Ako zistit vlastnika neznameho cisla?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JaRoY 7. 5. 2006 07:56

Da sa nejako zistit niekoho meno, ked mam len jeho telefonne cislo?

//Sh4dow: upraveny titulok
JaRoY
Junior

Odeslat příspěvekod Erkil1452 7. 5. 2006 08:00

Jojo, na dnesnich siti to uz je mozne. Nejjednodussi je patrne odeslat SMS ve tvaru "Kdo jsi?" na pozadovane telefonni cislo. Nefunguje to teda vzdy, ale uspesnost se da zvysit pouzitim jineho telefonu.
Erkil1452
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JaRoY 7. 5. 2006 08:12

:lol: V mojom pripade to nepomaha.
JaRoY
Junior

Odeslat příspěvekod dajur 7. 5. 2006 10:26

zavolaj z druheho mobilu a pytaj si napriklad Peta a ked ti povie ze tu ziadny Peto neni tak sa opitaj kto tam je. Mne to funguje na 90%.
dajur
Junior

Odeslat příspěvekod patrik3200 7. 5. 2006 11:48

dajur píše:zavolaj z druheho mobilu a pytaj si napriklad Peta a ked ti povie ze tu ziadny Peto neni tak sa opitaj kto tam je. Mne to funguje na 90%.

jj to robim aj ja ked ma niekto obtazuje a nepoznam cislo ale viac krat sa mi stava ze ked sa na to spytam len jednoducho zlozia telefon
NOkia3330 -> NOkia3200 -> SEK700i -> NOkia6230i ->uvidime :0
patrik3200
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 7. 5. 2006 12:29

Taketo prezvanania neznamym cislom mi pripadaju dost ubohe.Ako zabitie nudy.Nemam to rad,ale nemam s tym co urobit.Nebudem si kvoli nejakemu debilovi blokovat cisla...takze to porste ignorujem.
Liu
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 8. 5. 2006 07:19

no ciste teoreticky sa da ak ma nejaky tvoj znamy databazu cisiel ,ak nema,,,tak jedine skus cez znameho co pracuje u niektoreho OP alebo popripade,ak sa chces daneho clvoeka zbavit napsiat mu smsku ze si jeho otravovanie nahlasil na policiu a hotovo,,,alebo ked dane cislo poznas,pomstit sa mu rovnako :D
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JaRoY 8. 5. 2006 08:53

Databazu mam aj ja, ale staru, je to nove cislo. Pravdepodobne je to prima karta. Je casto vypnuta. Ked zavolam tak nedviha, a ak zodvihne tak je ticho. Pise len SMS.
Upozornenie administrátora: do podpisu nevkladajte externé URL
JaRoY
Junior

Odeslat příspěvekod rado 8. 5. 2006 09:14

Zasyp dotyčného spamem, zaregistruj jeho číslo/mail všude možně :o)
Sagem RC 922 -> Sagem MW 932 -> Siemens C35 -> Siemens S45i -> Siemens C65 -> Siemens CX70 + CF62 -> N6233
rado
Junior

Odeslat příspěvekod Cream 8. 5. 2006 09:25

Staci zavolata Operatorovy,ktory ma toto cislo a on vam za poplatok zisti kto je to/kde byva...
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior

Odeslat příspěvekod stary_pes 8. 5. 2006 10:00

[quote="Martin Ď.";Staci zavolata Operatorovy,ktory ma toto cislo a on vam za poplatok zisti kto je to/kde byva...[/quote]

Neviem ci to funguje tak jednoducho, ale rozhodne mozes nabehnut do predajne opa, povedat ze to je tvoje cislo a chces deaktivovat nejaku sluzbu. Oni si samozrejme vypytaju tvoj obcanak a povedia, ze nemas pravo. Tak sa ich spytas na ake meno to je registrovane (mozes povedat, ze tu kartu registrovala tvoja priatelka, alebo mama, alebo co ja viem...) a mas to. Uz som to robil X krat, akurat to vzdy malo tu chybu, ze to bolo cislo registrovane na nejakeho pubertalneho vyrastka / pubertalnu slecnu a tam to su vacsinou predplatenky. Cize ak nieco urobis, tak ju zahodia a kupia novu...
MM: MDA Vario 2 + Nokia 5500 Sport + Samsung U900 Soul
Zive: Dell Latitude D430 (1,2 GHz, 2 GB RAM, 32 GB SSD) + dock + monitor stand
AR: Ford Focus 2008 Titanium X, 1,6 l Duratec 16V DOHC
stary_pes
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 8. 5. 2006 10:08

nj len to je aj pekne riskantne, este ta zavru za podvod :D
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stary_pes 8. 5. 2006 10:12

Sh4dow píše:nj len to je aj pekne riskantne, este ta zavru za podvod :D

Ale nie, to nemaju narok. Aj tak v tom maju taky bordel - dva roky som pouzival jednu predplatenku - eurotel - a potom prisli MMSky. Takze si to idem aktivovat a vtedy na to bol treba suhlas majitela karty, ktorym som bol ja, ja som ju kupil. Nabehnem do predajne a oni mi povedia, ze to je registrovane (ta krata) na nejakeho chlapa zo Zvolena (ja som z BA) o ktorom som v zivote nepocul. A musel som si kartu nechat preregistrovat. Takteto chyby sa stavaju, takze pri najhorsiom to zvalis na to...
MM: MDA Vario 2 + Nokia 5500 Sport + Samsung U900 Soul
Zive: Dell Latitude D430 (1,2 GHz, 2 GB RAM, 32 GB SSD) + dock + monitor stand
AR: Ford Focus 2008 Titanium X, 1,6 l Duratec 16V DOHC
stary_pes
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 9. 5. 2006 14:01

Ak ta to cislo prezvana viac krat denne a v nocnych hodinach, oznam to na policii ako obtazovanie. Nasledujuci postup je ze policia si vypyta u tvojho operatora pocet a casy telefonatov (ak to bolo naozaj casto a trebars v nocnych hodinach) potom od toho zavisi dalsi postup.

Mne sa takto prostrednictvom policie podarilo odstavit parchanta co mal kradnutu kartu ktora teda nebola na jeho meno no dotycny ktory ju mal na svoje meno povedal ze mu ju uz davno ukradli, a operator tu kartu zrusil. S tou kartou boli spachane rozlicne podvody, tak aspon mu ju odstavili :mrgreen: .
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jojo1992 9. 5. 2006 15:06

Stalo sa mi toj dakto mi prezvanal stale nevedel som kto nonstop v noci ci cez den a na policii mi jednoducho v databaze urcili meno,kdebyva vsetko...a potom mu este odstavilikarty tiez bola kradnuta
jojo1992
Junior

Další stránka