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vector 26. 5. 2006 20:44

Ta hlaska je asi fakt to najlepsie co moze byt pri hlaseni hovorov do inej siete. A este ked sa to da aj vypnut tak je to este lepsie. A keby tu hlasku nahovorila nejaka mila slecna so super sexy hlaskom, tak to by bolo najsamlepsie :D. Ja by som si to ani nevypinal asi.
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod atomic_8 27. 5. 2006 06:31

Vector píše:Ja uz dnes som si nie velmi isty novymi predvolbami. Sice uz mi to moze byt jedno :)

Je to jednoduché:
09xy111111
x - nepodstatné
y - 0-4 T-mobile
5-9 Orange
atomic_8
VIP uživatel

Další stránka